Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Usługi księgowe MGH Wrocław
ID linku 8256
Tytuł Usługi księgowe MGH Wrocław
Url http://www.mgh.pl
Opis Biuro rachunkowe MGH Wrocław to usługi księgowe oraz księgowość na dobrym jakościowo poziomie i w najlepszych stawkach. Wykwalifikowani pracownicy, szybka realizacja powierzonych zleceń, dyspozycyjność - to nasze zalety. Nasi pracownicy to fachowi ekonomiści posiadający wieloletni staż w księgowości. Każdy klient może być pewien, że rachunkowość jego firmy poprowadzimy opierając się o znajomość najnowszych przepisów; zarówno prawnych, jak i najnowszych rozwiązań z dziedziny rachunkowości. Biuro rachunkowe MGH z Wrocławia poleca zwłaszcza następujące usługi księgowe: prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, pełna księgowość, doradztwo podatkowe i prawne, rozliczenia podatkowe, analizy finansowe, rachunkowość Zarządcza, płace i kadry.
Kategoria Biznes i ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe usługi księgowe wrocław   prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych   pełna księgowość wrocław   biuro rachunkowe wrocław   doradztwo podatkowe i prawne   rozliczenia podatkowe   analizy finansowe   rachunkowość Zarządcza   płace i kadry Wrocław
Data Mar 28, 2010
Imię kontaktowe Robert
Email wyślij email do Robert
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Podatki
1. Usługi księgowe w Radomiu
  Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w prowadzeniu księgowości oraz wszelkich spraw rachunkowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Posiadamy również ofertę dla klientów indywidualnych.
Jesteśmy licencjonowanym biurem oraz przestrzegamy zasad poufności danych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


2. Biuro Rachunkowe Kaweccy. Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza.
  Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę posiadającą wiedzę i doświadczenie.

Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe. Działamy w oparciu o bogate doświadczenie profesjonalnie dobranej kadry od lat pracującej w księgowości. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, podatkowej księdze przychodów i rozchodów, pełnej księgowości, a także świadczymy szereg usług dodatkowych. Pomagamy osobom, które stawiają pierwsze kroki decydując się na założenie swojej własnej działalności gospodarczej. Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Świadczymy usługi z zakresu:

podatkowej księgi przychodów i rozchodów
ksiąg rachunkowych
ryczałtu ewidencjonowanego
rejestru zakupu i sprzedaży VAT
ewidencji środków trwałych i wyposażenia
deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
sprawozdań finansowych
dokumentacji i rozliczeń z ZUS
obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
wyprowadzania zaległości podatkowych
sprawozdań statystycznych do GUS
rocznych zeznań podatkowych
pomocy przy rozpoczęciu działalności
innych usług według potrzeb i życzenia klienta.

Oferujemy również pomoc osobom pracującym za granicą odzyskać zapłacony za granicą podatek.

Zajmujemy się także pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne budynków i lokali.

www.kaweccygroup.pl

Kaweccy s.c.
ul. Podwale 2
42-500 Będzin
woj. śląskie
tel. 509 050 305, 505 100 668
tel/fax: 32 761 98 97
www.kaweccygroup.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


3. Tafo Doradztwo Podatkowe Sporządzanie deklaracji VAT
  Tafo - Doradztwo Podatkowe - Mariola Kielczyk to profesjonalna firma z zakresu usług księgowych oraz porad prawnych, istniejąca na polskim rynku od ponad 20 lat. Chociaż nasza siedziba, biuro rachunkowe znajduje się w Mińsku Mazowieckim (okolice Warszawy), współpracują z nami liczni Klienci oraz przedsiębiorcy z całej Polski. Jesteśmy sumienną firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie, wszelkie konieczne atesty do prowadzenia takiej działalności oraz oficjalny wpis do Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Naszym celem jest pomóc Państwu oraz Państwa firmom, spółkom, działalnościom gospodarczym w osiągnięciu stabilności finansowej, jak również byście mogli zbierać finansowe plony Waszej pracy. Zadbamy o Wasze podatki. Załatwimy sprawy umów oraz szkoleń BHP. Zaufajcie specjalistom. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


4. Biuro rachunkowe mokotów
  Firma Anioły Przedsiębiorczości powstała z myślą o przedsiębiorcach i menadżerach potrzebujących wsparcia w prowadzeniu biznesu. Partnerom biznesowym gwarantujemy usługi świadczone przez kilka wyspecjalizowanych działów współpracujących ze sobą. Nasza obsługa pozwoli Państwu skupić się na swojej faktycznej działalności. Oferujemy usługi księgowe, doradztwo prawne oraz wirtualne biuro z adresem w prestiżowej lokalizacji stolicy przy ul. Branickiego 11. Klientom zapewniamy obsługę recepcyjną wraz z obsługą firmowej korespondencji oraz salę spotkań biznesowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


5. Biuro rachunkowe i kancelaria prawna w Zawierciu
  Jesteśmy firmą outsourcingowo-doradczą. Wyspecjalizowaną w całościowej obsłudze księgowo-kadrowej oraz świadcząca usługi doradztwa ekonomicznego. Księgowi i Doradcy to specjaliści w bardzo szerokim zakresie współpracujący ze sobą w celu maksymalnego zaspokojenia potrzeb klienta. Jako jedna z nielicznych firm na rynku Księgowi i Doradcy oprócz usług prawnych świadczą usługi prawne w oparciu o umowę o współpracy, porady w zakresie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz otwieranie własnej działalności gospodarczej.
Nasza misja to zaspokojenie potrzeb klientów w obszarze prawa, księgowości i finansów. Współpracując z nami macie Państwo dostęp do wiedzy i doświadczenia. Od dziesięciu lat posiadamy licencje Ministerstwa Finansów nr 18578/00. Nasza działalność jest w pełni ubezpieczona. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie linii Insert GT Insert GT. Posiadamy dobrą znajomość systemów księgowych Symfonia i CDN Optima.
Księgowi i Doradcy ul. Okólna 10/31 42-400 Zawiercie tel/fax: 32/67-251-56
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0