Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Tradycyjna medycyna Chinska
ID linku 8390
Tytuł Tradycyjna medycyna Chinska
Url http://www.kursmedycynychinskiej.pl
Opis Strona zawiera kalendarz wydarzeń związanych z medycyną chińską - akupunktura, ziołolecznictwo, dietetyka, teoria klasyczna Tradycyjnej Medycyny Chińskiej - w Polsce. Wykaz kursów, warsztatów, wykładów, szkoleń - podstawowych i zaawansowanych - dotyczących Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, a także krótką charakterystykę wykładowców Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe szkolenia   wykłady   kurs   kursy   tcm   tmc   warsztaty   akupunktura   zioła   medycyna   chińska   ziołolecznictwo   podstawowy   zaawansowany   lekarz   terapeuta  
Data Apr 6, 2010
Imię kontaktowe Michał Richter
Email wyślij email do Michał Richter
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Medycyna Chińska - szkolenia
  Strona zawiera aktualny kalendarz wydarzeń związanych z medycyną chińską - akupunktura, ziołolecznictwo, dietetyka, teoria klasyczna Tradycyjnej Medycyny Chińskiej - w Polsce oraz wykaz kursów, warsztatów, wykładów, szkoleń podstawowych i zaawansowanych dotyczących Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, a także krótką charakterystykę wykładowców Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.
Kategoria:   Nauka


2. Tradycyjna medycyna Chinska
  Strona zawiera kalendarz wydarzeń związanych z medycyną chińską - akupunktura, ziołolecznictwo, dietetyka, teoria klasyczna Tradycyjnej Medycyny Chińskiej - w Polsce. Wykaz kursów, warsztatów, wykładów, szkoleń - podstawowych i zaawansowanych - dotyczących Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, a także krótką charakterystykę wykładowców Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Bhp Bluesfera
  Specjalizujemy się w kursach dotyczących bhp. Nasza firma organizuje kursy poprzez platformę e-learningową, co zwiększa skuteczność nauki przez pracowników zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Poprzez zastosowaną technologię zarówno firma jak i jej pracownicy spędzą mniej czasu, wykorzystując go efektywnie w inny sposób.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Szkolenia Autoprezentacji i Wystąpień Publicznych
  Oferuje skupione na praktyce szkolenia autoprezentacji i wystąpień publicznych. Mają one charakter intensywnych warsztatów zgodnie z zasadą "minimum teorii - maximum praktyki". Konsulting i coaching w zakresie Media Relations i Kreacji Wizerunku (Personality PR). Przygotowanie do wywiadu w mediach, do rozmowy z dziennikarzami, do debaty itp.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Kurs Excel dla firm
  Programy szkoleń w dobrej firmie zajmującej się organizacją kursów stworzone są w taki sposób, aby nawet najbardziej humanistyczne umysły szybko pochłonęły wiedzę dotyczącą wymagającego programu MS Excel. Do firm takich należy firma Cognity organizująca kursy komputerowe z zakresu MS Excel w Krakowie i wielu innych miastach w Polsce. Programy kursów w Cognity skonstruowane są w taki sposób aby słuchacze uczyli się obsługi programów komputerowych w sposób, który główny nacisk kładzie na wykonywanie ćwiczeń w trakcie trwania szkolenia.
Nauka osób dorosłych przebiega w bardziej skomplikowany sposób niż dzieci. Jak pokazują wyniki badań dorośli najbardziej efektywnie uczą się w sytuacji wykonywania konkretnych ćwiczeń, nie zaś jedynie wysłuchując wykładu. Wiemy, że najlepiej też zapamiętują rzeczy, które mają odniesienia do ich realnego życia i problemów, z którymi zmagają się w pracy.
Dlatego też szkolenia firmy Cognity opierają swój program o praktyczne wykonywanie zadań w programie Excel. Trener, za każdym razem, tworzy oryginalny program szkolenia Excel (lub bardziej specyficznego jak Excel w Tabelach przestawnych, Analiza statystyczna w Excelu czy Excel w analizach sprzedaży) w taki sposób, który będzie najbardziej pomocny dla konkretnych słuchaczy kursu. Jest to możliwe dzięki wnikliwej analizie potrzeb słuchaczy, którzy zapiszą się na kurs.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Szkolenia
  Kursy podwyższaja wiedzę i poprawiają predyspozycje zawodowe. Skorzystaj z naszej łatwej w obsłudze wyszukiwarki, która pomoże Ci szybko wynaleźć dobre dla Ciebie kursy. Najciekawsze kursy z branży informatyki i zarządzania w całej Polsce. W polsce jest wiele miast tętniących życiem toteż warto udać się do niego na kurs po którym odprężyć się można w jednej z świetnych dyskotek. Kursy branżowe nie tylko powiększają poziom kwalifikacji zawodowych lecz również są świetną okolicznością do integracji. Doskonałym sposobem na podniesienie poziomu kwalifikacji pracowników firmy jest szkolenie odpowiadające zakresowi ich profesji. Jeżeli zależy Ci na dobrym standardzie szkolenia wybierz jedno z najciekawszych szkoleń zawartych w naszej bazie. Nowoczesne szkolenia, najlepsze kursy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Kurs pierwszej pomocy Katowice - http://medykszkolenia.pl/kurs- pierwszej-pomocy-katowice/
  Medyk Szkolenia świadczy usługi w zakresie szkoleń oraz kursów - chodzi głównie o udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej. Kursy ratownictwa, warsztaty medyczne dla rodziców, szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół, kursy indywidualne - tym również się zajmujemy. Przede wszystkim kursami i szkoleniami zajmujemy się w Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, a także Katowicach. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0