Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Windykacja nalezności i odzysiwanie długów
ID linku 8424
Tytuł Windykacja nalezności i odzysiwanie długów
Url http://www.mediare.org.pl
Opis MEDIARE działa na rynku wierzytelności od 2004roku. W wspieraniu firm i osób fizycznych w negocjacjach z dłużnikami MEDIARE stosuje coraz to nowsze narzędzia wpływania na dłużnika, baza wielu lat doświadczeń pozwala coraz efektywniej wpływać na spłatę swoich zobowiązań przez niesolidnego klienta, już w pierwszych tygodniach. Negocjacje terenowe prowadzi Windykator bezpośrednio u dłużnika, co pozwala skrócić czas odzyskiwania należności i zwiększa efektywność egzekwowanego długo. Około 78% spraw rozwiązanych jest na etapie polubownym. Firma windykacyjna Mediare prowadzi kompleksową obsługę należności tj. windykacja pozasądowa, sądowa, i egzekucyjna.
Każdy etap dochodzenia należności prowadzony jest przez zespól doświadczonych negocjatorów, mediatorów i radców prawnych.
Naszym wynagrodzeniem jest tylko prowizja od skuteczności naszych działań – nie odzyskamy Twoich należności?! nie ponosisz, żadnych kosztów. SZYBKO …. SKUTECZNIE …. BEZ OPŁAT …. prowizja już od 7%
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe WINDYKACJA   mediacje gospodarcze   odzyskiwanie należności   firma windykacyjna   prawo   windykator   konin   windykacja nalezności   sądowa   windykacja terenowa
Data Apr 8, 2010
Imię kontaktowe tomasz
Email wyślij email do tomasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Adwokat rozwód wrocław
  Szukacie Państwo prawnika wyspecjalizowanego w sprawach rodzinnych? Jeżeli chodzi o rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem, separację małżeńską czy podział majątku, oferta kancelarii, która widnieje na tej stronie internetowej jest jak najbardziej godna bardzo dużego zainteresowania. Możemy ponadto zachęcić do zajrzenia pod adres AdwokaciRozwodowi.pl z tego powodu, że są tam ciekawe artykuły o prawie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Adwokat alimenty katowice
  Dostałeś pozew rozwodowy, a może czekasz na sprawę o opiekę nad dziećmi? Nie masz jeszcze adwokata? Zgłoś się do Kancelarii Adwokackiej Adwokata Jacka Sosnowskiego, który pomoże Ci w tej trudnej i emocjonującej sprawie. Kancelaria służy pomocą aż do prawomocnego zakończenia postępowania. Więcej na www.adwokatrodzinny.katowice.pl.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Notariusz Poznań
  Strona internetowa kancelaria notarialnej z Poznania. Notariusz świadczy usługi zgodne z ustawą o notariacie. W ramach czynności wykonuje m.in. sporządzanie aktów notarialnych i poświadczeń czy też sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Kancelaria mieści się w centrum Poznania. Zainteresowane osoby skorzystaniem z usług notariusza zapraszamy od poniedziałku do piątku. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania. Więcej informacji dostępnych jest na naszej oficjalnej stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria prawna Kraków
  Bardzo często w życiu pojawia się sytuacja, kiedy trzeba zadbać o swój interes, a nawet niekiedy go ochronić. Nasza kancelaria miała już do czynienia z wieloma różnymi przypadkami. Znalezienie kompetentnej osoby nie należy do najłatwiejszych zadań, jakie przed tobą stoją. Odpowiedni radca prawny Kraków to priorytet dla twojej osoby.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Adwokat Rzeszów
  Zlokalizowana w Rzeszowie Kancelaria Adwokacka adwokat Joanny Jakubowskiej-Zawada jest zespołem adwokatów specjalizujących się w stałej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych ze szczególnym uwzględnieniem spółek z o.o., komandytowych oraz komandytowo-akcyjnych. Nasi prawnicy posiadają duże doświadczenie w sprawach związanych z fuzjami, przejęciami oraz przekształceniami firm. Obsługujemy podmioty polskie i międzynarodowe. Oferta kancelarii obejmuje również prowadzenie spraw z zakresu prawa autorskiego i pokrewnego, o odszkodowania, likwidację szkód oraz błędy lekarskie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0