Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
AEGIS – analiza ryzyka i bezpieczeństwa
ID linku 8613
Tytuł AEGIS – analiza ryzyka i bezpieczeństwa
Url http://www.aegis.mil.pl
Opis AEGIS jest niezależną firmą zajmującą się poradami dotyczącymi bezpieczeństwa, zarządzania systemami zabezpieczeń, oceną skuteczności systemów bezpieczeństwa, planowaniem systemów zabezpieczeń dla osób fizycznych, firm i struktur rządowych.
OFERTA:
•szkolenia dla przedsiębiorców i pracowników z zakresu oceny zagrożenia bezpieczeństwa wewnętrznego firm,
•szkolenia dla osób planujących podróż w regiony wysokiego ryzyka,
•szkolenia z zakresu zarządzania i reagowania kryzysowego,
•analizę zagrożeń terrorystycznych,
•audyt zabezpieczenia mienia i osób,
•sporządzanie raportów sytuacyjnych,
•sporządzanie raportów oceny zagrożeń z zakresu zabezpieczenia antysabotażowego,
•sporządzanie raportów oceny ryzyka,
•planowanie systemów zabezpieczenia osób i mienia
•analiza ryzyka zagrożenia ze strony przestępców dla prowadzonej działalności gospodarczej,
•identyfikacja zagrożeń "bombowych" i algorytmy postępowania w przedsiębiorstwie/firmie w sytuacji otrzymania informacji o podłożeniu "bomby",
•strategia bezpieczeństwa i ochrony fizyczno - technicznej w przedsiębiorstwie.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe analiza   zagrożeń   terroryzm   zabezpieczenie   bezpieczeństwo   zapobieganie   aegis   doradztwo   bezpieczeństwo przemysłowe   rządowe   ocena bezpieczeństwa   ryzyka   zarządzanie bezpieczeństwem   planowanie   systemy   imprezy masowe   zabezpieczanie   ochrona  
Data Apr 20, 2010
Imię kontaktowe Katarzyna Mazurowska
Email wyślij email do Katarzyna Mazurowska
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Firmowe imprezy integracyjne
  Rival Group od wielu lat organizuje imprezy integracyjne w obiektach i w plenerze dla znaczących polskich firm i instytucji. Co roku realizujemy nowe scenariusze krajowe i zagraniczne, pracując głównie dla stałych klientów, ceniących drobiazgowość i autorskie pomysły czerpane z niemal każdej dziedziny życia. Największym dobrem firmy są jej etatowi pracownicy i instruktorzy, cały czas szkoleni, gromadzący doświadczenia w Polsce i za granicą, będący cenionymi specjalistami w swoich dziedzinach.
Efektem pracy naszego zespołu są liczne referencje, zwycięskie przetargi i wyróżnienia, w tym przyznane przez redakcję miesięcznika Business Media za rok 2007. Rival Group jest także koncesjonowanym Organizatorem Turystyki i Pośrednikiem Turystycznym.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. spis z natury
  Przeprowadzanie inwentaryzacji czy spisu z natury tradycyjną metodą jest czasochłonne i wymaga zatrudnienia zwykle grupy ludzi. Firm ProInwent oferuje rewolucyjny system, który nie tylko uprości procesy remanentu, ale również znacznie skróci jego czas. System ten pozwoli na zarządzania każdym elementem majątku firmy, otrzymywanie rzetelnych i pewnych wyników, generowanie automatycznych raportów, skrócenie czasu remanentu do minimum. Profesjonalnie świadczone usług, atrakcyjna oferta finansowa w przede wszystkim wysoka skuteczność działań.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. TAXIRYNOKLODZKO tanie taksówki kłodzko
  Zapraszamy do skorzystania z usług cieszącej się uznaniem firmy taksówkarskiej Ryno Taxi z siedzibą w Kłodzku. Przedsiębiorstwo funkcjonuje od 2007. Nowoczesne samochody zapewniają szybkie oraz sprawne dowiezienie pasażerów w wybrane miejsce. Regularne przeglądy techniczne oraz doświadczeni kierowcy są gwarancją bezpieczeństwa każdej podróży. Dbamy też o komfort naszych pasażerów o każdej porze roku, dlatego każdy z naszych pojazdów wyposażony jest w klimatyzację oraz dodatkowo system nawigacji GPS. Działamy jako taksówka w mieście, ale wykonujemy także przewozy osobowe na terenie całego kraju. Zapoznaj się z cennikiem i szczegółami oferty na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. CERAM-ZET
  W Policach znajduje się Zakład Ceramiki Budowlanej CeramZet, który specjalizuje się w produkcji parapetów zewnętrznych klinkierowych z wykończeniem matowym bądź szkliwionym. Oferujemy kolory: czarny, ciemny brąz, jasny brąz, kasztan, zieleń, grafit. Zapewniamy Państwu niepowtarzalność oraz bardzo wysoką jakość sprzedawanych przez nas towarów. Potwierdzeniem naszej rzetelności są rekomendacje, jakie wystawiają nam kontrahenci. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego albo osobistego. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy więcej wiadomości oraz pełną ofertę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. GOST- R w Rosji Certyfikacja dobrowolna w Rosji
  GOST-R. Certyfikacja w Rosji. Rozmawiamy po polsku. Normy i standardy GOST-R w Rosji. Solidnie i tanio. Certyfikat uzyskasz w ciągu 10 dni. Wystawiamy rosyjskie certyfikaty bez wyjazdu eksperta. Świadectwa sanitarno higieniczne z terminem ważności 5 lat.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0