Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Hydroblask
ID linku 8870
Tytuł Hydroblask
Url http://www.hydroblask.pl
Opis Celem firmy HYDROBLASK jest utrzymanie czystości Państwa obiektów, a co za tym idzie dbałość o Państwa wizerunek.

W naszej pracy wykorzystujemy niemieckie rozwiązania wysokociśnieniowe firmy Putzmeister oraz szwedzkie technologie firmy Trion Tensid AB.

Oferujemy:
usuwanie graffiti,
zabezpieczanie przed graffiti,
mycie elewacji,
czyszczenie elewacji,
usuwanie śniegu,
odśnieżanie dachów,
mycie fasad,
renowacja pomników,
mycie elewacji i konserwacja,
czyszczenie i zabezpieczenie kostki brukowej,
czyszczenie wiat przystankowych,
mycie barierek, słupków,
renowacja powierzchni kamiennych,
czyszczenie pokryć dachowych,
dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja,
zabezpieczenie anty graffiti system,
udrażnianie rur o przeróżnym przekroju poprzecznym i długości,
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe usuwanie graffiti   zabezpieczanie przed graffiti   czyszczenie elewacji   odśnieżanie dachów   usuwanie śniegu
Data May 4, 2010
Imię kontaktowe Szymon Krzeski
Email wyślij email do Szymon Krzeski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. EKO-EKSPERT certyfikaty energetyczne
  Zajmujemy się wykonywaniem świadectw i audytów energetycznych dla budynków. Świadczymy usługi doradcze z zakresu szeroko pojmowanej termomodernizacji budynków. Nasz dział obsługi klienta wyczerpująco odpowie na wszystkie Państwa pytania dotyczące energooszczędności budynków, zastosowania nowoczesnych źródeł ciepła, wykonania, czy zastosowania innowacyjnych materiałów i rozwiązań termoizolacyjnych. Dane teleadresowe znajdą Państwo w dziale kontakt. W naszej ofercie znajdą Państwo również kosztorysy inwestorskie, ofertowe i po wykonawcze.

UWAGA! Dojeżdżamy do inwestorów! Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt mailowy info@eko-ekspert.eu lub telefoniczny. Nasz przedstawiciel umówi się z Państwem w dogodnym terminie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Kliknij tutaj bb-capitalgroup.pl
  Mimo krachu ekonomicznego, z którym aktualnie doświadczamy, wielu inwestorów potrafi efektywnie w nim funkcjonować. Potwierdzeniem tego, są częste przedsięwzięcia budowlane, które dowodzą, że państwo ma się świetnie. Nie byłoby tego jednak bez gotówki inwestorów, którzy organizują przetargi projektowe. Poprzez nie możliwe jest znalezienie najatrakcyjniejszej propozycji i przejście do meritum sprawy. Jest to najbardziej skomplikowany trybik realizacji projektów ze względu na zbytnią biurokrację. Skutki można zauważyć w postaci niedoprowadzonych do końca budynków. Jest jednak gałąź która fantastycznie sobie z tym radzi – kreacjewielko powierzchniowe to świetnie funkcjonujący biznes. Akcjonariusze odpowiedzialni za takie budowy mają doświadczenie i gotówkę, które potrafią pomnożyć.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Aqua Clear - oczyszczalnie Traidenis
  Firma Aqua Clear od ponad siedmiu lat zajmuje się projektowaniem i instalowaniem przydomowych, biologicznych oczyszczalni ścieków. Dzięki zdobytemu przez ten czas doświadczeniu, jak również zaangażowaniu i wysokiej jakości naszych instalacji stworzyliśmy usługę spełniająca oczekiwania naszych klientów. Zaletami naszych oczyszczalni są nie tylko niższe koszty eksploatacji, ale również ochrona środowiska naturalnego. Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem oczyszczalni przydomowych marki Traidenis na województwa: małopolskie, śląskie, opolskie i dolnośląskie, łódzkie. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z nasza oferta, a także do współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Inoxbud Warszawa balustrady szklane
  Zachęcamy do zapoznania się z propozycją firmy InoxBUD, która siedzibę i zakład wytwórczy posiada w Warszawie. Istniejemy na rynku od wielu lat, dostarczając naszym nabywcom ciąg towarów takich, lub Wykonujemy też ze szkła. W procesie produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości surowce, jakie charakteryzuje ogromna trwałość oraz rzetelność. Posiadamy wiele wzorów już spełnionych prac, i również projektujemy balustrady, barierki oraz schody na specjalne zamówienie użytkownika. Dzięki kolosalnemu zaangażowaniu zyskaliśmy wierną grupę klientów. Oferujemy doświadczone doradztwo w zakresie proponowanego asortymentu także zaadaptujemy rozwiązanie, które ostatecznie spełni Twoje potrzeby.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. obudowy kominkowe
  Aby kominek spełniał swoją rolę czyli był centralnym punktem salonu i podnosił ogólną estetykę domu bardzo ważne jest jego dobre dobranie. Kati to firma, która wykona dla Państwa nawet najbardziej wyrafinowane kominki. Dla nas bardzo ważne jest, by kominek został idealnie wkomponowany w ogólny charakter pomieszczenia. Dzięki temu otrzymujemy spójną całość, w której kominek odgrywa bardzo istotną rolę oraz napełniał całe pomieszczenie ciepłem i poczuciem bezpieczeństwa. Dlatego zapraszamy na naszą stronę firmową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0