Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Prawo jazdy Kielce - prawojazdykielce.info
ID linku 8906
Tytuł Prawo jazdy Kielce - prawojazdykielce.info
Url http://www.prawojazdykielce.info
Opis Informacje dla kursantów nauki jazdy w Kielcach. Pomoce do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Jak zdać jazdę po łuku i obsługę techniczną pojazdu (światła, płyny, oleje) na przykładzie Nissana Micra. Testy na kategorię B, filmy, bezpieczeństwo i forum. Instruktorzy wyjaśniają sytuacje drogowe. Wszystko napisane pod egzamin w WORD Kielce. Ranking i baza szkół nauki jazdy w Kielcach. Aktualności i wiadomości z branży szkolenia kierowców.
Kategoria Nauka > Inne
Słowa kluczowe prawo jazdy   nauka jazdy   kielce   egzamin   WORD   Micra   szkoły nauki jazdy   instruktor   kursy
Data May 5, 2010
Imię kontaktowe Michał
Email wyślij email do Michał
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Inne
1. Studia podyplomowe z academyofbusiness.pl
  W bogatej ofercie Ernst & Young Academy of Business znajdą Państwo również studia podyplomowe. We współpracy z polskimi uczelniami utworzyliśmy dwa kierunki - Audyt wewnętrzny oraz Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej w praktyce. Liczymy, że wzbudzą Państwa zainteresowanie. W przyszłości nie wykluczamy otworzenia kolejnych kierunków. Staramy się bowiem możliwie najlepiej dopasować do oczekiwań klientów.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. stronawiedzy.pl
  Stronawiedzy.pl Zastanawiasz się, w jaki sposób przygotować się do egzaminu, aby zdać go jak najlepiej? A może stoisz przed wyborem między zamieszkaniem w akademiku lub wynajęciem pokoju, bądź też rozważasz studiowanie drugiego kierunku? Portal edukacyjny Stronawiedzy.pl z pewnością pomoże ci w podjęciu decyzji. Jest on bowiem adresowany do wszystkich kształcących się osób i ma na celu dostarczenie szeregu najbardziej potrzebnych wiadomości i podpowiedzi w zakresie szeroko rozumianej edukacji i wynikających stąd rozmaitych kwestii praktycznych.
Kategoria:   Nauka > Inne


3. Akademia MEM Szybkie Czytanie w Warszawie
  Akademia MEM realizuje kursy Szybkiego Czytania i Szybkiej Nauki w Warszawie.
Na stronie możesz skorzystać z bezpłatnej 30 minutowej konsultacji, dzięki której dowiesz się jak się uczyć i przygotowywać do egzaminów, oraz możesz dowiedzieć się więcej na temat realizowanych szkoleń.
Akademia MEM realizuje Szybkie Czytanie w Warszawie jako kurs od 2004 roku.
Tylko w Akademii MEM nauczysz się dwóch nowych technik czytania, które pozwolą ci czytać 5, 10 a nawet 15 razy szybciej niż przed kursem. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i dopracowanemu programowi szkolenia, każdy jest w stanie zwiększyć szybkość czytania i przeczytać książkę w godzinę.
Realizowany kurs zawiera też techniki uczenia, dzięki którym nauczysz się jak się uczyć i jak przygotować się do egzaminów. Zarówno w gimnazjum jak i liceum oraz na studiach. Pomagamy również prawnikom w przygotowaniach do egzaminów specjalistycznych, czy lekarzom.
W ramach kursu nauczysz się jak sporządzać mapy myśli, wykorzystywać mnemotechniki, relaksować się. Poprawisz koncentrację, zmniejszy się odczuwalne zmęczenie w trakcie pracy i nauczysz się żąglować.
Kategoria:   Nauka > Inne


4. Skuteczna Nauka Jazdy Stalowa Wola - StalMobil
  Stal Mobil to firma działająca na terenie powiatu Stalowa Wola. Podczas kursów kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo przyszłych kierowców. Tym co nas wyróżnia to indywidualne podejście do naszych klientów, dzięki czemu przebieg kursu jest dopasowany do Państwa potrzeb i odpowiada postępom w nauce.
Kategoria:   Nauka > Inne


5. Didakta.pl - interaktywne programy edukacyjne
  Firma posiada w ofercie programy multimedialne dla dzieci i młodzieży.
Kategoria:   Nauka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0