Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Szkoła Jazdy Warszawa Q-mobil
ID linku 9004
Tytuł Szkoła Jazdy Warszawa Q-mobil
Url http://www.qmobil.pl
Opis Nauka jazdy w Warszawie na samochodach takich, jakie obowiązują w warszawskich WORD-ach na ul. Odlewnicza, Radarowa i ul. Powstańców Śląskich. Prowadzimy pełne programowo kursy na prawo jazdy w Warszawie i jazdy doszkalające przygotowujące dla tych kursantów, którzy ukończyli kurs, ale jeszcze są przed egzaminem i mają potrzebę podniesienia swoich umiejętności kierowania pojazdem w ruchu drogowym, jak i wykonywaniu zadań egzaminacyjnych. Doszkalanie w Warszawie skierowane jest także, do kierowców, którzy mają już dawno uprawnienia do kierowania pojazdami w formie prawa jazdy, ale na tyle długo nie praktykowali jazdy samochodem, że potrzebują wdrożenia do ruchu drogowego pod nadzorem uprawnionego instruktora nauki jazdy. Nasza Szkoła jazdy, posiada bardzo dobre rekomendacje nie tylko instytucji zajmujących się poprawą bezpieczeństwa ruchu drogowego, ale także naszych wychowanków, którzy wystawili nam stosowne komentarze z odbytego szkolenia na prawo jazdy.
Kategoria Nauka > Inne
Słowa kluczowe nauka jazdy warszawa   szkoła jazdy warszawa   jazdy doszkalające warszawa   prawo jazdy warszawa   kursy na prawo jazdy warszawa   WORD   radarowa   odlewnicza   powstańców śląskich   ośrodek szkolenia kierowców   OSK   doszkalanie warszawa   nauka jazdy w warszawie
Data May 12, 2010
Imię kontaktowe Kuba
Email wyślij email do Kuba
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Inne
1. Szkoła Nauki Jazdy Joker - Szczecin
  Jesteśmy nowo powstalą szkołą nauki jazdy w Szczecinie. W naszym mieście znajduje się ośrodek Word jest to dodatkowy atut dla zdających egzamin. Kursanci mają możliwość wyjeżdzenia 30 godzin jazd w mieście w którym zdają egzamin. Oferta skierowana jest do wszystkich osób chcących nauczyć się jeździć. Nasza Pani instruktor dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, która posiada również uprawnienia egzamintora postara się by każdy opanował technike nauki jazdy i sprawi, że nauka i jazda będzie dla wszystkich dużą przyjemnością.Jesteśmy elastyczni i do każdego podchodzimy indywidualnie.Zapraszamy do naszej Szkoły Nauki Jazdy JOKER.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. Pomoc w pisaniu prac
  Witamy na naszej stronie internetowej. Nasze Studio Pisania Prac funkcjonuje już na rynku od jakiegoś czasu. Zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę potrzebną do tego typu działalności. Obecnie możemy pochwalić się naszymi osiągnięciami. Klienci polecają nas innym. W naszym serwisie zamówisz pracę maturalną, prezentację na studia, wypracowanie do szkoły podstawowej i wiele innych prac. Każda praca jest przygotowywana indywidualnie.
Kategoria:   Nauka > Inne


3. Tłumaczenie brytyjskiego kodeksu drogowego
  Brytyjski kodeks drogowy przetłumaczony na język Polski przez profesjonalistów. Strona zawiera pomocne informacje na temat przepisów ruchu drogowego obowiązujących w na Wyspach Brytyjskich oraz fragmenty brytyjskiego kodeksu drogowego przetłumaczonego na język polski wraz z komentarzami autorów. Zapraszamy do zapoznania się naszą witryną!
Kategoria:   Nauka > Inne


4. Wypracowania
  Nie wiesz jak napisać wypracowanie, jutro sprawdzian, a Ty nie masz notatek? Nie ma obawy, sSzkola.pl to miejsce w którym każdy znaleźć może mnóstwo opracowań edukacyjnych takich jak, biografie, streszczenia lektur, pytania maturalne, ściągi, a także wiele innych ciekawych opracowań, które na pewno okażą się pomocne i ułatwia naukę, oraz samodzielnie pisanie tekstów. Baza opracowań stale się zwiększa.
Kategoria:   Nauka > Inne


5. Prywatne przedszkole Poznań
  Zachęcamy do poznania oferty najbardziej przyjaznego dzieciom przedszkola nieopodal Poznania. Funkcjonujemy w Swarzędzu, ale chętnie przyjmujemy dzieci także z samego Poznania. Naszą placówkę administrujemy bazując na wytycznych Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Sprawia to, że zapewniamy rzetelnie zrobione pod względem dydaktycznym zajęcia, najlepszą opiekę pedagogiczną, a także nowoczesny, respektujący wszystkie zarządzenia budynek przedszkola. Profilem naszego działania jest profil artystyczno-językowy, dlatego też Lisek Urwisek to miejsce, które Twojemu dziecku da optymalny rozwój. Pamietaj, że najlepsze przedszkole niepubliczne w Poznaniu znajdziesz tylko na Lisek-urwisek.pl
Kategoria:   Nauka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0