Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Adwokat Warszawa Mariusz Kalejta
ID linku 8955
Tytuł Adwokat Warszawa Mariusz Kalejta
Url http://www.adwokat-kalejta.pl/
Opis Kancelaria Adwokacka adwokata Mariusza Kalejty Warszawa świadczy wszechstronną pomoc z zakresu obsługi prawnej osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak również w formie pełnomocnictw w sprawach indywidualnych. Adwokat Mariusz Kalejta oferuje doradztwo prawne i reprezentowanie Klientów w sporach sądowych.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat-kalejta.pl   mariusz kalejta   adwokat   prawnik   kancelaria adwokacka   warszawa
Data May 8, 2010
Imię kontaktowe dzana
Email wyślij email do dzana
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria adwokacka Wrocław
  Wszystkich zainteresowanych ofertą adwokata zachęcamy do zajrzenia na www.zalesinska.com. Zakres usług w przypadku przedsiębiorców obejmuje prowadzoną przez nich działalność gospodarczą. Każdy nasz klient traktowany jest w sposób indywidualny, a nasze porady udzielane są językiem prostym i zrozumiałym. Kancelaria adwokacka Ewa Zalesińska znajduje się w Oleśnicy przy ulicy Lwowskiej 31. Do zobaczenia na www.zalesinska.com. Mamy ogromną nadzieję iż nasza bogata propozycja spotka się z Państwa uznaniem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Kancekaria Adwokacka Adwokat Wiktor Gamracki Rzeszów
  Szanowni Państwo,

Fachowa obsługa prawna i rzetelna realizacja powierzonych zleceń, najwyższa staranność i troska o interesy Klienta, czytelne i przejrzyste reguły współpracy - to atrybuty i zasady pracy Kancelarii Adwokackiej Adwokata Wiktora Gamrackiego.

Kancelaria zajmuje się obsługą prawną Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w zakresie głównych dziedzin prawa, w szczególności prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa karnego.

Forma oferowanych usług jest uzależniona od aktualnych potrzeb Klienta i przybiera następujące postacie:
-udzielanie konsultacji prawnych,
-sporządzanie pisemnych opinii,
-redagowanie pism procesowych,
-zastępstwo Klienta w toczących się postępowaniach.

Zapraszam do poznania pełnej oferty Kancelarii zawartej na stronie internetowej.

Adwokat Wiktor Gamracki
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. mediacje gospodarcze
  Masz jakiś konflikt ze swoim wspólnikiem, domownikiem, członkiem rodziny lub inna osobą lub instytucją a nie koniecznie chcesz pójść z tym do sądu. Jest na to rozwiązanie. Potrzebujesz mediatora, czyli osoby która będzie uczestniczyć we wspólnych rozmowach z obiema stronami konfliktu. Będziesz mógł spokojnie przedstawić swoje argumenty i wspólnie ustalicie najbardziej
satysfakcjonujące rozwiązanie dla obu stron. Zapraszam do zapoznania się z moja ofertą. Działamy na terenie całego kraju.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Adwokat prawo karne
  Wiele kancelarii adwokackiej świadczy usługi z szeroko pojętego prawa. Kancelarie przeważnie świadczą usługi na rzecz podmiotów indywidualnych ale także osób prawnych. Usługi adwokackie obejmują fachowe doradztwo prawne, sporządzanie różnorakich pism sądowy czy procesowych. Warto jest także wybrać kancelarie doświadczoną.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Odszkodowania powypadkowe
  Michał Nowak, który prowadzi swój gabinet w miejscowości Rybnik, to doświadczony specjalista w zakresie odszkodowań powypadkowych. Jeżeli zależy Państwu na uzyskaniu sowitego odszkodowania za wypadek komunikacyjny, śmiertelny, w pracy, rolniczy - błąd medyczny czy uszkodzone auto także wchodzą w rachubę, wystarczy zajrzeć na stronę internetową www.NajwyzszeOdszkodowanie.pl i dowiedzieć się wszystkiego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0