Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Prawnik Gdańsk
ID linku 9092
Tytuł Prawnik Gdańsk
Url http://www.gb-kancelaria.pl
Opis Poszukujesz sprawdzonego radcy prawnego? - Kancelaria Grochola & Buczkowski - serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pomocy prawnej. Naszym celem jest świadczenie na rzecz klientów zarówno prywatnych jak i firm.nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdziesz pakiety obsługi prawnej a także krótkie (jednorazowe) konsultacje z prawnikiem. Dajemy gwarancję, że sprawy nam powierzone rozpatrujemy z dużym zaangażowaniem, bezpieczne i szybkie rozwiązanie zleconych nam spraw i problemów. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat, a także zapoznacie się z naszą pełną ofertą.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawnik   kancelaria   adwokat   porady prawne   gdańsk
Data May 18, 2010
Imię kontaktowe GB
Email wyślij email do GB
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Prawnik Nowy Targ - kancelaria-gliscinski.pl
  Wojciech Gliściński to radca prawny, działający na obszarze Nowego Targu i Zakopanego. Szeroki zakres świadczonych usług prawnych pozwala na niesienie pomocy zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom. Radca prawny Wojciech Gliściński prowadzi własną Kancelarię, specjalizującą się w m.in.: prawie i postępowaniu administracyjnym, prawie gospodarczym oraz sprawach rodzinnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Kancelaria adwokacka Katowice prawo karne
  Kancelaria Adwokacka Jacek Sosnowski jest jedną z najbardziej doświadczonych kancelarii adwokackich w Polsce jeśli chodzi o prawo karne związane z przestępstwami narkotykowymi. To właśnie ta kancelaria dzięki swojemu bogatemu, wieloletniemu doświadczeniu pomogła tysiącom osób, które nabawiły się problemów prawnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. kancelariaolsztyn.com
  Nasza kancelaria prawna mieszcząca się w Olsztynie oferuje swym klientom szeroki zakres usług prawnych. Specjalizujemy się między innymi w prawie cywilnym, pomagamy w sprawach o zapłatę i egzekucję należności, o odszkodowanie, dotyczących nieruchomości. Pomagamy także w prawie karnym, gdzie prowadzimy obronę w postępowaniu przygotowawczym i sądowym, składamy wnioski o odroczenie wykonania kary, przerwy w wykonaniu kary.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Cognitor - kancelaria adwokacja
  Cognito to kancelaria prawna działająca od 1996 roku. Siedziba kancelaria obecnie usytuowana jest w Zabrzu. Adwokaci reprezentują Klientów przed sądami w Zabrzu, Bytomiu oraz Rudzie Śląskiej. Kancelaria udziela porad prawnych, zapewnia zastępstwo w procesach cywilnych i obronę oskarżonych w procesach karnych, sporządza pisma procesowe, opiniuje dokumenty. W zakresie działalności znalazła się stała obsługa prawna firm, prowadzenie spraw spadkowych i rozwodowych. Prawnicy z kancelarii specjalizują się w zagadnieniach prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, pracy, handlowego, gospodarczego, administracyjnego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Adwokat sprawy karne Głogów
  Witryna internetowa Adwokat Głogów zawiera informacje o działalności kancelarii adwokackiej. Na osobnych zakładkach omówione zostały wybrane sfery działalności zawodowej, takie między innymi jak: sprawy karne, sprawy spadkowe, sprawy dotyczące nieruchomości, sprawy dotyczące odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązań czy też sprawy administracyjne. Na osobnej podstronie omówiona została obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Dla zwiększenia przejrzystości danych opublikowanych na stronie Kancelaria Adwokacka Głogów, informacje o rodzaju oferowanych usług prawnych zostały podzielone na dwie kategorie. Jedną z nich jest podgrupa: osoby fizyczne, drugą zaś - klienci biznesowi.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0