Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6272
Dom 3393
Firmy wg branży 8479
Internet 4233
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 932
Muzyka 335
Nauka 797
Rozrywka 861
Społeczenstwo 494
Sport 584
Turystyka 1915
Zdrowie i uroda 3075
Zwierzęta i rośliny 322
abc SoftMAR Lublin - serwis InsERT
ID linku 9432
Tytuł abc SoftMAR Lublin - serwis InsERT
Url http://insert.softmar.com.pl/
Opis Profesjonalna firma serwisowa w województwie lubelskim sprzedająca i wdrażająca oprogramowanie firmy InsERT. Od kilkunastu lat z powodzeniem pomaga użytkownikom poprzez skuteczne serwisowanie Subiekta, Rachmistrza, Rewizora i Gratyfikanta. W 2001 roku została wyróżniona tytułem Autoryzowany Partner InsERT, który został przyznany tylko 16 firmom w Polsce. Jest jednym z 18 Autoryzowanych Centrów Szkoleniowych Partnerów InsERT w Polsce i jedynym w promieniu 160 km od Lublina! SoftMAR szkoli, wdraża i serwisuje kompleksowe rozwiązania informatyczne dla biznesu.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe softmar   abc softmar Lublin   subiekt   rachmistrz   rewizor   gdata   eset   oprogramowanie
Data Jun 14, 2010
Imię kontaktowe Łukasz
Email wyślij email do Łukasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Http://www.codefathers.pl
  Świadczące najwyższą jakość swoich usług studio programistycznej agencji marketingowej Code Fathers cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem. Na potrzeby Internetu i biznesu zajmuje się realizacją między innymi oprogramowań dla firm, dedykowanych aplikacji internetowych, autorskich systemów zarządzania treścią (CMS), aplikacji mobilnych, platform commerce, aplikacji Facebookowych, systemów klasy CRM.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. CRM Online
  Nasz system ChromeCRM jest systemem informatycznym, którym zadaniem jest wspieranie procesów zachodzących w firmie, związanych z pozyskaniem potencjalnych klientów a potem – ich utrzymaniem. Scentralizowany system ChromeCRM umożliwia ominięcie żmudnych procesów synchronizacji wielu osobnych baz na wielu jednostkach komputerowych. Wiele firm z Polski i zagranicy korzysta z naszego oprogramowania ChromeCRM – między innymi AC, Elasto Form Polska, Juwena, Trias, KCC, IMS Polska czy NoLimit. Do zobaczenia!
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Systemy i narzędzia dla brokerów ubezpieczeniowych
  Firma EFSAL jest dostawcą narzędzi informatycznych, dedykowanych przedsiębiorstwom branży ubezpieczeniowej. Naszym flagowym produktem jest wielomodułowy, zaawansowany system brokerski, pozwalający zarówno na strukturyzację pracy brokera ubezpieczeniowego, jak i automatyzację wielu procesów i czynności, wykonywanych w toku pozyskiwania nowych klientów oraz bieżącej obsługi ubezpieczeniowej i szkodowej istniejących klientów.
Ze względu na swoją modułową budowę narzędzia wdrażane przez EFSAL zapewniają indywidualne dopasowanie do potrzeb i oczekiwań klientów, jak również integrację z istniejącymi rozwiązaniami klienta.
System brokerski EFSAL stanowi także bazę dla budowy indywidualnych rozwiązań wsparcia sprzedaży produktów ubezpieczeniowych on-line oraz obsługi grupowych programów ubezpieczenia.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. Katalog Oprogramowania dla Firm
  Katalog oprogramowania przydatnego w codziennej pracy w każdej firmie. Programy do zarządzania firmą, fakturowania, prowadzenia rozliczeń kadrowo płacowych. Rozliczanie kilometrówki, Ewidencja przebiegu pojazdów, Inwentaryzacja wyposażenia, Planowanie Urlopów...

Narzędzia systemowe, programy do edycji grafiki, składu tekstu DTP, ochrony danych...

Również wersje darmowe!

Zapraszamy do składania własnych propozycji programów.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Audyt informatyczny
  Polityki bezpieczeństwa, audyt informatyczny, audyt bezpieczeństwa - firma CompNet specjalizuje się w audytach oprogramowania jak rónież w tworzeniu lub aktualizacji polityki bezpieczeństwa. Pomoc w inwentaryzacji oprogramowania. Za ciebie stworzymy teczki do każdego z komputerów i przeprowadzimy na nich audyt oprogramowania oraz zaaktualizujemy politykę pezpieczeństwa.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0