Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
abc SoftMAR Lublin - serwis InsERT
ID linku 9432
Tytuł abc SoftMAR Lublin - serwis InsERT
Url http://insert.softmar.com.pl/
Opis Profesjonalna firma serwisowa w województwie lubelskim sprzedająca i wdrażająca oprogramowanie firmy InsERT. Od kilkunastu lat z powodzeniem pomaga użytkownikom poprzez skuteczne serwisowanie Subiekta, Rachmistrza, Rewizora i Gratyfikanta. W 2001 roku została wyróżniona tytułem Autoryzowany Partner InsERT, który został przyznany tylko 16 firmom w Polsce. Jest jednym z 18 Autoryzowanych Centrów Szkoleniowych Partnerów InsERT w Polsce i jedynym w promieniu 160 km od Lublina! SoftMAR szkoli, wdraża i serwisuje kompleksowe rozwiązania informatyczne dla biznesu.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe softmar   abc softmar Lublin   subiekt   rachmistrz   rewizor   gdata   eset   oprogramowanie
Data Jun 14, 2010
Imię kontaktowe Łukasz
Email wyślij email do Łukasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Bazy danych Oracle
  OPITZ CONSULTING to ekspert ds. technologii i produktów Oracle. Świadczymy usługi konsultingowe i inżynieryjne m. in. w zakresie poprawy wydajności baz danych Oracle i warstw bezpośrednio przyległych. Zajmujemy się migracją, konsolidacją systemów i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań IT (Oracle RAC, Exadata itd.) REMOTE DBA to nasza usługa monitorowania i administracji infrastrukturą IT (PASM). Prowadzimy szkolenia z zakresu baz danych Oracle.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Książka przychodów i rozchodów - grafsoft.com.pl
  Firma Graf-Soft została powołana w 1992 roku w Warszawie. Zajmujemy się tworzeniem i tworzeniem własnego, autorskiego oprogramowania z zakresu księgowości oraz grafiki. Proponujemy Państwu aplikacje księgowe dla firm zajmujących się dokumentację księgową w formie KPiR, ryczałtu, płatników podatku VAT a także biur rachunkowych. W naszej ofercie są także aplikacje graficzne do przyspieszania projektowania. Charakterystyki programów oraz wersje próbne znajdziecie Państwo w odpowiednich działach na naszej stronie internetowej. Nasze programy staramy się stale modyfikować i dostosowywać do potrzeb użytkowników. Zależy nam na dostarczaniu Państwu jak najpełniejszych produktów po niskiej, nie wygórowanej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. PIT online
  Na naszej stronie znajdziesz wszystkie informacje niezbędne do uzupełnienia pitów. Zapewniamy wiele tematycznych artykułów, poradnik jak wypełnić PIT, a także program, w którym możesz to zrobić w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo oszczędzisz czas, ponieważ wszystkie wyliczenia zrobi sam i dodatkowo możesz wysłać drogą mailową dokumenty do właściwej instytucji. Wejdź na www.pity-online.pl i przekonaj się sam.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. Programy CAD - 3Dcax.pl
  Strona dla inżynierów,projektantów którzy wciąż poszukują nowości. Na stronie 3dcax.pl znajdziesz m.in oprogramowania CAD/CAM/CAE oraz wszystko czego zapragnie dusza inżyniera.Konstrukcja detali z tworzyw sztucznych, analiza punktów wtrysku, przykłady modeli elementów z tworzyw sztucznych, konstrukcja form wtryskowych do tworzyw termoplastycznych, przykłady rozwiązań konstrukcyjnych.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Bilok
  Bilok to usługa chmurowa przeznaczona do rozliczania zajęć pozalekcyjnych w szkołach. Nasz system to również doskonałe rozwiązanie dla korepetytorów. Umożliwiamy prosty import bazy kontaktów do panelu. System automatycznie wysyła powiadomienia o zaległościach i o wpłatach. Bilok to bezpieczne oprogramowanie. Do tego zintegrowane z kontem organizacji użytkownika.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0