Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
PB Business Intelligence Solutions
ID linku 12426
Tytuł PB Business Intelligence Solutions
Url http://pb-bi-solutions.pl
Opis Jesteśmy grupą specjalistów IT z Poznania Pspecjalizującą się w tworzeniu rozwiązań Business Intelligence, Integracji Systemów i Zarządzaniu Informacją (Information Management). Zaangażowanie z jakim poświęcamy się projektom, ciągle rozwijana i pogłębiana wiedza specjalistyczna, innowacyjne podejście oraz praktyczne stosowanie nowoczesnych technologii to nasze najistotniejsze wartości.Nasza misja to pomoc przedsiębiorstwom wszystkich branż w ich rozwoju i wzroście poprzez wdrażanie i rozwój systemów IT. W ramach naszej misji chcemy obok sprawdzonych narzędzi komercyjnych promować i wspierać wykorzystywanie narzędzi typu Open Source. Ich możliwości są często porównywalne z rozwiązaniami komercyjnymi, przy jednoczesnej korzyści polegającej na braku kosztów licencji. Jednocześnie w pełni rozumiemy potrzebę stosowania rozwiązań komercyjnych oferowanych ze wsparciem producenta. Uczestniczyliśmy we wdrożeniach narzędzi największych producentów i znamy ich wady i zalety. Naszym celem jest po prostu pokazanie alternatywy.To co nas wyróżnia to podejście zorientowane na technologię, nie na narzędzia. Jest wiele narzędzi, które pozwalają osiągnąć ten sam rezultat. Nie chcemy uzależniać technologii od konkretnych producentów, ponieważ wybór narzędzia powinien być wypadkową jego ceny i możliwości oraz potrzeb klienta.Naszym zdaniem przedsiębiorstwa powinny traktować i zarządzać informacją jak aktywem. Odpowiednie wykorzystywanie tego aktywa pozwala monitorować i oceniać bieżący stan przedsiębiorstwa oraz wspiera procesy podejmowania decyzji wpływając na jego stan w przyszłości.Nie sposób osiągnąć dzisiaj przewagę nad konkurencją bez sprawnie i niezawodnie działających systemów informatycznych. Rozumiemy to i jesteśmy gotowi wspierać naszym doświadczeniem przedsiębiorstwa z czasem stając się ich wartościowymi partnerami biznesowymi.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe projekty informatyczne   hurtownia danych   integracja systemów   analiza   obróbka danych   informacja   data quality   analiza danych   integracja danych   dane   business intelligence   BI   EAI   prezentacja danych   raportowanie
Data Feb 7, 2011
Imię kontaktowe pbbi1984
Email wyślij email do pbbi1984
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. PB Business Intelligence Solutions
  Jesteśmy grupą specjalistów IT z Poznania Pspecjalizującą się w tworzeniu rozwiązań Business Intelligence, Integracji Systemów i Zarządzaniu Informacją (Information Management). Zaangażowanie z jakim poświęcamy się projektom, ciągle rozwijana i pogłębiana wiedza specjalistyczna, innowacyjne podejście oraz praktyczne stosowanie nowoczesnych technologii to nasze najistotniejsze wartości.Nasza misja to pomoc przedsiębiorstwom wszystkich branż w ich rozwoju i wzroście poprzez wdrażanie i rozwój systemów IT. W ramach naszej misji chcemy obok sprawdzonych narzędzi komercyjnych promować i wspierać wykorzystywanie narzędzi typu Open Source. Ich możliwości są często porównywalne z rozwiązaniami komercyjnymi, przy jednoczesnej korzyści polegającej na braku kosztów licencji. Jednocześnie w pełni rozumiemy potrzebę stosowania rozwiązań komercyjnych oferowanych ze wsparciem producenta. Uczestniczyliśmy we wdrożeniach narzędzi największych producentów i znamy ich wady i zalety. Naszym celem jest po prostu pokazanie alternatywy.To co nas wyróżnia to podejście zorientowane na technologię, nie na narzędzia. Jest wiele narzędzi, które pozwalają osiągnąć ten sam rezultat. Nie chcemy uzależniać technologii od konkretnych producentów, ponieważ wybór narzędzia powinien być wypadkową jego ceny i możliwości oraz potrzeb klienta.Naszym zdaniem przedsiębiorstwa powinny traktować i zarządzać informacją jak aktywem. Odpowiednie wykorzystywanie tego aktywa pozwala monitorować i oceniać bieżący stan przedsiębiorstwa oraz wspiera procesy podejmowania decyzji wpływając na jego stan w przyszłości.Nie sposób osiągnąć dzisiaj przewagę nad konkurencją bez sprawnie i niezawodnie działających systemów informatycznych. Rozumiemy to i jesteśmy gotowi wspierać naszym doświadczeniem przedsiębiorstwa z czasem stając się ich wartościowymi partnerami biznesowymi.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. WhereYouDrive.com - carpooling również w obrębie miasta
  WhereYouDrive to unikalna propozycja spośród wszystkich portali wspierających ideę carpooling. Wykorzystujemy świetnie znaną wszystkim technologię Google, która pozwala na wyjątkowo precyzyjne wyznaczanie tras i miejsc docelowych. Dzięki temu możliwe jest dokładne porównywanie i wyznaczanie wspólnych fragmentów tras nawet na stosunkowo krótkich odcinkach w obrębie danego miasta. Przy tworzeniu portalu przyświecała nam idea stworzenia narzędzia maksymalnie funkcjonalnego, ale również prostego w użytkowaniu. Korzystając z WhereYouDrive w kilka minut możesz dodać trasę, która Cię interesuje, i poszukać jej odpowiedników. Po ich znalezieniu w łatwy sposób skontaktujesz się z właścicielem trasy, która Ci najbardziej odpowiada, i... to wszystko.

Naszym celem jest popularyzacja carpooling, czyli formy podróżowania polegającej na udostępnianiu wolnego miejsca we własnym samochodzie lub korzystaniu z wolnego miejsca w samochodzie innego użytkownika. Dzięki temu wspólnie możemy nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także przyczynić się do ochrony środowiska oraz poznać interesujących ludzi. Taki sposób podróżowania świetnie sprawdza się w wielu sytuacjach, takich jak: przejazdy do pracy, weekendowe wypady do innych miast, czy wspólne oddawanie się naszym pasjom. Jeżeli codziennie samotnie podróżujesz do pracy lub jesteś studentem, który chce odwiedzić rodzinną miejscowość, to carpooling jest rozwiązaniem dla Ciebie!
Kategoria:   Aktualności > Ogłoszenia


 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. CAT Tools - Strona główna
  Strona porusza tematykę tłumaczenia wspomaganego komputerowo. Opisuje istotę narzędzi CAT (CAT Tools) i z wiązanych z nimi zagadnień - pamięci tłumaczeń (TM) oraz baz terminologicznych (terminology databases).
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Gospodarka magazynowa
  Stały i sukcesywny rozwój naszej firmy sprawił, że staliśmy się jedną z większych firm oferujących systemy do zarządzania przedsiębiorstwem. Stale powiększamy ilość zatrudnionych pracowników w tym konsultantów, projektantów i programistów. Udoskonalamy naszą organizację pracy. Systematycznie rozszerzamy również pakiet oferowanych produktów i usług.

Nasze oddziały oraz dealerzy rozmieszczeni praktycznie na terenie całego kraju zapewniają szybki kontakt z Klientem, a co za tym idzie wysoką jakość usług. Potwierdzeniem naszej pozycji jest 3000 wdrożonych systemów i 34 000 użytkowników, którzy eksploatują oprogramowanie PROBIT.

Lista Użytkowników systemów PROBIT, a także ich opinie, utwierdzają nas w przekonaniu o słuszności podjętych starań i decyzji oraz mobilizują do dalszych działań w celu ciągłego ulepszania i unowocześniania produktów.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Efektywne zarządzanie biznesem
  DOCsoft system jest Internetową aplikacją służącą do elektronicznego obiegu informacji, dokumentów oraz zasobami firmy. Podnosi jakość działania firmy w poszczególnych jej strukturach, zwiększa efektywność pracy oraz integruje wszystkie procesy w niej zachodzące.W prosty sposób organizuję a także uporządkowuje sprawy codzienne, poszerza kontrolę nad pracownikami oraz zwiększa ich efektywność.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. Rejestracja czasu pracy
  Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm to główne walory, którymi może pochwalić się firma PTC. Obok dystrybucji różnego rodzaju czytników jest również producentem autorskiego oprogramowania biofinger/SW. Dostosowany do pracy na popularnych systemach KD czy RCP sprawdza się w wielu sprawdza się w wielu przedsiębiorstwach. Proponowane rozwiązania wykorzystują biometrię lub zbliżeniowy odczyt kart RFID, co jest pomocne w rejestracji czasu pracy czy kontroli dostępu.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Darmowe programy
  W serwisie Mojeprogramy.com znaleźć można wiele różnorodnych programów komputerowych, które dostępne są do pobrania w bezpłatnych wersjach. Dostępne są programy w wersjach demonstracyjnych, sharewareowych, czy też freewareowych. Programy znajdują się w przygotowanych kategoriach, takich jak Internet, firma i biuro, czy też bezpieczeństwo. Twórcy serwisu regularnie też dodają nowe, ciekawe artykuły.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0