Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Mario Druk - BANERY, REKLAMA ŚWIETLNA, NAKLEJKI - druk wielkoformatowy
ID linku 944
Tytuł Mario Druk - BANERY, REKLAMA ŚWIETLNA, NAKLEJKI - druk wielkoformatowy
Url http://www.druknaploterze.pl
Opis Mario Druk doświadczona i solidna firma oferuje Państwu wydruk wielkoformatowy i nie tylko:

- BANERY
- ROLL UPY
- NAKLEJKI
- OBRAZY
- REKLAMA ŚWIETLNA / KASETONY, PYLONY
- LITERY SAMOPRZYLEPNE
- GRAFIKI SAMOPRZYLEPNE
- GRAFIKA NA WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁACH
- GRAFIKA SAMOCHODOWA
- OKLEJANIE SAMOCHODÓW
- WYDRUK WIELKOFORMATOWY (siatki, billboardy i inne)
- WITRYNY SKLEPOWE
- WIZYTÓWKI
- ULOTKI
- BROSZURA
- ORAZ WIELE INNYCH USŁUG

Robimy również projekty !!!

wystarczy zadzwonić
601 31 26 40

zapraszam na nasza stronę internetową
www.druknaploterze.pl
Kategoria Firmy wg branży > Drukarnie
Słowa kluczowe baner   banery   reklama   druk   poligrafia   druk wielkoformatowy   oklejanie samochodów   litery   samoprzylepne   kasetony   pylony   reklama świetlna   www.druknaploterze.pl   witryny   projekty   banery   broszury   warszawa   łomianki   projekt   tanio   solidnie   szyb
Data Mar 30, 2009
Imię kontaktowe Marian Sawicki
Email wyślij email do Marian Sawicki
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Drukarnie
1. PrintCarrier PL - ulotki, ulotki składane, foldery, plakaty, wizytówki
  Print Carrier PL - ulotki - europejski lider druku już w Polsce!
Kto szuka samego siebie, znajduje się przeważnie w niezwykłych miejscach. Firma PrintCarrier PL - pozycjonuje się na rynku jako kompetentny, niezawodny partner oferujący korzystne cenowo produkty w zakresie mediów drukowanych.

Kompetentny: specjalizujemy i koncentrujemy się na głównym dziale naszej działalności: kształtowaniu, tworzeniu i realizacji Państwa koncepcji materiałów drukowanych. Jednocześnie inwestujemy w naszych pracowników, aby pozyskać Państwa jako pierwszego klienta, resellera lub jako klienta z osobistego polecenia. Fachowa wiedza, profesjonalizm oraz Drive, ciągle chcieć robić wszystko lepiej, to nasze cele.

Niezawodny: wysokowartościowe produkty, profesjonalizm i ścisłe dotrzymywanie przyrzeczonych terminów są elementem składowym naszego pojmowania długotrwałych relacji z klientem.

Korzystny cenowo: pełne zaufania relacje między dwoma partnerami tak naprawdę rodzą się w dłuższym okresie czasu. Jednak przy naszych cenach zauważą Państwo, że myślimy poważnie o Państwa firmie i ułatwiamy podjęcie decyzji o wybraniu nas jako partnera w zakresie materiałów drukowanych. Nie boimy się żadnych porównań.

Nasza koncepcja – Państwa korzyść: jesteście Państwo partnerem sieci wielu klientów, którzy dążą do tego samego celu: wyprodukowania korzystnie cenowo i niezawodnie dostarczonego wysokowartościowego produktu drukowanego. Koncepcja PrintCarrier PL i wreszcie jego sukces, można wyjaśnić tym, że realizuje on wiele zleceń łącznie, które ciężko byłoby zrealizować pojedynczo. I nie mówimy tu tylko o sytuacji wygrany-wygrany (win/win), żyjemy tą koncepcją oraz realizujemy ją dla Państwa.

Drukujemy ulotki, foldery, ulotki składane, broszury, plakaty, papier firmowy, wizytówki, pocztówki, naklejki, okładki CD/DVD, magazyny, koperty firmowe i inne. Wykonujemy projekty graficzne. Zamówienia online bez wychodzenia z domu!


Oferujemy pełno kolorowy druk materiałów promocyjnych:ulotek, folderów, plakatów, broszur i magazynów. Dostarczamy materiały służące identyfikacji biznesowej, zwiększające prestiz Państwa firmy: wizytówki, papier i koperty firmowe. Drukujemy na rożnych rodzajach papieru: błyszczącym, matowym, foliowanym, o gramaturze od 80 do 300g, w dowolnym formacie. Oferujemy ciecie, falcowanie, bigowanie, składanie i zszywanie a także przygotowanie projektów graficznych. To wszystko otrzymacie Państwo nie ruszając się sprzed monitora - produkty można zamówić na naszej stronie a przesyłka dotrze pod wskazany adres. Nasi konsultanci oferują wsparcie podczas całego procesu drukowania. To co robimy najlepiej to drukowanie. I robimy to najtaniej!


PrintCarrier PL - realizuje życzenia klientów na rynku europejskim dotyczące wysokojakościowych produktów drukowanych. Dopracowana logistyka, przemyślana organizacja, profesjonalizm i ciągłe dążenie do tego, by klient był zadowolony to nasze kompetencje bazowe, zgodnie z mottem: "To co robimy najlepiej to drukowanie!"


* najróżniejsze rodzaje papierów: np. błyszczący, matowy lub kaszerowany folią.
* grubości papierów dobierane do każdego celu zastosowania: od 90, 100, 135, 170, 250 bis 300 gramów.
* uznane na całym świecie formaty papieru (od DIN A0 bis DIN A8) i wiele formatów specjalnych.
* techniki uszlachetniania produktu: cięcie, zaginanie/falcowanie, wykonywania wpustów, perforowanie, numerowanie lub lakierowanie.

PrintCarrier PL – Państwa wymarzone materiały wydrukowane perfekcyjnie
Kategoria:   Firmy wg branży > Drukarnie


2. ulotki reklamowe przez internet - ulotkownia.pl
  Specjalizujemy się w projektowaniu i drukowaniu ulotek reklamowych. Na naszej stronie internetowej zamówisz ulotki reklamowe i ich projekt bez ruszania się zza biurka.
Ulotki to najtańszy i jeden z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do klientów. Ulotka pozwala w zwięzły i atrakcyjny sposób poinformować klienta gdzie i jak może otrzymać określony produkt czy usługę.
A my wiemy jak te ulotki dobrze zaprojektować i wydrukować!
Zaufało nam tysiące klientów z całej Polski. Ulotki przez nas wykonane trafiają również poza granicę naszego kraju. Mamy wielu stałych klientów, którzy cenią sobie współpracę z nami.
Bedziemy zaszczyceni jeśli dołączysz do tego grona i będziemy razem się cieszyć z Twojego sukcesu!
Jesteśmy pionierami w usłudze dostarczania taniego druku poprzez internet. Specjalizujemy się w projektowaniu i drukowaniu ulotek reklamowych, gazetek, folderów, katalogów itp. prac. To wszystko w niskiej cenie i z minimum formalności - tak, aby było wygodnie dla naszych klientów, którym ulotki przez nas wykonane pracują w całej Polsce i poza jej granicami. Jesteśmy legalnie działajacą firmą, dlatego nie będzie problemu z fakturą VAT, czy też ze stałą współpracą. W czasie wieloletniej działalności zdobyliśmy cenne doświadczenie, które pozwala tworzyć optymalne dla klienta druki, a nasze projekty na pewno przysparzają klientów. To na nas wzorują się inni.
ZAUFAŁY NAM TYSIĄCE, ZAUFAJ I TY!
...a w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Drukarnie


3. AAPRINT druk ulotek śląsk
  AA Print to prężnie rozwijająca się drukarnia i nowoczesna pracownia introligatorska. Naszym klientom możemy zaproponować szybki oraz profesjonalny wydruk różnego typu towarów, w tym papierów firmowych, folderów, katalogów, książek, plakatów, etykietek, gazetek reklamowych, kart biznesowych, a ponadto innych form reklamowych oraz promocyjnych. Świadczymy także fachowe usługi introligatorskie, takie jak: składanie papieru, scalanie poszczególnych składek w gotowe publikacje, krojenie na wymiar gotowych publikacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą zamieszczoną na stronie internetowej oraz do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.
Kategoria:   Firmy wg branży > Drukarnie


4. Drukarnia cyfrowa Warszawa
  Druk cyfrowy to najlepsze rozwiązanie dla prac nisko i średnionakładowych. Oznacza to, że zamawiacie Państwo tylko taki nakład, jaki jest Wam w danej chwili potrzebny. Doskonale sprawdza się w przypadku szkoleń lub "szybkich" akcji marketingowych. Dzięki drukowi cyfrowemu w bardzo krótkim czasie wydrukujecie wysokiej jakości raporty, ulotki, prezentacje i oferty dla kontrahentów a także wizytówki, zaproszenia i naklejki. Ponadto, oferowany przez nas druk cyfrowy zapewnia nowoczesne narzędzie marketingowe, jakim jest personalizacja czyli umieszczanie zmiennych danych w publikowanych dokumentach, co zwiększa skuteczność całej promocji. Bowiem indywidualny mailing personalizowany bardziej zainteresuje odbiorcę. Jest nie do pobicia pod względem ceny, jakości oraz czasu. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, oferujemy druk cyfrowy, umożliwiający drukowanie niskich nakładów w doskonałej jakości, jak i w ekspresowym tempie. Posiadamy studio wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie, dzięki czemu jesteśmy w stanie przyjąć każde zlecenie. Serdecznie zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Drukarnie


5. Etykiety, drukarki etykiet - Kodem.com.pl
  Zaopatrujemy firmy w drukarki etykiet i Datamax, czytniki kodów, różnego rodzaju i przeznaczenia etykiety, wszywki tekstylne, taśmy barwiące. Zapewniamy bezpłatne szkolenia i instalacje sprzętu, techniczne wsparcie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferujemy etykiety stosowane do trwałych oznaczeń w przemyśle. Drukujemy termotransferem, flexo oraz offsetem (kolor - CMYK) - kody kreskowe, znaki firmowe oraz inne informacje na etykietach: papierowych i foliowych, przywieszkach kartonowych, z tworzyw sztucznych oraz wszywkach tekstylnych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Drukarnie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0