Kategorie katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343

Top > Firmy wg branży > Drukarnie  

Linki
Sortuj wg :


1. PrintCarrier PL - ulotki, ulotki składane, foldery, plakaty, wizytówkiPrint Carrier PL - ulotki - europejski lider druku już w Polsce!
Kto szuka samego siebie, znajduje się przeważnie w niezwykłych miejscach. Firma PrintCarrier PL - pozycjonuje się na rynku jako kompetentny, niezawodny partner oferujący korzystne cenowo produkty w zakresie mediów drukowanych.

Kompetentny: specjalizujemy i koncentrujemy się na głównym dziale naszej działalności: kształtowaniu, tworzeniu i realizacji Państwa koncepcji materiałów drukowanych. Jednocześnie inwestujemy w naszych pracowników, aby pozyskać Państwa jako pierwszego klienta, resellera lub jako klienta z osobistego polecenia. Fachowa wiedza, profesjonalizm oraz Drive, ciągle chcieć robić wszystko lepiej, to nasze cele.

Niezawodny: wysokowartościowe produkty, profesjonalizm i ścisłe dotrzymywanie przyrzeczonych terminów są elementem składowym naszego pojmowania długotrwałych relacji z klientem.

Korzystny cenowo: pełne zaufania relacje między dwoma partnerami tak naprawdę rodzą się w dłuższym okresie czasu. Jednak przy naszych cenach zauważą Państwo, że myślimy poważnie o Państwa firmie i ułatwiamy podjęcie decyzji o wybraniu nas jako partnera w zakresie materiałów drukowanych. Nie boimy się żadnych porównań.

Nasza koncepcja – Państwa korzyść: jesteście Państwo partnerem sieci wielu klientów, którzy dążą do tego samego celu: wyprodukowania korzystnie cenowo i niezawodnie dostarczonego wysokowartościowego produktu drukowanego. Koncepcja PrintCarrier PL i wreszcie jego sukces, można wyjaśnić tym, że realizuje on wiele zleceń łącznie, które ciężko byłoby zrealizować pojedynczo. I nie mówimy tu tylko o sytuacji wygrany-wygrany (win/win), żyjemy tą koncepcją oraz realizujemy ją dla Państwa.

Drukujemy ulotki, foldery, ulotki składane, broszury, plakaty, papier firmowy, wizytówki, pocztówki, naklejki, okładki CD/DVD, magazyny, koperty firmowe i inne. Wykonujemy projekty graficzne. Zamówienia online bez wychodzenia z domu!


Oferujemy pełno kolorowy druk materiałów promocyjnych:ulotek, folderów, plakatów, broszur i magazynów. Dostarczamy materiały służące identyfikacji biznesowej, zwiększające prestiz Państwa firmy: wizytówki, papier i koperty firmowe. Drukujemy na rożnych rodzajach papieru: błyszczącym, matowym, foliowanym, o gramaturze od 80 do 300g, w dowolnym formacie. Oferujemy ciecie, falcowanie, bigowanie, składanie i zszywanie a także przygotowanie projektów graficznych. To wszystko otrzymacie Państwo nie ruszając się sprzed monitora - produkty można zamówić na naszej stronie a przesyłka dotrze pod wskazany adres. Nasi konsultanci oferują wsparcie podczas całego procesu drukowania. To co robimy najlepiej to drukowanie. I robimy to najtaniej!


PrintCarrier PL - realizuje życzenia klientów na rynku europejskim dotyczące wysokojakościowych produktów drukowanych. Dopracowana logistyka, przemyślana organizacja, profesjonalizm i ciągłe dążenie do tego, by klient był zadowolony to nasze kompetencje bazowe, zgodnie z mottem: "To co robimy najlepiej to drukowanie!"


* najróżniejsze rodzaje papierów: np. błyszczący, matowy lub kaszerowany folią.
* grubości papierów dobierane do każdego celu zastosowania: od 90, 100, 135, 170, 250 bis 300 gramów.
* uznane na całym świecie formaty papieru (od DIN A0 bis DIN A8) i wiele formatów specjalnych.
* techniki uszlachetniania produktu: cięcie, zaginanie/falcowanie, wykonywania wpustów, perforowanie, numerowanie lub lakierowanie.

PrintCarrier PL – Państwa wymarzone materiały wydrukowane perfekcyjnie
Kategoria:   Firmy wg branży > Drukarnie

Data dodania: Aug 1, 2008 Trafień: 12 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

2. Mario Druk - BANERY, REKLAMA ŚWIETLNA, NAKLEJKI - druk wielkoformatowyMario Druk doświadczona i solidna firma oferuje Państwu wydruk wielkoformatowy i nie tylko:

- BANERY
- ROLL UPY
- NAKLEJKI
- OBRAZY
- REKLAMA ŚWIETLNA / KASETONY, PYLONY
- LITERY SAMOPRZYLEPNE
- GRAFIKI SAMOPRZYLEPNE
- GRAFIKA NA WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁACH
- GRAFIKA SAMOCHODOWA
- OKLEJANIE SAMOCHODÓW
- WYDRUK WIELKOFORMATOWY (siatki, billboardy i inne)
- WITRYNY SKLEPOWE
- WIZYTÓWKI
- ULOTKI
- BROSZURA
- ORAZ WIELE INNYCH USŁUG

Robimy również projekty !!!

wystarczy zadzwonić
601 31 26 40

zapraszam na nasza stronę internetową
www.druknaploterze.pl
Kategoria:   Firmy wg branży > Drukarnie

Data dodania: Mar 30, 2009 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

3. UlotkiProfesjonalna drukarnia online Dotprint. W swojej klasycznej ofercie posiadamy ulotki, broszury, plakaty, karty do gry, kalendarze biurkowe. Nie ważne gdzie mieszkasz w Poznaniu czy w Gdańsku wykonamy dla Ciebie każde zamówienie. Ulotki to bardzo dobry produkt na reklamę swoich usług. Jest to jedna z najpopularniejszych form reklamy i do dziś posiada dosyć dużą skuteczność.
Kategoria:   Firmy wg branży > Drukarnie

Data dodania: Apr 19, 2009 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

4. Ksero, wydruki, oprawa pracCopy Student zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie: usługi kserograficzne na folii i papierze, miękka i twarda oprawa prac dyplomowych, wydruki laserowe na folii i papierze, termobindowanie i bindowanie, skanowanie i skanowanie OCR, laminowanie, docinanie na gilotynie oraz sprzedaż artykułów biurowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Drukarnie

Data dodania: May 5, 2009 Trafień: 110 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

5. Zaproszenia ślubneOryginalne, jedyne w swoim rodzaju zaproszenia ślubne na Twoje wesele. Najlepsze, unikatowe wzory zaproszeń na ślub - sprawdź naszą bogatą ofertę i niskie ceny. Zaproszenia ślubne - szeroki wybór projektów. Szybka realizacja każdego zamówienia. W ofercie posiadamy zaproszenia nowoczesne, romantyczne, tradycyjne i klasyczne, jak również nieco bardziej zwariowane zaproszenia ślubne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Drukarnie

Data dodania: May 7, 2009 Trafień: 55 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

6. Druk cyfrowyDruk cyfrowy to nowoczesna technologia niezastąpiona przy małych i średnich nakładach. Sterowanie wydrukiem z komputera, daje możliwość wprowadzania indywidualnych parametrów wydruku, co znacznie poprawia jego jakość. Nasza oferta to wizytówki, karty stałego klienta, wydruk książek, personalizacja kopert, archiwizacja danych i skanowanie oraz inne zlecenia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Drukarnie

Data dodania: May 14, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

7. Drukarnia Rzeszów - Druk gazetki promocyjne, ulotki, teczki ofertowe - SteinerŁącząc nowoczesną technologię druku, doświadczenie i pasję, staramy się usatysfakcjonować najbardziej wymagających klientów. Nasz oferta to przede wszystkim druk ulotek i gazetek promocyjnych, teczek ofertowych, plakaty, foldery, książki i gazety. Drukarnia Steiner oferuje również druk akcydensowy, opakowania i etykiety.
Kategoria:   Firmy wg branży > Drukarnie

Data dodania: Jun 9, 2009 Trafień: 26 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

8. Druk cyfrowy i wielkoformatowy, broszury, foldery, etykiety, wizytówki, ulotki, kalendarze, plakaty,STUDIOSUPRA drukarnia cyfrowa i wielkoformatowa, drukowanie ulotek, kalendarzy, wizytówek, zaproszeń personalizowanych oraz inne usługi poligraficzne. Specjalizujemy się również w reklamie zewnętrznej oraz druku ze zmiennymi danymi VDP. Jeżeli nie masz materiałów zleć nam przygotowanie publikacji do druku. Dzięki wysokiej klasy urządzeniom łączymy zalety druku cyfrowego (możesz wydrukować zarówno 1 egzemplarz jak i kilka tysięcy, a wszystko w ekspresowym tempie i bez dodatkowych kosztów związanych z przygotowalnią) i tradycyjnego druku offsetowego (wysoka jakość wydruków).
Kategoria:   Firmy wg branży > Drukarnie

Data dodania: Jun 23, 2009 Trafień: 8 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

9. Druk KrakówDruk ulotek - wysoka jakość, atrakcyjny cennik oraz krótkie terminy realizacji. Drukarnia Kraków Student Druk - tanie ulotki, wizytówki oraz plakaty.W branży poligraficznej posiadamy wieloletnie doświadczenie. Niska cena, profesjonalizm oraz najwyższa jakość sprawiają, że z powodzeniem wykonujemy usługi zarówno dla dużych firm jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw. Dzięki wykorzystaniu najwyższej technologii druku oraz wyznawaniu zasady, że każda firma jest dla nas ważna staramy się sprostać wciąż rosnącym wymaganiom naszych klientów. Swoim zakresem obejmujemy całą Polskę z siedzibą mieszczącą się w Krakowie. W naszej ofercie znajdą Państwo tani druk ulotek,projekt ulotek gratis oraz gwarancje niskich cen. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Drukarnie

Data dodania: Jun 28, 2009 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

10. Empir- drukarnia PoznańDrukarnia offsetowa Empir Poznań powstała w 1979 roku i od tej pory jej szeroka oferta uzupełniana jest nieustannie. Wyjątkowe kalendarze Empir stają się wyznacznikiem sukcesu i prestiżu wielu współpracujących z drukarnią Empir firm.
Szybkość i konsekwencja działania, wysoka jakość oraz 30- letnie
doświadczenie w branży poligraficznej sprawiają, że warto nam zaufać.
Dziękujemy wszystkim naszym dotychczasowym klientom.
Zapraszamy do współpracy także Ciebie!
Zostań kolejnym, zadowolonym klientem drukarni Empir… Twojej drukarni.
Kategoria:   Firmy wg branży > Drukarnie

Data dodania: Jul 8, 2009 Trafień: 33 Ocena: 3.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0