Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Abc SoftMAR - firma dla Ciebie
ID linku 9478
Tytuł Abc SoftMAR - firma dla Ciebie
Url http://www.subiekt.softmar.com.pl
Opis abcSoftmar-zajmujemy się sprzedaż i serwisem programów Subiekt, Rewizor, Rachmistrz i Gratyfikant. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Insert i jednym z 18 Autoryzowanych Centrów Szkoleniowych Partnerów InsERT w Polsce i jedynym w promieniu 160 km od Lublina. Nasze szkolenia są zawsze na najwyźszym poziomie.Szkolimy, wdrażamy, konfigurujemy i instalujemy systemy InsERT, strony WWW i sklepy internetowe OscGT. Dostarczamy serwery IBM. Tworzymy internetowy monitoring. Bezpieczeństwo przy pomocy aplikacji G Data i ESET.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe softmar   abc softmar Lublin   subiekt   rachmistrz   rewizor   gdata   eset   oprogramowanie   demo   naprawa programu   aplikacja InsERT   serwis programu insert   szkolenie systemów gt   programy dla firm   program do handlu   aplikacje księgowe   oprogramowanie finan
Data Jun 20, 2010
Imię kontaktowe Agnieszka
Email wyślij email do Agnieszka
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. System do backupu - StorageCraft
  Produkty firmy StorageCraft znane pod nazwą ShadowProtect to rozwiązania do backupu służbowych albo prywatnych plików. Ich przewagę nad pozostałymi programami do przywracania systemu stanowi natychmiastowe funkcjonowanie systemu w zakresie przywracania usuniętych danych. Bardzo ważną funkcją tego oprogramowania do tworzenia backupu serwera jest każdorazowe badanie zawartości dysku i backupowanie tylko najnowszych folderów lub dokumentów, które były przez nas uzupełnione od ostatniego czasu archiwizacji. StorageCraft w swej gamie produktów posiada także wiele narzędzi do monitorowania kondycji i poprawności wykonania procesu przywracania danych.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. CDN Optima, CDN XL - Złoty Partner Gliwice
  Firma Centrum Technologii Informatycznej z Gliwic jest już od wielu lat partnerem firmy Comarch. Obecnie posiadamy status Złotego Partnera co potwierdza nasze wysokie kwalifikacje.
Sprzedajemy oraz wdrażamy oprogramowanie dla firm CDN Optima, CDN XL, Comarch Altum i nie tylko. Dzięki wieloletniej bliskiej współpracy z producentem oprogramowania dla firm CDN Optima i CDN XL znamy te programy "od podszewki" i potrafimy skutecznie je wdrażać i serwisować. Oprócz usług związanych ze sprzedażą programów dla firm świadczymy również usługi związane z dostawą i serwisem sprzętu informatycznego. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Symcom oprogramowanie
  Na stronie programy do fakturowania oraz tworzenia sklepów internetowych. Program e-BizNET przeznaczony jest dla osób zainteresowanych sprzedażą w sieci za pośrednictwem własnego sklepu internetowego. W najnowszej wersji użytkownik ma do dyspozycji automatyczne wysyłanie e-sklepu na serwer FTP, podział na kategorie i podkategorie oraz nowe szablony e-sklepu.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. Sony Vegas Movie Studio
  Firma zajmuje się sprzedażą i dystrybucją oprogramowania komputerowego, zapewniamy profesjonalną i fachową obsługę naszych Klientów. A także szeroki zakres oferowanego oprogramowania, fachowa wiedza oraz atrakcyjne ceny sprawiają iż jesteśmy zaufanym dostawcą dla wielu firm i instytucji w Polsce.
Ponadto jesteśmy certyfikowanym partnerem wiodących producentów i posiadamy autoryzacje do sprzedaży oprogramowania tj: Adobe, Autodesk, Corel, Microsoft, ZWCAD.
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji służą pomocą przy zakupie oprogramowania i dostosowania go do swoich potrzeb.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. YarMobile - aplikacje mobilne Android
  Tworzymy aplikacje mobilne Android na zamówienie.

Aplikacje biznesowe: B2B, B2C, SFA, WMS, aplikacje rozrywkowe, multimedialne, mobilne wersje serwisów, gry... i każda, jaką tylko sobie wymarzysz. Również aplikacje webowe, bazy danych.

Sprawdź nasze portfolio, które wciąż rośnie. Wykonaliśmy m.in. dużą aplikację dla przedstawicieli handlowych i aplikację dla lekarzy Leki Refundowane.

Specjalizujemy się w platformie Android i posiadamy doświadczenie w: tworzeniu różnorakich interfejsów, komunikacji z serwerem przez Internet, JSON i XML, wykorzystaniu wewnętrznej bazy danych w urządzeniu, obsłudze Bluetooth i drukarki przenośnej, GPS, map, i innych.

Najważniejszą dla nas jest jakość usług. Zapraszamy.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0