Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Wydawnictwo camVERS - Euroregion Beskidy - Góry Możliwości
ID linku 9482
Tytuł Wydawnictwo camVERS - Euroregion Beskidy - Góry Możliwości
Url http://www.euroregionbeskidy.pl
Opis Serwis internetowy publikacji Euroregion Beskidy - góry możliwości. Nowoczesna forma promocji regionu, branży turystycznej, lokalnego biznesu oraz wszelkich inicjatyw gospodarczych.
Już od 10 lat Euroregion Beskidy działa na rzecz wspierania współpracy transgranicznej oraz stymulowania rozwoju pogranicza polsko – czesko – słowackiego.
Swoją misję realizuje zarówno poprzez inspirowanie działań transgranicznych organizacji mających siedzibę na jego terenie i osób tu zamieszkujących, jak i podejmując szereg własnych inicjatyw.
Kategoria Turystyka > Aktywny wypoczynek
Słowa kluczowe euroregion   beskidy   euro   region   unia   europejska   góry   możliwości   strona   polska   opinie   inicjatywy   turystyka   kultura   tradycja   tożsamość   camvers   wydawnictwo   publikacje   album   promocja   albumy   transgraniczna   lokalny   narodowy   informacje   o
Data Jun 20, 2010
Imię kontaktowe Michal
Email wyślij email do Michal
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Turystyka > Aktywny wypoczynek
1. Sylwester
  Sylwester Studencki zyskał już w Polsce miano święta studenckiego, dlatego też aby sprostać oczekiwaniom studentów co roku na sylwestra wynajmujemy najlepsze pensjonaty nad morzem i w górach oraz specjalnie przygotowane sale w których bawimy się codziennie do białego rana! Sylwestrowy Campus Studencki nad morzem to jedna z najlepszych i ciekawych opcji spędzenia sylwestra w doborowym gronie przy wielu atrakcjach. 10 wysokiej klasy pensjonatów zapewnią wyśmienite warunki do wypoczynku a wieczorami bawimy się na naszej sali festivalowej podczas 3 imprez do białego rana!
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek


2. Kajaki- nasze hobby
  Spływy kajakowe we wspomnieniach kajakarzy. Dzielimy się opisami przepłyniętych tras, wrażeniami z kajaków, przeżytymi przygodami. Opowiadamy jak to się stało, że spływy kajakowe są dla nas tak częstym sposobem spędzania wolnego czasu. Jednym słowem snujemy kajakowe opowieści. Znajdziesz tu także przydatne informacje, porady i opinie. Spływy kajakowe to nasza pasja- staramy się zarazić nią innych. Zapraszamy na naszą stronę oraz na kajaki!
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek


3. Żeglarstwo Morskie Magdalena Żuchelkowska
  Firma rodzinna Magdaleny i Adama Żuchelkowskich istnieje od 2006 roku. Pośredniczy w czarterowaniu jachtów na całym świecie, łączy pasję z pracą gwarantując zadowolenie swoich Nabywców. Czartery Grecja - firma pośredniczy w tanich czarterach w Grecji i Chorwacji, przeprowadza także wycieczki turystyczne , rejsy z dziećmi i wyprawy w najdalsze zakątki naszego świata, przeprowadza przewodnik src rya, rodzinne wyjazdy na żagle. Wiek nie jest przeszkodą w żeglowaniu. Propozycja dotyczy pasjonatów żeglowania, zwiedzania i nurkowania. Zapraszamy do zapoznania się ze elementami oferty, promocjami i cenami kursów. Firma prowadzona jest przez aktywnych i doświadczonych żeglarzy. Pełna gwarancja satysfakcji.
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek


4. Wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży
  ferta nasza skierowana jest do dzieci i młodzieży szkolnej oraz osób dorosłych. Nasze propozycje dotyczą wyjazdów krajowych. Oprócz standardowych tras wycieczkowych wymienionych w naszym informatorze wykonujemy również usługi turystyczne wg wskazań, czy życzeń klientów, np.: wycieczki na życzenie z własnym programem, imprezy integracyjne, plenery.
Nasz produkt turystyczny charakteryzuje się wysokim standardem. Autokary klasy turystycznej typu MERCEDES, SCANIA, DAF, BOVA zapewniają wygodną i bezpieczną podróż. Piloci - przewodnicy posiadają kwalifikacje zawodowe. Program turystyczny przygotowany przez specjalistów łączy w sobie walory turystyczno-krajoznawcze z elementami edukacyjnymi. Posiadamy zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie organizacji imprez turystycznych wydane przez Wojewodę Mazowieckiego nr 0193 oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w TU AXA.
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek


5. PARK RODZINKA imprezy firmowe Poznań
  Organizacja imprez dla dzieci to specjalność Rodzinki, szczególnego parku rozrywki z Poznania. Przygotujemy niezapomnianą imprezę urodzinową dla najmłodszych, urządzamy także chrzciny, komunie i wiele innych uroczystości rodzinnych. W naszym centrum odbywają się też warsztaty edukacyjne dla dzieci: kulinarne, taneczne oraz plastyczne. Wiele nowych umiejętności najmłodsi mogą zdobyć na organizowanych przez nas półkoloniach, w programie których m. in. zajęcia wokalne, nauka gotowania, turnieje sportowe, a także szereg innych quizów i konkursów. W naszym parku rozrywki mieści się też restauracja serwująca świeże oraz zdrowe potrawy bezglutenowe. Szczegóły na stronie internetowej.
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0