Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Projektowanie i aranżacje wnętrz
ID linku 984
Tytuł Projektowanie i aranżacje wnętrz
Url http://www.architektura-wnetrz.slask.pl
Opis Strona autorskiej pracowni projektowania i aranżacji wnętrz WiD studio Wnętrze i Detal. Biuro ma swoją siedzibę w Katowicach, projektuje na terenie całego województwa śląskiego oraz -za pośrednictwem internetu - na obszarze całej Polski. Szeroka oferta usług pozwala dostosować się do wymagań każdego klienta - możliwość realizacji kompleksowych projektów wnętrz, projektów koncepcyjnych, aranżacyjnych i technicznych. Istnieje możliwość nadzoru budowlanego oraz inwestycji pod klucz na zasadzie inwestora zastępczego. Każdy projekt zawiera fotorealistyczne wizualizacje komputerowe.
Kategoria Dom > Architektura
Słowa kluczowe architektura wnętrz   projektowanie wnętrz   aranżacje wnętrz   wystrój wnętrz   Katowice
Data Apr 4, 2009
Imię kontaktowe Wojtek
Email wyślij email do Wojtek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Architektura
1. Architekt
  Twój wybór to nasza oferta - Wesołowscy Design - specjalizacja pracowni to projektowanie i architektura wnętrz. Doświadczony projektant i architekt wnętrz Łódź, Warszawa i okolice. Wykopnujemy profesjonalne usługi projektowe, aranżacja wnętrz mieszkalnych, projektowanie wnętrz sklepów, domów, restauracji, pubów, hoteli oraz pensjonatów. Skorzystaj z naszej ciekawej oferty - projekty wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz obiektów handlowych i powierzchni sklepowych w Łodzi i Warszawie. Kliknij w link i zobacz co oferujemy - wizualizacje 3d, dekoracje, aranżacje wnętrz. Projektanci i architekci wnętrz Łódź.
Kategoria:   Dom > Architektura


2. http://luxinteriors.com.pl
  Profilem działalności przedsiębiorstwa Lux Interiors jest projektowanie i aranżacja wnętrz. W ofercie znajduje się szereg wysokiej jakości usług w zakresie projektowania takich wnętrz, jak chociażby gabinety lekarskie, sklepy, biura, czy też hotele i restauracje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz kadrze wykwalifikowanych pracowników firma jest w stanie świadczyć usługi w atrakcyjnych cenach oraz na wysokim poziomie.
Kategoria:   Dom > Architektura


3. Wycena nieruchomości Opole – biuro projektowe
  Wycena nieruchomości Opole od bura Graf S.C. specjalizującego się usługami projektowymi oraz nadzorem budowlanym. Zajmujemy się wyceną takich nieruchomości jak: budynki mieszkalne jednorodzinne, lokale mieszkaniowe, nieruchomości niezabudowane i inne. Zapraszamy już dziś do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą wycen nieruchomości opole, przeglądem technicznym budynków, nadzorem budowlanym biura projektowego w Opolu i Strzelcach Opolskich.
Kategoria:   Dom > Architektura


4. Velcon Art&Idea
  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie konserwacji dzieł sztuki oraz renowacji obiektów zabytkowych. Prowadzimy nadzory konserwatorskie, opracowujemy programy i ekspertyzy konserwatorskie, przeprowadzamy badania odkrywkowe. Specjalizujemy się w pracy z obiektami zabytkowymi wykonanymi z: ceramiki, kamienia naturalnego, kamienia sztucznego, drewna, metalu, gipsu, alabastru oraz szkła. W naszym portfolio znajdują się między innymi: obiekty zabytkowe z Muzeum Pałac w Wilanowie oraz Muzeum w Nieborowie i Arkadii, ołtarz z Parafii Świętej Trójcy w Kłótnie oraz wiele innych obiektów zabytkowych ruchomych oraz nieruchomych. Nasza pracowania wykonuje projekty aranżacji wnętrz oraz elementów wyposażenia, między innymi projekty mebli oraz zabudowy. Sprawujemy nadzór wykonawczy oraz realizujemy projekty we własnej pracowni. Wśród zrealizowanych projektów są zarówno obiekty publiczne jak apteki oraz prywatne. Nasza firma nastawiona jest na podjęcie stałej współpracy z architektami, domami aukcyjnymi, muzeami oraz osobami prywatnymi.
Kategoria:   Dom > Architektura


5. Atrakcyjne ozdoby budynku od strony zewnętrznej
  Ze stuprocentową pewnością wiele osób zgodzi się z nami, że posiadanie atrakcyjnego budynku nie tylko od strony wewnętrznej, lecz także zewnętrznej jest bardzo istotne. Dlaczego więc nie pokusić się o możliwość zastosowania zupełnie ciekawych rozwiązań, jakie oferuje chociażby nasza firma? Wszystkim tym osobom zainteresowanym zdobieniem ścian zewnętrznych proponujemy wszelkiego typu zdobienia, w tym przede wszystkim profile elewacyjne, które wyróżniają się bardzo dużą odpornością na działanie czynników zewnętrznych, jak i gzyms czy bonie, które też całkowicie ciekawie przekazują się w wielu kombinacjach. Zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz proponowany przeze mnie projekt albo po prostu stwórz swój nowy. Jeżeli już wyłącznie zostanie on przeze mnie zaakceptowany, prawie natychmiastowo przystąpimy do jego realizacji, aby sprostać wymaganiom klientów zainteresowanym naszymi usługami. Zadowolenie i zaufanie klientów jest dla nas bardzo istotne.
Kategoria:   Dom > Architektura

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0