Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6378
Dom 3460
Firmy wg branży 8616
Internet 4328
Komputery 768
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 958
Muzyka 337
Nauka 800
Rozrywka 876
Społeczenstwo 501
Sport 593
Turystyka 1932
Zdrowie i uroda 3155
Zwierzęta i rośliny 326
Uprawnienia Budowlane
ID linku 9941
Tytuł Uprawnienia Budowlane
Url http://uprawnieniabudowlane.pl
Opis Informacje i porady na temat zdobywania uprawnień budowlanych w każdej specjalności. Jak wypełnić książkę praktyki zawodowej oraz zdać egzamin na uprawnienia - tutaj dowiesz się wszystkiego.
Ponadto zbiór przepisów i norm przydatnych każdemu inżynierowi oraz forum dyskusyjne do zadawania pytań. Na stronie także historia uprawnień budowlanych w Polsce oraz ciekawostki z Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.
Kategoria Nauka > Inne
Słowa kluczowe uprawnienia budowlane   książka praktyki zawodowej   egzamin na uprawnienia budowlane   prawo budowlane   forum uprawnienia budowlane
Data Jul 25, 2010
Imię kontaktowe Tomasz
Email wyślij email do Tomasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Inne
1. Strony dla przedszkoli
  Publikacje nauczycieli przedszkola, mogą być źródłem wielu pomysłów na zorganizowanie kreatywnych zajęć. Dzięki nim, można zorganizować dzieciom czas, wykorzystując doświadczenie innych nauczycieli. Jest to również gwarancja wysokiego poziomu zajęć, podczas których dzieci będą mogły rozwijać swoje umiejętności. Ważne jest jednak, z jakiego źródła pochodzą wykorzystywane materiały, gdyż ma to istotny wpływ na ich jakość. Internet oferuje nam wiele witryn, na których znajdziemy materiały dydaktyczne. Jednak nie wszystkie są odpowiedniej jakości. Jeśli nam zależy na tym by dysponować pewnym źródłem, warto zajrzeć na Przedszkolowo. Dzięki temu, zyskamy dostęp do wielu materiałów wysokiej jakości, których wykorzystanie gwarantuje interesujące zajęcia i zadowolenie przedszkolaków w nich uczestniczących. Wchodząc na portal, z pewnością każdy zwróci uwagę, że materiały dla nauczycieli to tylko jeden z kilku działów. W pozostałych trafimy np. na bazę przedszkoli a także możliwość zakładania stron przedszkoli. Właśnie ta ostatnia funkcjonalność jest najważniejszą w całym portalu. Każda placówka może zyskać dzięki temu, możliwość szybkiego informowania rodziców o najważniejszych wydarzeniach.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. www.licencjat.waw.pl - prace licencjackie
  Potrafisz odpowiadać ustnie, ale wypowiedzi pisemnie sprawiają Ci kłopoty? Na szczęście jest nasza strona internetowa. Posiadamy wiele tematów w swojej bazie na przykład dotyczących różnych dziedzin akademickich i szkolnych. Napiszemy też dla Ciebie różnego rodzaju prace dyplomowe czy zaliczeniowe. Zachęcamy do skorzystania z usług doświadczonej firmy na naszym rynku.
Kategoria:   Nauka > Inne


3. Komunikacja interpersonalna - kurs audio
  Internetowy kurs dotyczący komunikacji interpersonalnej - jak w ciągu 21 dni stać się lepszym w komunikacji z innymi ludźmi.

Co da Ci ten kurs?

- wzmocnisz pewność siebie w kontaktach z innymi osobami
- nauczysz się innego sposobu wyrażania swoich próśb, potrzeb i poleceń,
- zrozumiesz, jaki wpływ ma wypowiadane słowo na Ciebie i na innych
- zrozumiesz, co robisz nie tak, i dlaczego inni świadomie to wykorzystują
- nauczysz się sposobów skutecznej komunikacji, które po wprowadzeniu w życie pozwolą Ci na uzyskanie satysfakcjonujących kontaktów z innymi na płaszczyźnie osobistej, rodzinnej i zawodowej,

Kurs jest dostępny on-line, bez wychodzenia z domu. Uczysz się kiedy chcesz i kiedy masz na to czas i ochotę.
Kategoria:   Nauka > Inne


4. Ebooki za darmo! Pobierz ebooki [ download ]
  Ebooki - pobierz je zupełnie za darmo. Ebooks Zone -
Strefa Ebooków przygotowała dla Ciebie zupełnie darmowe publikacje elektroniczne.
Download . Darmowe ebooki do pobrania - książki w wersji elektronicznej (.pdf),
o różnej tematyce. Publikacje zamieszcza księgarnia internetowa on-line, ... Darmowe ebooki i poradniki pdf! Ściągnij za free poradnik z dziedziny która Cię interesuje i bądź na bierząco z nowościami!
Kategoria:   Nauka > Inne


5. Małgorzata Dziadosz - nauczyciel kształcenia zintegorwanego
  Jestem nauczycielką kształcenia zintegrowanego. Na stronie umieszczam swoje pomysły na realizację zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, scenariusze uroczystości szkolnych oraz inne materiały pomocne w pracy nauczyciela klas młodszych. Strona powstała, aby podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami i osiągnięciami.
Kategoria:   Nauka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0