Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6208
Dom 3362
Firmy wg branży 8417
Internet 4199
Komputery 756
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 922
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 859
Społeczenstwo 486
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3040
Zwierzęta i rośliny 319
Uprawnienia Budowlane
ID linku 9941
Tytuł Uprawnienia Budowlane
Url http://uprawnieniabudowlane.pl
Opis Informacje i porady na temat zdobywania uprawnień budowlanych w każdej specjalności. Jak wypełnić książkę praktyki zawodowej oraz zdać egzamin na uprawnienia - tutaj dowiesz się wszystkiego.
Ponadto zbiór przepisów i norm przydatnych każdemu inżynierowi oraz forum dyskusyjne do zadawania pytań. Na stronie także historia uprawnień budowlanych w Polsce oraz ciekawostki z Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.
Kategoria Nauka > Inne
Słowa kluczowe uprawnienia budowlane   książka praktyki zawodowej   egzamin na uprawnienia budowlane   prawo budowlane   forum uprawnienia budowlane
Data Jul 25, 2010
Imię kontaktowe Tomasz
Email wyślij email do Tomasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Inne
1. Programowanie PLC | asapel.pl
  Zastanawiałeś się kiedyś jak nowoczesne technologię wpływają na uproszczenie pracy ludzkiej? My wiemy, że bardzo, dlatego właśnie powstała firma Asapel, która oferuje usługi programowania PLC dla zakładów przemysłowych na terenie całej Polski. Nasza siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Jesteśmy specjalistami z dziedziny automatyki i elektryki dla przemysłu. Programowanie PLC jest podstawą funkcjonowania tych dwóch dziedzin. To dzięki niemu maszyny i urządzenia wykorzystywane w przemyśle mogą pomagać w pracy, wykonywać cięższe zadania. Z dnia na dzień rozwijamy swoją działalność i umiejętności, dlatego nasza oferta stale jest poszerzana o nowe usługi. Dzięki umiejętnościom naszych pracowników maszyny i urządzenia wykorzystywane w każdej branży przemysłu mogą być jeszcze bardziej dokładne i niezawodne. Wiemy, że programowanie PLC wpływa na jakość i funkcjonowanie przedsiębiorstwa, dlatego w myśl społecznej odpowiedzialności biznesu pomagamy nie tylko we wdrożeniu, ale także w obsłudze takich sterowników. Jesteśmy pionierami jeśli chodzi o nowoczesne technologię wykorzystywane w branży automatyki i elektryki przemysłowej. Działamy nieszablonowo i nie boimy się wyzwań, dlatego też jesteśmy wybierani przez wiele firm specjalizujących się w różnych gałęziach przemysłowych.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. Szkoła rysowania - Kurs rysunku
  W naszej szkole, zdobędziesz niezbędne umiejętności potrzebne do rysowania, nauczysz się zasad na jakich opiera się sztuka rysunku. Zrozumiesz czym jest architektura oraz nabędziesz umiejętności nadawania postacią cieni, rysować martwą naturę, oddać głębię lub odpowiednio rzucić efekt światła na dany przedmiot. Realizuj swoje marzenia - przyjdź i nie zmarnuj swoich zdolności.
Kategoria:   Nauka > Inne


3. Szkolenia medyczne
  Na portalu internetowym www.linmed.com.pl możemy znaleźć dokładne informacje odnośnie usług firmy Linmed. Organizacja ta wykreowana została przez doświadczonych ratowników medycznych, jacy proponują tutaj doskonałe szkolenia medyczne. Dokładne informacje na portalu internetowym.Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na naszą stronę,na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje na wyżej wymieniony temat.
Kategoria:   Nauka > Inne


4. Żłobek Białołęka - Morelove Przedszkole
  Morelove to zespół placówek niepublicznych w Białołęce. Żłobek i przedszkole posiadają wykwalifikowaną kadrę, która potrafi zajmować się dziećmi, nawiązać z nimi kontakt oraz posiada odpowiednie wykształcenie i uprawnienia. Żłobek czynny jest w dogodnych godzinach, zatem można spokojnie pracować, podczas, gdy dziecko będzie w bezpiecznym miejscu.
Kategoria:   Nauka > Inne


5. AutoVIP Prawo Jazdy Wrocław.
  Rzecz nie w tym, aby robić jak najwięcej, tylko by zadbać o jakość.
Witamy w Szkole Nauki Jazdy
Zapraszamy wszystkich na profesjonalne kursy prawa jazdy kategorii "A1, A, B".
W dzisiejszych czasach prawo jazdy we Wrocławiu to nie tylko zdany egzamin, ale również umiejętność bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Dlatego celem naszego szkolenia jest przygotowanie naszych kursantów do kierowania pojazdami w sposób niezagrażający bezpieczeństwu. Cierpliwie wpajamy przyszłym kierowcom właściwą postawę wobec innych użytkowników dróg, oraz poszanowanie obowiązujących przepisów ruchu drogowego.
Nasza szkoła nauki jazdy Wrocław istnieje od 2006 roku. Przez ten czas nabraliśmy dużego doświadczenia w szkoleniu naszych kursantów. Zatrudniamy doświadczoną kadrę instruktorów, dzięki której nasze kursy na prawo jazdy Wrocław stoją na najwyższym poziomie.
Kategoria:   Nauka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0