Kategorie w katalogu

Aktualności 653
Biznes i ekonomia 6055
Dom 3308
Firmy wg branży 8267
Internet 4108
Komputery 744
Kultura i sztuka 565
Motoryzacja 900
Muzyka 332
Nauka 785
Rozrywka 845
Społeczenstwo 480
Sport 577
Turystyka 1889
Zdrowie i uroda 2942
Zwierzęta i rośliny 316
Deklaracje zgodności maszyny
ID linku 19257
Tytuł Deklaracje zgodności maszyny
Url http://www.automatech.pl/
Opis Automatech oferuje profesjonalne usługi i rozwiązania dla przemysłu. Spółka oferuje m.in. zdalne sterowanie przez sieć GSM wyselekcjonowanymi maszynami bezobsługowymi, serwis klimatyzatorów, budowę szaf sterowniczych i rozdzielczych oraz planowanie, implementowanie i konserwację układów sterowania. Automatech zajmuje się także serwisem urządzeń i maszyn takich firm jak: Pfannenberg, Omron, Benedict, Panasonic, Matsushita, Pilz, Bernstein, Sunx. Specjalizuje się także w dziedzinie monitoringu bezpieczeństwa maszyn i wystawiania certyfikatów bezpieczeństwa i zgodności.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł cieżki
Słowa kluczowe modernizacja maszyn   sunx   pilz   dystrybucja   naprawa przemysłowa
Data Mar 20, 2013
Imię kontaktowe automatech
Email wyślij email do automatech
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł cieżki
1. Kontenery mieszkalne
  Boxtainer to nowa marka firmy Tenistal z rynku pomorskiego. Producent proponuje w dobrej cenie sprzedaż kontenerów i wynajem kontenerów - wysokiej jakości kontenery biurowe, kontenery budowlane, kontenery mieszkalne i magazynowe prosto od profucenta. Producent kontenerów zaprasza wszystkich klientów po nowoczesny kontener magazynowy - tanie kontenery Gdańsk, Gdynia, Sopot, trójmiasto, województwo pomorskie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


2. Cięcie stali. Htm-Waterjet, Bielsko-Biała
  Firma HTM Water Jet wykonuje usługi cięcia strumieniem wody. Naszymi podstawowymi działaniami są: cięcie blach, cięcie stali, cięcie ceramiki i cięcie płytek. Stawiamy na wysoką jakość oraz profesjonalizm. Zapraszamy do współpracy.

Dysponując urządzeniem z najwyższej półki szwedzkiej firmy WJS AB mamy gwarancję, iż nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie.

Technologia, której używamy pozwala na cięcie strumieniem wody szerokiej gamy materiałów.

W zakresie naszych usług mieści się:

Cięcie stali: nierdzewna, kwasoodporna, narzędziowa, węglowa, pancerna i inne;

Cięcie blach: metale kolorowe, aluminium, miedź, mosiądz, brąz i inne stopy metali kolorowych;

Cięcie szkła: klejone, warstwowe, pancerne, witraże oraz inne;

Cięcie kamienia naturalnego: marmur, granit, piaskowce i inne

Cięcie ceramiki: podłogowa, ścienna, gres, płyty gipsowo-kartonowe;

Cięcie tworzyw sztucznych: poliuretan, poliamid, glastherm;

Cięcie gumy: wszystkie rodzaje oraz pochodne gumy;
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


3. DUMAR-STAL skup metali kolorowych
  masz niepotrzebne artykuły metalowe? A może zalegają u Ciebie stosy starych gazet, pudeł i książek? Jeśli tak, to powinieneś skontaktować się z firmą Dumar-Stal. Firma posiada bogate doświadczenie w sektorze obrotu surowcami. fachowi doradcy kontrahenta są w stanie profesjonalnie doradzić, zaproponować optymalne ceny i wzorcowo sfinalizować odbiór surowców. Przedsiębiorstwo posiada swoje przedstawicielstwa w Jaworznie i Siemianowicach Śląskich, dzięki czemu może obsługiwać kontrahentów z całego województwa śląskiego. Odbiór materiałów odbywa się nowoczesnymi, w pełni do tego celu przystosowanymi maszynami co pozwala zapewnić, że odbiór odbędzie się w pewnych warunkach. Zapewnia to również usatysfakcjonowanie użytkownika, co od samego początku stanowi priorytet Dumar-Stalu. Więcej informacji na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


4. ZAK Spółka Akcyjna
  ZAK S.A. jest jedną z największych polskich spółek chemicznych i renomowanym producentem chemikaliów dostarczanych na rynki polskie i zagraniczne. Oferta ZAK S.A. skierowana jest do różnych sektorów gospodarki: rolnictwa, budownictwa, przetwórstwa chemicznego, przemysłu tworzywowego.
ZAK to uznana marka na rynkach całego świata.
Firma produkuje: plastyfikatory do tworzyw sztucznych, stosowane głównie w przetwórstwie PCW oraz surowce do ich wyrobu, alkohole OXO i bezwodnik ftalowy. W grupie plastyfikatorów znajdują się: Oxoplast® O, Oxoplast® IB. Dla sektora rolnego ZAK S.A. oferuje sprawdzone i rozpoznawalne marki nawozów azotowych Salmag® (Salmag®, Salmag® z borem oraz Salmag® z siarką) oraz Kędzierzyńską Saletrę Amonową®, a także saletrzak i mocznik. Z gazu ziemnego, powietrza i wody wytwarza na miejscu surowce dla nawozów: amoniak i kwas azotowy. W ofercie znajduje się również bezwodnik maleinowy, aldehydy masłowe, azotan i azotyn sodu, roztwór mocznika do redukcji NOx i wodór.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


5. Gazy techniczne Bielsko
  Alwi to firma, której oferta obejmuje prace związane z gazami technicznymi oraz propan-butan. Podstawą oferty jest sprzedaż wspomnianych wyżej gazów, ale oprócz tego klienci mają możliwość skorzystania z usług legalizacji zbiorników zawierających wspomniane wyżej gazy. Opisywana firma wykonuje też instalacje gazowe, a także trudni się naprawą i konserwacją urządzeń służących do spawania i przecinania (spawarki, przecinarki plazmowe itp.).
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0