Kategorie w katalogu

Aktualności 611
Biznes i ekonomia 5179
Dom 3004
Firmy wg branży 7334
Internet 3853
Komputery 720
Kultura i sztuka 547
Motoryzacja 814
Muzyka 324
Nauka 742
Rozrywka 812
Społeczenstwo 441
Sport 547
Turystyka 1782
Zdrowie i uroda 2592
Zwierzęta i rośliny 306
Deklaracje zgodności maszyny
ID linku 19257
Tytuł Deklaracje zgodności maszyny
Url http://www.automatech.pl/
Opis Automatech oferuje profesjonalne usługi i rozwiązania dla przemysłu. Spółka oferuje m.in. zdalne sterowanie przez sieć GSM wyselekcjonowanymi maszynami bezobsługowymi, serwis klimatyzatorów, budowę szaf sterowniczych i rozdzielczych oraz planowanie, implementowanie i konserwację układów sterowania. Automatech zajmuje się także serwisem urządzeń i maszyn takich firm jak: Pfannenberg, Omron, Benedict, Panasonic, Matsushita, Pilz, Bernstein, Sunx. Specjalizuje się także w dziedzinie monitoringu bezpieczeństwa maszyn i wystawiania certyfikatów bezpieczeństwa i zgodności.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł cieżki
Słowa kluczowe modernizacja maszyn   sunx   pilz   dystrybucja   naprawa przemysłowa
Data Mar 20, 2013
Imię kontaktowe automatech
Email wyślij email do automatech
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł cieżki
1. Śruby nierdzewne, śruba, nakrętki - Metalworld
  Metalworld to profesjonalna firma z Gdynia zajmująca się zaopatrywaniem innych przedsiębiorstw w wyroby hutnicze (pręty, blachy) oraz elementy łączne (takie jak śruby i nakrętki). Nasza długa działalność na rynku pozwoliła nam zdobyć niezbędne w tej dziedzinie doświadczenie. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Zaufaj nam tak jak zrobiło to już wiele firm. Zapraszamy Państwa.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


2. Technika liniowa - prowadnice liniowe
  Zajmujemy się dystrybucją produktów należących do techniki liniowej. Kluczowym elementem naszego asortymentu są prowadnice liniowe najbardziej renomowanych producentów. W swoich magazynach posiadamy także wózki i łożyska liniowe. Drugą dziedziną naszej działalności jest sprzedaż elementów napędu takich jak nakrętki i śruby kulowe, nakrętki i śruby trapezowe, łańcuchy i koła zębate.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


3. Metal Handel
  Firma Metal Handel działa na rynku przerobu złomu oraz handlu używanymi obrabiarkami do metalu od 20lat. W 2006 roku otworzyliśmy odlewnie żeliwa. Zajmujemy się głównie produkcją żeliwa kanalizacyjnego. Są to przede wszystkim włazy kanałowe, wpusty ściekowe, skrzynki do wody oraz gazu. Produkujemy również meble ogrodowe a także wykonujemy różne zlecenia na zamówienie. W 2010 roku zakupiliśmy kuźnie. Mamy zamiar produkować głównie lemiesze do pługów, narzędzia rolnicze oraz siekiery, młoty czy kilofy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


4. ACONEXIM zgrzewarki
  Bogaty asortyment oraz doświadczenie uzyskiwane od 1991 roku stawiają firmę Aconexim S.J. na pozycji lidera pośród firm zajmujących się sprzedażą systemów rurociągowych. Nasza firma została założona jako główne przedstawicielstwo szwajcarskiego koncernu Georg Fischer +GF+ w Polsce. Naszym celem jest ciągły rozwój firmy dlatego zostaliśmy członkami-założycielami Polskiej Izby Spawalniczej. Znajdziecie Państwo u nas rury, złączki, rotametry, zawory ręczne i automatyczne, aparaturę kontrolno-pomiarową, oraz inne części i akcesoria marki Georg Fischer +GF+ niezbędne do używania systemów rurociągowych. Wszystkie produkty wykonane są ze sztucznych tworzyw PVDF, PP-H, PE100, PCV-U, ABS i PCV-C. Zapewniamy Państwu dostawę z magazynu w 24 godziny od momentu zamówienia. Zachęcamy na stronę internetową WWW.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


5. ZAMER kotły wodne
  W branży energetycznej przedsiębiorstwo Zamer Zdzisław Żuromski Spółka Komandytowa, znajduje się w czołówce pośród firm zajmujących się działalnością o pokrewnym profilu. Oferta zakładu opiera się w znaczącej mierze o produkcję, modernizację oraz remonty kotłów energetycznych. W tej domenie mamy wiele dokonań i cieszymy się ogromnym uznaniem rynku. Do tej pory ukończyliśmy ponad kilkaset modernizacji, jakie zostały korzystnie ocenione zarówno przez naszych klientów, jak i instytucje które zmodernizowane kotły poddawały szeregowi badań. W dodatku robimy kotły parowe i wodne, narzędzia dla jednostek wydobywania ropy i gazu, odpylacze spalin, stacje mieszania węgla z biomasą i mnóstwo innych. Rozmiar naszej aktywności obejmuje rynek polski oraz kraje Unii Europejskiej, bądź sąsiednie państwa z za wschodniej granicy. Bezustannie optymalizujemy nasze produkty, żeby w pełni dorównać oczekiwaniom naszych klientów. Warto dodać, że od 2010 roku firma Zamer jest członkiem programu ?Rzetelna Firma? i ujawnia swoim obecnym i ewentualnym użytkownikom szereg informacji świadczących o swojej solidności i wiarygodności. Zapraszamy na naszą stronę internetową do zapoznania się z pełną ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (14)