Kategorie w katalogu

Aktualności 602
Biznes i ekonomia 5016
Dom 2918
Firmy wg branży 7137
Internet 3770
Komputery 711
Kultura i sztuka 539
Motoryzacja 796
Muzyka 319
Nauka 727
Rozrywka 802
Społeczenstwo 425
Sport 541
Turystyka 1750
Zdrowie i uroda 2503
Zwierzęta i rośliny 292
Ubezpieczenie turystyczne
ID linku 24646
Tytuł Ubezpieczenie turystyczne
Url http://rexio.pl
Opis Mieszcząca się na terenie Warszawy agencja ubezpieczeniowa Rexio oferuje swym klientom niezwykle bogaty wybór polis ubezpieczeniowych dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę. W jej ofercie mogą Państwo znaleźć ubezpieczenia pochodzące od kilku cenionych i doświadczonych na rynku towarzystw ubezpieczeniowych. Można już teraz skorzystać z dostępnej na stronie specjalnej porównywarki ofert pod względem ceny i warunków.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe wakacje   wyjazd   kalkulator online   porównywarka ofert   koszty rezygnacji
Data Mar 24, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Uniqa - najtańsze OC i AC
  Wychodząc naprzeciwko potrzebom klientów, firma UNIQA przygotowała korzystne oferty ubezpieczeniowe dla klientów indywidualnych i firm. Ponad piętnastoletnia działalność naszego towarzystwa ubezpieczeniowego pozwoliło uelastycznić ofertę i dostosować ją do potrzeb współczesnego klienta. Oferujemy zatem ubezpieczenia zdrowotne, pakiety OC i AC, ubezpieczenia firmowe, OC zawodu czy ubezpieczenia nieruchomości.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. Doradztwo Finansowe Efect
  Aby spotkać się z reguły z doradcą należy udać się do niego do oddziału.Natomiast w przypadku doradcy Efect to on do mnie przyjechał.Poza tym doradca Efect wytłumaczył mi wszystkie zawiłości finansowe i wskazał nowe możliwości na rynku.Dzięki doradcy Efect jestem szczęśliwym posiadaczem dobrej inwestycji i taniego kredytu.Doradca Efect pomógł mi także załatwić wszystkie formalności bankowe.Gorąco polecam spotkanie z doradcami Efect.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. ubezpieczenie oc elbląg
  Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń komunikacyjnych, tj. OC, AC, NNW, Assistance i wiele innych przez internet i telefon dostarczając polisę pod wskazany adres. Jeśli w najbliższym czasie kończy Ci się ubezpieczenie OC, AC lub chcesz kupić samochód skontaktuj się z nami. Sprawdź wysokość składki i kup polisę bez wychodzenia z domu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. SOLUTION FINANCE GROUP SP. Z O.O.
  Solution Finance Group jest niezależną Agencją Doradztwa Finansowego świadczącą usługi ubezpieczeniowo kredytowe w systemie Direct Przez Internet. Jesteśmy partnerem wiodących na rynku Towarzystw Ubezpieczeniowych i Banków. Posiadamy programy ubezpieczeniowe
dedykowane różnym profilom działalności.
OFERYJEMY UBEZPIECZENIA :
- komunikacyjne dla flot i klientów indywidualnych
- ubezpieczenie transportowe
- CARGO /OC
- mieszkaniowe
- ryzyk budowlanych
- od ognia i innych zdarzeń losowych
- kradzieży z włamaniem i rabunku
- OC działalności firmy
- OC imprez masowych
- ubezpieczenia transportowe
- ubezpieczenie gwarancji finansowych
- i wiele innych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. Odszkodowanie OC
  Uzyskanie odszkodowania z OC sprawcy nie jest prostą sprawą. Tę prawdę zna każdy, kto choć raz był poszkodowany w wypadku i zmagał się z towarzystwem ubezpieczeniowym o odszkodowanie OC i/ lub AC. Wystarczy drobny błąd proceduralny albo arbitralny osąd ubezpieczyciela, że szkoda wynikła poprzez szczególne zaniedbanie, a odszkodowanie może nie zostać wypłacone, bardzo często zresztą niesłusznie. Aby nie dochodziło do takich sytuacji, stworzony został serwis odszkodowania-oc.info. Praktyczne artykuły radzą, jak się zachować na miejscu wypadku, jak spisać oświadczenie sprawcy kolizji, czym się kierować przy wyborze biura uzyskiwania odszkodowania. Nieco miejsca poświęca się także radom, jak eksploatować samochód, aby do wypadków i szkód dochodziło możliwie najrzadziej. oraz poinformowaniu, w jakich okolicznościach nie ma nawet co liczyć na odszkodowanie OC AC.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0