Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6311
Dom 3419
Firmy wg branży 8533
Internet 4276
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Fundusze Emerytalne Ranking
ID linku 5851
Tytuł Fundusze Emerytalne Ranking
Url http://www.rankingofe.com
Opis Ranking Otwartych Funduszy Emerytalne OFE, Sprawdź aktualne notowania OFE 2009, Zapisz się do OFE teraz, nie czekaj na losowanie ZUS, Zapisy on-line, ING, Generali, AVIVA, PZU, Polsat. Porównaj wszystkie firmy i wybierz najlepsze OFE na rynku. Dane aktualizowane ze strony KNF Komisji nadzoru finansowego. Sprawdź ranking i zmień swój otwarty fundusz emerytalny na lepszy. Już teraz zadbaj o swoją emeryturę.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe Ranking OFE   Otwartych   Funduszy   Emerytalnych   Fundusze   Emerytalne   OFE   Ranking
Data Nov 23, 2009
Imię kontaktowe Maciej
Email wyślij email do Maciej
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Ranking OFE
  Porównaj wszystkie firmy i wybierz najlepsze OFE na rynku. Dane aktualizowane ze strony KNF Komisji nadzoru finansowego. Ranking Otwartych Funduszy Emerytalne OFE 2009, Zapisy do OFE on-line, Informacje które pomogą ci wybrać. Co to jest losowanie OFE, stopa zwrotu oraz prowizja funduszy. Zapisz się do OFE samodzielnie i nie daj się wylosować przez ZUS. Już teraz zadbaj o swoją emeryturę. Dowiedz się więcej o OFE .
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. Fundusze Emerytalne Ranking
  Ranking Otwartych Funduszy Emerytalne OFE, Sprawdź aktualne notowania OFE 2009, Zapisz się do OFE teraz, nie czekaj na losowanie ZUS, Zapisy on-line, ING, Generali, AVIVA, PZU, Polsat. Porównaj wszystkie firmy i wybierz najlepsze OFE na rynku. Dane aktualizowane ze strony KNF Komisji nadzoru finansowego. Sprawdź ranking i zmień swój otwarty fundusz emerytalny na lepszy. Już teraz zadbaj o swoją emeryturę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Odszkodowania Powypadkowe Gliwice
  Uległeś wypadkowi? Straciłeś w wypadku bliską osobę? Zadzwoń, aby dowiedzieć się, czy przysługuje Ci odszkodowanie, bezpłatnie zweryfikujemy Twoją sprawę i będziemy reprezentować Ciebie przed Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach i ich rodzinom

>>>>> Uległeś wypadkowi samochodowemu / przy pracy?

Jeżeli

- w wyniku wypadku komunikacyjnym doznałeś obrażeń ciała jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta
- miałeś wypadek przy pracy z winy pracodawcy
- uległeś wypadkowi w rolnictwie

przysługuje Ci ODSZKODOWANIE z polisy Odpowiedzialności Cywilnej (OC) sprawcy zdarzenia oraz zwrot wszystkich kosztów jakie poniosłeś w związku z wypadkiem - konsultacji lekarskich, leków, kosztów rehabilitacji, itp.

>>>> Straciłeś w wypadku bliską osobę?

Jeśli w wyniku wypadku utraciłeś bliską osobę, jako najbliższej rodzinie (dzieciom, rodzicom, współmałżonkowi, a w niektórych przypadkach również rodzeństwu, dziadkom, wnukom) przysługują Ci następujące świadczenia z polisy Odpowiedzialności Cywilnej (OC) sprawcy wypadku

- zadośćuczynienie za śmierć bliskiej osoby
- odszkodowanie w przypadku pogorszenia sytuacji materialnej
- zwrot kosztów pogrzebu (w tym kosztów stypy oraz postawienia nagrobka)
- renta alimentacyjna dla członków rodziny

*** NIE MUSISZ BYĆ UBEZPIECZONY ***

>>>>> Likwidacja szkód Gliwice

Nie jesteś zadowolony z wypłaconego odszkodowania?

Jeżeli

- kosztorys naprawy Twojego auta z OC/AC został zaniżony
- ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania

również możemy Ci pomóc w walce o Twoje pieniądze.

>>>>> Przedawnienia

Możesz się ubiegać o odszkodowanie nawet do 15 lat wstecz (wypadki, których sprawca został ukarany wyrokiem, w tym wypadki śmiertelne po 10 sierpnia 1997r.) oraz do 3 lat wstecz dla kolizji drogowych.

Zadzwoń po darmową poradę

Działamy głównie na terenie Śląska i okolic (Gliwice, Zabrze, Katowice, Bytom, itp.) jak również całej Polski

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm odszkodowawczych w Polsce, działamy od 7 lat, i jako jedyni na rynku wywalczyliśmy w 4 miesiące ugodowo odszkodowanie powyżej 1.000.000 PLN.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. UBEZPIECZENIA Limanowa | Nowy Sącz | online-ubezpieczenia.pl
  Nasza Agencja Ubezpieczeniowa pomaga w wyborze najlepszego ubezpieczenia. Dojeżdżamy do klientów na terenie małopolski (Limanowa, Nowy Sącz, Nowy Targ i okolice). Obsługujemy również firmy na terytorium całego kraju. W ofercie posiadamy najbardziej liczące się Towarzystwa Ubezpieczeniowe, co pozwala na dobór ubezpieczenia według indywidualnych potrzeb klienta.

BOGATA OFERTA UBEZPIECZEŃ:
- samochodu: tanie OC, Autocasco, PAKIETY
- domów i mieszkań
- obowiązkowych rolnych
- turystycznych (podróże zagraniczne i wyjazdy do pracy za granicą)
- życiowych (indywidualne oraz grupowe, najlepsze pakiety grupy otwartej)
- madycznych (prywatna służba zdrowia)
UBEZPIECZENIA DLA FIRM:
- OC firmy
- ubezpieczenia mienia firmowego
- ubezpieczenia transportowe: OCP, CARGO, OC Spedytora (OCS)
- floty pojazdów firmowych
- oc z tytułu wykonywanego zawodu (obowiązkowe i dobrowolne m.in dla lekarzy, pielęgniarek, księgowych, architektów, prawników, weterynarzy)
- gwarancje ubezpieczeniowe
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. Ubezpieczenia Czarnyszewicz
  Jesteśmy doświadczoną agencją oferującą ubezpieczenia wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych. Działamy od 2001 roku. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala zapewnić naszym klientom skuteczną ochronę ubezpieczeniową. Dostosowujemy produkty ubezpieczeniowe do konkretnych zamówień i potrzeb naszych klientów tak, by byli oni zadowoleni z naszych usług a ubezpieczenie gwarantowało pełną ochronę życia bądź mienia.
Ubezpieczamy osoby prywatne i podmioty gospodarcze.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. Commercial Union Kraków Grupa AVIVA– Michał Cwynar
  www.e-aviva.pl i 607-693-680 to kontakt z Commercial Union Kraków, Michał Cwynar to doradca ubezpieczeniowo-finansowego jego pełna oferta ubezpieczeń indywidualnych i grupowych ,ubezpieczeń dla firm ,rozwiązań finansowych ,świadczy doradztwo finansowo-ubezpieczeniowe oraz ubezpieczenia pod kredyt ,cesje na bank .W ofercie fachowe doradztwo podparte wieloletnim doświadczeniem , Członek MDRT ,
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. AC.org.pl - blog o ubezpieczeniach komunikacyjnych
  Posiadam dwa auta. Uprzednio posiadałem już parę. W większości sytuacji niezależnie od obowiązkowego ubezpieczenia OC wykupywałem ubezpieczenie AC. Nie chciałem po prostu każdego dnia się zamartwiać, czy ktokolwiek mi nie ukradnie samochodu. Jednak za każdym razem miałem dylemat z doborem firmy ubezpieczeniowej. A tak bez ogródek go nie dokonywałem. Zostawałem poprzedniego, jednak posiadałem zniżki… Los uczy, iż opieszałość nie popłaca. Ta prawda winna wejść w życie też w wypadku usług ubezpieczeniowych. Nie chce Ci się dokonać zmiany ubezpieczyciela? To płać jak za zboże. Mi się przecież zachciało. Cena niższa bez mała dwa razy… Niniejszy serwis utworzyłem po to, żeby zachęcać ludzi do {wyboru innego ubezpieczenia samochodu, przez dostarczanie informacji o dostępnych w branży możliwościach, promocjach, ale i kruczkach a, także prawdopodobnych problemach. Równocześnie nie jestem omnibusem, wobec tego będę się skupiał na jednym typie ubezpieczenia AC. Zachęcam do odwiedzania bloga oraz komentowania niusów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0