Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6308
Dom 3416
Firmy wg branży 8528
Internet 4274
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 941
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 587
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Szkolenia - franczyza, franchising
ID linku 10806
Tytuł Szkolenia - franczyza, franchising
Url http://franczyza.eu
Opis Każdy, kto pragnie zdobyć wiedzę na temat franczyzy , która jest niezbędna by znaleźć sposób na otworzenie biznesu, zapraszamy na cykl szkoleń na temat partnerstwa biznesowego. Szkolenia finansowane są w ramach programu unijnego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Każdy uczestnik szkolenia zdobędzie wiedzę, dzięki której bez problemy uruchomi firmę franczyzową!
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe franchising   franczyza   firma   warszawa   biznes
Data Sep 16, 2010
Imię kontaktowe Adam
Email wyślij email do Adam
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Franchising.pl - portal o franczyzie
  Portal franchising.pl to poradnik dla partnerów biznesowych. Zawarte są w nim wszystkie informacje na temat franczyzy! Informacje przydatne zarówno dla franczyzobiorców jak i franczyzodawców! Portal zawiera same rzetelne informacje na temat franczyzy. Tam każdy dowie się między innymi jak rozwiązywać spory wynikające z franczyzy i jak powinna być skonstruowana umowa o współpracę.
Kategoria:   Aktualności > Inne


2. Ogólnopolski Salon Franchisingu - franczyza.
  Firmy zainteresowane szybką ekspansją swojej sieci usługowej lub handlowej organizator Ogólnopolskiego Salonu Franchisingu, firma konsultingowa PROFIT system zaprasza na bezpośrednie spotkania z ewentualnymi franczyzobiorcami. Trwające trzy dni spotkania odbędą się w Warszawie w październiku tego roku! Z doświadczenia wiemy, że spotkania w końcowym efekcie owocują podpisaniem setek umów!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


3. Szkolenia - franczyza, franchising
  Każdy, kto pragnie zdobyć wiedzę na temat franczyzy , która jest niezbędna by znaleźć sposób na otworzenie biznesu, zapraszamy na cykl szkoleń na temat partnerstwa biznesowego. Szkolenia finansowane są w ramach programu unijnego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Każdy uczestnik szkolenia zdobędzie wiedzę, dzięki której bez problemy uruchomi firmę franczyzową!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. PROFIT System - franczyza, franchising.
  Działalność firmy PROFIT system oprócz konsultingu w dziedzinie franczyzy i przeprowadzania szkoleń zajmuje się współorganizowaniem tragów dla franczyzobiorców i franczyzodawców. Ułatwia to zawieranie partnerstwa biznesowego w formie franczyzy. Dodatkowo PROFIT system wspiera sieci franczyzowe w procesie rekrutacji na franczyzobiorców i agentów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


5. Polska Organizacja Franczyzodawców - franczyza, franchising.
  Rozwijająca się w Polsce franczyza, dotyczy głównie przedsiębiorstw handlowych i usługowych oraz usług pośredników finansowych. Uczestnictwo w spotkaniach podczas Ogólnopolskiego Salonu Franchisingu, odbywającego się pod patronatem Polskiej Organizacji Franczyzodawców otwiera drogę dla franczyzy wszystkim zainteresowanych tą formą partnerstwa biznesowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


6. Własny Biznes Franchising - franczyza.
  Tylko miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING wprowadzi cię w świat biznesu! Jeżeli zastanawiasz się nad otworzeniem działalności na własny rachunek to u nas znajdziesz wiele ciekawych propozycji! U nas znajdziesz informacje na temat funkcjonowania przynoszących zyski działalności! Z nami możesz stać się również franczyzobiorcą albo agentem! Z nami biznes się uda!
Kategoria:   Aktualności > Inne


 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Konsulting Kraków - akademiasokrates.pl
  Każdy z Was może osiągnąć sukces zawodowy pod warunkiem, że mocno w to uwierzycie. Jako agencja rozwoju dobrze wiemy, że blokady psychologiczne to najczęstszy powód zaniechania swojej kariery. Jeśli jesteś człowiekiem indywidualnym i chcesz się rozwijać z najlepszymi, to zapraszamy na AkademiaSokrates.pl po więcej informacji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Bureauveritas
  Wśród szkoleń oferowanych przez firmę Bureau Veritas znajdują się szkolenia z zakresu kolejnictwa. Są one skierowane do osób, które odpowiedzialne są za utrzymanie systemów dedykowanych dla kolejnictwa. Szkolenie składa się zarówno z zajęć teoretycznych oraz praktycznych, na których uczestnicy wykonują ćwiczenia. Firma oferuje także kurs na audytora wewnętrznego standardu IRIS oraz z zakresu analizy RAMS i LCC według wymagań IRIS oraz EN 50126.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. świętokrzyskie Centrum Szkoleniowe
  W naszej ofercie znajdują się szkolenia zamknięte, skierowane do firm oraz szkolenia otwarte, zaadresowane do indywidualnego odbiorcy.
Przygotowując cykl szkoleniowy bazujemy na zgłaszanych przez Państwa potrzebach. Dokonujemy dogłębnej analizy potrzeb i oczekiwań grupy, do której skierowane jest dane szkolenie. Wyniki tych badań stanowią podstawę do stworzenia programu szkolenia oraz doboru odpowiedniej kadry, metod i form wsparcia.
Oferujemy również kompleksowe badanie potrzeb szkoleniowych całej organizacji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Studio treningu personalnego Kraków
  Apogee to studio treningu personalnego, w którym znajdziesz trenerów specjalizujących się w dobieraniu właściwych ćwiczeń i programu żywieniowego. Chciałbyś zrzucić zbędne kilogramy? A może zależy ci na tym, żeby przygotować się do zawodów sportowych lub po prostu zwiększyć wydolność swojego organizmu? W takich przypadkach studio treningu personalnego Apogee zaproponować może ci nieocenioną pomoc. Oprócz tego oferuje również ćwiczenia pro-medyczne i trening rehabilitacyjny; zgłosić się więc możesz tutaj również jeśli dolega ci np. ból kręgosłupa. Próbowanie różnorodnych diet nie tylko opiera się na metodzie prób i błędów, ale też jest czasochłonne i może przynieść więcej szkody niż pożytku. Dlatego właśnie warto zaufać specjalistom, którzy znają się na rzeczy. Indywidualnie dopasują do ciebie odpowiednią dietę, tak żeby wspierała ona twoje wysiłki na siłowni i jednocześnie dostarczyła ci wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Podobnie rzecz ma się z ćwiczeniami - zaproponowane zostaną ci ćwiczenia, przy których nie będziesz się nudził, i które w pełni pasować będą do twoich celów i możliwości fizycznej. Odwiedź stronę internetową i dowiedz się więcej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Nowy Sącz matematyka
  Korepetycje i lekcje prywatne, kursy z matematyki i informatyki w Nowym Sączu na każdym poziomie: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia, studia, PRZYGOTOWANIE do MATURY! Oferujemy też pomoc z fizyki, w obsłudze komputera, programów biurowych, PROGRAMOWANIU...
Sprawdź:
korepetycje-matematyka.cba.pl
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0