Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6298
Dom 3411
Firmy wg branży 8510
Internet 4258
Komputery 763
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 867
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3088
Zwierzęta i rośliny 322
Szkolenia - franczyza, franchising
ID linku 10806
Tytuł Szkolenia - franczyza, franchising
Url http://franczyza.eu
Opis Każdy, kto pragnie zdobyć wiedzę na temat franczyzy , która jest niezbędna by znaleźć sposób na otworzenie biznesu, zapraszamy na cykl szkoleń na temat partnerstwa biznesowego. Szkolenia finansowane są w ramach programu unijnego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Każdy uczestnik szkolenia zdobędzie wiedzę, dzięki której bez problemy uruchomi firmę franczyzową!
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe franchising   franczyza   firma   warszawa   biznes
Data Sep 16, 2010
Imię kontaktowe Adam
Email wyślij email do Adam
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. PROFIT System - franczyza, franchising.
  Działalność firmy PROFIT system oprócz konsultingu w dziedzinie franczyzy i przeprowadzania szkoleń zajmuje się współorganizowaniem tragów dla franczyzobiorców i franczyzodawców. Ułatwia to zawieranie partnerstwa biznesowego w formie franczyzy. Dodatkowo PROFIT system wspiera sieci franczyzowe w procesie rekrutacji na franczyzobiorców i agentów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


2. Franchising.pl - portal o franczyzie
  Portal franchising.pl to poradnik dla partnerów biznesowych. Zawarte są w nim wszystkie informacje na temat franczyzy! Informacje przydatne zarówno dla franczyzobiorców jak i franczyzodawców! Portal zawiera same rzetelne informacje na temat franczyzy. Tam każdy dowie się między innymi jak rozwiązywać spory wynikające z franczyzy i jak powinna być skonstruowana umowa o współpracę.
Kategoria:   Aktualności > Inne


3. Własny Biznes Franchising - franczyza.
  Tylko miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING wprowadzi cię w świat biznesu! Jeżeli zastanawiasz się nad otworzeniem działalności na własny rachunek to u nas znajdziesz wiele ciekawych propozycji! U nas znajdziesz informacje na temat funkcjonowania przynoszących zyski działalności! Z nami możesz stać się również franczyzobiorcą albo agentem! Z nami biznes się uda!
Kategoria:   Aktualności > Inne


4. Polska Organizacja Franczyzodawców - franczyza, franchising.
  Rozwijająca się w Polsce franczyza, dotyczy głównie przedsiębiorstw handlowych i usługowych oraz usług pośredników finansowych. Uczestnictwo w spotkaniach podczas Ogólnopolskiego Salonu Franchisingu, odbywającego się pod patronatem Polskiej Organizacji Franczyzodawców otwiera drogę dla franczyzy wszystkim zainteresowanych tą formą partnerstwa biznesowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


5. Ogólnopolski Salon Franchisingu - franczyza.
  Firmy zainteresowane szybką ekspansją swojej sieci usługowej lub handlowej organizator Ogólnopolskiego Salonu Franchisingu, firma konsultingowa PROFIT system zaprasza na bezpośrednie spotkania z ewentualnymi franczyzobiorcami. Trwające trzy dni spotkania odbędą się w Warszawie w październiku tego roku! Z doświadczenia wiemy, że spotkania w końcowym efekcie owocują podpisaniem setek umów!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


6. Szkolenia - franczyza, franchising
  Każdy, kto pragnie zdobyć wiedzę na temat franczyzy , która jest niezbędna by znaleźć sposób na otworzenie biznesu, zapraszamy na cykl szkoleń na temat partnerstwa biznesowego. Szkolenia finansowane są w ramach programu unijnego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Każdy uczestnik szkolenia zdobędzie wiedzę, dzięki której bez problemy uruchomi firmę franczyzową!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Kurs instruktora pływania - pakis.pl
  Każdy kto chce się rozwijać powinien zainwestować swój czas oraz pieniądze w kursy rozwijające jego umiejętności. Polska Akademia Kultury i Sportu oferuje szereg kursów organizowanych w postaci szkoleń e-learningowych. Dzięki temu każdy może kształcić się w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki nam można zdobyć uprawnienia pozwalające na pracę w wielu zawodach. Organizujemy między innymi kursy trenerskie zarówno pierwszej jak i drugiej klasy, menadżerskie czy też instruktorskie. Gwarantujemy, że z naszej oferty każdy będzie zadowolony.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Szkolenia systemy zarządzania
  Nasza oferta obejmuje profesjonalne szkolenia pracownicze. Organizujemy warsztaty w formie zamkniętej lub otwartej przeszkolimy Państwa pracowników w siedzibie firmy lub w firmie wyjazdowej. Prowadzimy zajęcia w życzliwej atmosferze. Cechuje je wysoki poziom merytoryczny i doskonała organizacja. Efekty po zakończonym szkoleniu są bardzo duże a słuchacze zdobywają wiedzę merytoryczną i praktyczną. W ofercie firmy SGP Training and Consulting szkolenia dotyczące sprzedaży, kadr i płac, wystąpień publicznych, coachingu i innych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Wdrażanie tableau - dataanalytics.pl
  Rozwiązania, które przygotowujemy stworzone są z myslą o firmach, które liczą na sprawną analizę danych i oczekują oprogramowania, które to ułatwi i sprawi, że furma będzie lepiej funkcjonować. Doświadczenie, jakie posiadamy w tym zakresie jest znaczące, dlatego każdy kto na nasze rozwiązania się zdecyduje może oczekiwać idealnie stworzonych rozwiązań dla swojej firmy. Realizujemy również szkolenia i warsztaty związane z tą tematyką.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Bfprotection.pl
  Jesteśmy firmą, która realizuje usługi z zakresu PPOŻ i BHP. Zakres wykonywanych przez nas usług jest szeroki i obejmuje: szkolenia z różnych dziedzin BHP, sporządzanie dokumentacji powypadkowej, przygotowywanie instrukcji bezpieczeństwa BHP, ekspertyzy z zakresu ochrony PPOŻ i wiele innych usług. Dzięki temu, że zatrudniamy doświadczoną ekipę możemy zagwarantować profesjonalne podejście do każdego klienta.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. HAIRTALK EXTENSIONS naturalne włosy
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Extensions, której siedziba znajduje się w Gliwicach. Świadczymy usługi profesjonalnego przedłużania oraz zagęszczania włosów. Nasza innowacyjna metoda polega na doczepieniu dwóch ultra-cienkich elastycznych pasków włosów wykonanych z bezpiecznej, medycznie przetestowanej taśmy. Metoda ta pozwala uniknąć nieprzyjemnego uczucia ciągnięcia oraz zapobiega niszczeniu włosów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami jak również atrakcyjną ofertą szkoleń. Wszystkie niezbędne szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0