Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6322
Dom 3424
Firmy wg branży 8555
Internet 4290
Komputery 767
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 943
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 588
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3112
Zwierzęta i rośliny 324
Praca, oferty pracy za granicą
ID linku 11037
Tytuł Praca, oferty pracy za granicą
Url http://praca.owi.pl
Opis Jeśli szukasz pracy powinieneś zainteresować się naszym serwisem ogłoszeniowym, który poświęciliśmy w całości tematyce jaką jest praca i to zarówno praca w naszym kraju, jak i praca za granicą. W naszym serwisie nie wymagamy od ciebie rejestracji kont, ani logowania, dzięki czemu szybko dodasz swoje wszystkie ogłoszenia o pracy, bądź obejrzysz już zamieszczone.
Kategoria Biznes i ekonomia > Praca
Słowa kluczowe praca   ofeferty pracy   praca za granicą
Data Sep 30, 2010
Imię kontaktowe Rafal
Email wyślij email do Rafal
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Praca
1. Praca dla lekarzy w Niemczech
  Praca dla lekarzy w Niemczech. Rewelacyjna praca w Niemczech. Bardzo dobre warunki pracy w najlepszych zachodnioniemieckich szpitalach. Współpracujemy zarówno z lekarzami jak i ze studentami medycyny z całej Polski oraz całej Europy wschodniej. Cieszymy się na Państwa zgłoszenia. Praca dla lekarzy w Niemczech to my.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


2. DOHLE MANNING AGENCY zatrudnienie
  Wykwalifikowani marynarze, specjaliści i pracownicy różnorodnych fachów w branży morskiej są poszukiwani przez armatorów i firmy zarządzające statkami. By uprościć połączenie jednych i drugich powstała Dohle Manning Agency (Poland). Firma działana rynku od 1991 roku sukcesywnie poszerzając swoją ofertę. Można się do nich zwrócić w sprawie rekrutacji oficerów i marynarzy oraz pracowników w sektorze morskim. Zajmują się także organizacją transportu, przyszykowaniem do podróży pracowników, przygotowaniem dokumentacji potrzebnej do pracy za granicą, a także na statkach obcej bandery. Świadczą usługi pośrednictwa i rozliczeń finansowych, usługi Agenta Morskiego oraz agencji pracy tymczasowej w branży stoczniowej. Nie obce są im też zadania związane z organizacją szkoleń i to tak dla marynarzy jak i pracowników stoczniowych. Firma prowadzi także rekrutację brygad remontowych na statkach i stoczniach w Polsce i za granicą. Szczegółowe informacje dotyczące agencji znaleźć można na stronie internetowej:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


3. Niezależny Partner Network World Alliance
  Strona Niezależnego Partnera Network World Alliance

NWA to korporacja skupiająca w swej strukturze wiele przedsiębiorstw. Dzięki strategii dywersyfikacji i zapewnieniu szerokiej oferty produktowej, Firma już teraz odnotowuje bardzo duże sukcesy i gwarantuje szanse dynamicznego rozwoju.
W ofercie znajduje się szeroki wybór linii produktów, dostępnych zarówno poprzez sklep internetowy, jak i poprzez konsultantów w formie sprzedaży osobistej. Wielkość asortymentu ulega ciągłym zmianom ze względu na wzbogacanie oferty.

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom Klienta, korporacja NWA opracowała niespotykany wcześniej model współpracy, oferując bardzo korzystne warunki, zarówno finansowej jak i pozafinansowej gratyfikacji współpracowników.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


4. Oferty pracy, pracy opiekunki
  NaszaPraca.p to serwis pracy zawiera aktualne oferty pracy za granicą, ogłoszenia, praca w Holandii, praca w Anglii, au pair, praca w Niemczech, praca w Danii, praca w Belgii, oferty pracy znanych agencji zajmujących się pośrednictwem pracy. Artykuły pomocne podczas poszukiwań pracy zwłaszcza tej za granicą
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


5. Yourcareer.pl Kariera
  W naszym portalu znajdą Państwo szereg wartościowych opcji i informacji, dzięki którym wybierzecie odpowiednią ścieżkę kariery. Dzięki naszym możliwościom dowiesz się, jak pokierować swoją ścieżką rozwoju, znajdziesz pracę swoich marzeń, zdobędziesz awans, wybierzesz właściwe kursy, które faktycznie podniosą twoją atrakcyjność na rynku pracy. Możesz ponadto wykreować swoje cv lub przetłumaczyć je na dowolny język.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0