Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Radca prawny Poznań
ID linku 12750
Tytuł Radca prawny Poznań
Url http://kpmw.pl
Opis Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Wąsiewicz udziela wskazówek zarówno klientom jednostkowym, jak i korporacyjnym. Maciej Wąsiewicz - kreator kancelarii - to radca prawny. Poznań jest siedzibą kancelarii, aczkolwiek jej aktywność nie ogranicza się jeno do rzeczonego miasta.
Poznań - adwokat w tej miejscowości ma rozległy potencjał wykazania swojego kunsztu z obrębu prawa obywatelskiego, gospodarczego i korporacyjnego.
Ze względu na współpracę z mecenasami, radcami prawnymi i rejentami z różnych miast Polski możliwe jest dostarczanie usług poza aglomeracją Poznań. Kancelaria ugruntowuje kooperację na partnerstwie, dzięki czemu Klienci mogą w całości zawierzyć zespołowi i zlecić prowadzenie swoich rozpraw bez żadnych trosk. Tenże cel uzyskiwany jest poprzez zapewnienie bezwzględnej dyskrecji oraz zachowanie tajemnicy zawodowej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat poznań   kancelaria poznań   radca prawny poznań  
Data Mar 4, 2011
Imię kontaktowe Stasio
Email wyślij email do Stasio
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. porady prawne online
  Porady prawne przez Internet świadczone przez profesjonalną kancelarię prawniczą z Warszawy. Wyczerpujące odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, pomoc w rozwiązywaniu precedensowych spraw w oparciu o konkretne przepisy z kodeksu cywilnego, kodeksu pracy i innych, projekty umów, które w pełni zabezpieczają interesy klienta, oraz pomoc w korekcie umów już sporządzonych: wykreślenie lub zmiany klauzul niedozwolonych, postanowień, które okażą się sprzeczne z obowiązującym prawem lub postanowień szczególnie niekorzystnych dla klienta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Adwokat karnista w warszawie
  Profesjonalna Kancelaria adwokacka Prawo Karne oferuje szereg usług, które z pewnością okażą się pomocne w zaprawach karnych dotyczących każdy po alkoholu czy narkotykach. Specjalizujemy się w tego typu przypadkach i na swoim koncie mamy wiele spraw, w których udało się zminimalizować karę. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Ściąganie wierzytelności
  Zależy Państwu na skutecznym odzyskaniu długu i szukacie firmy, która przeprowadziłaby proces windykacji szybko i sprawnie? Z pewnością znajdziecie odpowiednią dla was ofertę na stronie windykacja.nf.pl, której właścicielem jest Nowoczesna Firma S.A. mająca siedzibę w Warszawie, przy ulicy Puławskiej 465. Aby ułatwić wam wyszukiwanie, podzieliliśmy zgromadzone oferty ze względu na obszar specjalizacji poszczególnych firm.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. http://cgolegal.pl
  Kancelaria prawna CGO Legal z siedzibą w Łodzi specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług prawniczych i podatkowych dla przedsiębiorców. Firma ma zasięg ogólnopolski, specjalizuje się między innymi w obsłudze spółek, ich zakładaniu czy też w zakresie własności intelektualnej, nieruchomości, czy windykacji. Klienci mogą liczyć na usługi w korzystnych cenach oraz na wysokim poziomie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Prawnik Kraków
  Prawnik Fojtik i Wspólnicy to Kancelaria prawna która zajmuje się szeregiem spraw z wielu różnych obszarów, chociażby: świadczenia stałej obsługi prawnej firm, poradnictwo prawne związane z aktualną aktywnością Klienta, rejestracja oraz zakładanie spółek prawa handlowego, reprezentowanie Klienta przed sądami, a także zajmowanie się sprawami związanymi z organami administracji i egzekucyjnymi etc. Każdy kto chce dowiedzieć się więcej a propos Kancelarii, w takim razie miło nam będzie jeśli odwiedzisz naszą stronę www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0