Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Adwokat - jtadwokaci.pl
ID linku 34756
Tytuł Adwokat - jtadwokaci.pl
Url http://jtadwokaci.pl
Opis Kancelaria prawna z siedzibą w Warszawie zorientowana na problemy klientów biznesowych lub indywidualnych. Kancelaria prawna obsługuje rozwody, pomaga w odzyskaniu należności, reprezentuje klientów oskarżonych o popełnienie przestępstw karno-skarbowych. Kancelaria prawna funkcjonuje również w formacie abonamentu wykorzystywanego najczęściej przez spółki.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria prawna warszawa   kancelaria prawna   kancelaria adwokacka   adwokat   kancelaria adwokacka warszawa   adwokat warszawa
Data Jul 30, 2020
Imię kontaktowe Obsługa Klienta
Email wyślij email do Obsługa Klienta
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. MICHAŁ WÓJTOWICZ biuro notarialne Bielsko-Biała
  Notariusz to przede wszystkim profesja zaufania publicznego. Jest on zobowiązany do wykonywania czynności notarialnych zgodnie z obligatoryjnymi przepisami polskiego prawa. Czynności, które wykonuje notariusz, na mocy przepisów prawniczych mają status dokumentu państwowego. Prowadzone przez nas biuro notarialne w Bielsku-Białej, dokonuje takich czynności, jak: przygotowywanie aktów notarialnych i poświadczeń, doręczanie poświadczeń, zapisywanie protokołów, weksli oraz czeków, przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych, przygotowywanie na żądanie stron innego rodzaju dokumentów. Oferta usług notarialnych jest na witrynie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Kancelaria Kanoniczna Magdalena Wojdała
  Kancelaria Kanoniczna Magdalena Wojdała to marka, którą należy kojarzyć z rzetelnością, zaangażowaniem, specjalistyczną wiedzą, bogatym doświadczeniem oraz skutecznością. To kancelaria prawa kanonicznego prowadzona przez adwokata kościelnego panią Magdalenę Wojdała. Niniejsza kancelaria prawna specjalizuje się w procesach o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego, popularnie określanych mianem rozwodu kościelnego. Usługi świadczone są na terenie całego kraju.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo
Biznes i ekonomia > Usługi
Biznes i ekonomia > Usługi


3. Kancelaria Radców Prawnych Moniki Cieślak
  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy usługi prawne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam świadczyć efektywną pomoc prawną zarówno dla firm jak też osób fizycznych. Realizujemy między innymi przygotowanie i opiniowanie dokumentów pracowniczych. Przygotowujemy umowy o pracę, kontrakty menedżerskie, regulaminy pracy i wynagradzania, umowy o powierzeniu mienia pracownikom i o odpowiedzialności za mienie powierzone, umowy o zakazie konkurencji. Reprezentujemy klientów w sporach sądowych oraz przed urzędami państwowymi, jak ZUS, Państwowa Inspekcja Pracy. Zapraszamy do współpracy
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria radcy prawnego w Łodzi
  Ryszard Krych, prawnik z Łodzi, prowadzi Kancelarię Radcy Prawnego, która specjalizuje się w profesjonalnej pomocy prawnej. W zakres usług kancelarii wchodzi sporządzenie pism procesowych, a także reprezentowanie klienta przed sądem. Kancelaria zajmuje się zagadnieniami z obszaru prawa rodzinnego rozwody i alimenty, a także sprawami majątkowymi i upadłościowymi.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Prawnik bydgoszcz
  Jesteśmy firmą prawną, która specjalizuje się w realizowaniu spraw z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, pracy, administracyjnego. W sprawach karnych zapewniamy obronę klientów na wszystkich etapach postępowania, a także reprezentowanie pokrzywdzonych w toku procesu karnego. Zajmujemy się między innymi sprawami o przywłaszczenie, kradzież, oszustwo, znęcanie się. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0