|
Kominki z płaszczem wodnym
|
ID linku |
12945 |
Tytuł |
Kominki z płaszczem wodnym |
Url |
http://www.kominki-abc.pl |
Opis |
Poradnik na temat kominków - na stronie znajdziesz opis i informator na temat kupna nowoczesnego kominka do swojego budynku. Prezentujemy kominki z płaszczem wodnym, elektryczne oraz wiele pozostałych. Nie masz pojęcia który kominek zainstalować i jakimi parametrami kierować się przed kupnem? Po zainteresowaniu się napisanymi przez nasz zespół ekspertów, na pewno wybierzesz doskonały kominek do nowego budynku. Gorąco zapraszamy do sięgnięcia do informatora. |
Kategoria |
Dom > Kotły |
Słowa kluczowe |
budowa domu dom kominki ogrzewanie |
Data |
Mar 28, 2011 |
Imię kontaktowe |
t0bi :) |
Email |
wyślij email do t0bi :)
|
Napisz recenzję
Dodaj do ulubionych
Poleć znajomemu
Zgłoś błędny link
|
Inne wpisy w Dom > Kotły |
1. |
Kotły na węgiel - cichewicz.pl
|
|
Jako marka, zajmujemy się dostarczaniem urządzeń i rozwiązań grzewczych, stanowiących alternatywę dla paliw gazowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Jako firma mamy ponad 40 lat doświadczenia w branży. Dajemy gwarancję doboru optymalnych rozwiązań grzewczych, które nie tylko obniżą koszta ogrzewania i energii, ale też będą w pełni bezpieczne.
|
2. |
HURTBIG piece CO Pleszew
|
|
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy HurtBig z siedzibą w Pleszewie (województwo wielkopolskie). Zajmujemy się sprzedażą kotłów centralnego ogrzewania. Posiadamy kotły z podajnikiem tłokowym lub ślimakowym, miałowe całodobowe, opalane słomąjak również na gorące powietrze. Oferujemy tylko towar najwyższej jakości, o wysokiej żywotności oraz ekonomiczny. Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo, darmowy dowóz w całym kraju oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych urządzeń. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na naszą witrynę internetową.
|
3. |
ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE BUDYNKÓW Wolbrom Olkusz Miechów506-027-183
|
|
Świadczymy usługi w zakresie sporządzania Świadectw Charakterystyki Energetycznej obiektów budowlanych:
domów jednorodzinnych wolnostojących i w zabudowie szeregowej
lokali mieszkalnych w budownictwie wielorodzinnym
budynków wielorodzinnych, takich jak: bloki, kamienice
budynków użyteczności publicznej (kina, biura, galerie handlowe, szkoły, hotele)
części wydzielonych, stanowiących samodzielną całość techniczno-użytkową (lokale handlowo-usługowe w budynkach wielorodzinnych)
|
4. |
pelet
|
|
Poszukiwanie taniego, bezpiecznego dla środowiska i wydajnego ogrzewania często kończy się na wyborze kotłów grzewczych nie na gaz czy olej opałowy, ale na pelet czy biomasę. Kotły na biomasę cieszą się uzasadnionym powodzeniem. Dostępność paliwa zachęca doinstalowania kotłów zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w zdecydowanie większych obiektach. Paliwo to po prostu zrąbki drewniane, szczapy drewna, trociny, słoma czy makulatura. Spalać można każdy z rodzajów paliwa oddzielnie, można też spalać kombinację paliw razem. Sprawność cieplna sięga 85%. Kocioł bio-power ma moc do 800 kW.
|
5. |
KJK Serwis - Serwis kotłowni
|
|
Jestemy firmą polską mającą wieloletnie doświadczenie w branży sanitarnej. Zatrudniamy przede wszystkim kadrę inżynierską wykształconą w firmach wykonawczych eksploatujących duże źródła ciepła: kotłownie wielopaliwowe, węzły cieplne.
Działalność firmy KJK to przede wszystkim serwis kotłowni na różne paliwa, pomp wodnych i ściekowych, armatury ciepłowniczej, palników wielopaliwowych oraz stacji uzdatniania wody. Realizujemy również prace z zakresu regulacji układów kontrolno - pomiarowych.
Gruntowna wiedza i rzetelna realizacja powierzonych nam zleceń stały się podstawą przyznania firmie KJK stosownych certyfikatów w tym takich firm jak:
Viessmann- urządzenia grzewcze
De Dietrich - urządzenia grzewcze
Weishaupt - palniki
Riello - palniki
Gazex - system detekcji gazów
Epuro - stacje uzdatniania wody
|
|
|