Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Szkolnictwo w Polsce
ID linku 13195
Tytuł Szkolnictwo w Polsce
Url http://www.eduinf.pl
Opis Chcesz poszukac najodpowiedniejsze szkoły średnie w twoim mieście? W takim wypadku już teraz odwiedź nasz serwis internetowy. Tylko w naszym serwisie możesz wybrać dla twojego dziecka najlepszą szkołę. Jedynie u nas posiadasz sposobność na najwyższe wyedukowanie swojej pociechy. Od tego zależy otrzymanie dobrej posady. Nie jest istotne czy szukamy szkół państwowych. Wszyściutkie one możemy szybciutko odnaleźć.
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe katalog   szkoła   edukacyjne   edukacja   wiedza   liceum   matura   studia   uczelnia   gimnazjum
Data May 3, 2011
Imię kontaktowe Piotr
Email wyślij email do Piotr
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Zespół Szkół Prywatnych "Szkolna13"
  W naszej placówce znajdują sie szkoły:

Szkoła Podstawowa nr 7, Gimnazjum nr 3, Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Augusta Hlonda w Goleniowie, Liceum Zaoczne, Prywatne Liceum Uzupełniające.

Kształcenie integracyjne, jezyk angielski, jezyk hiszpański, jezyk niemiecki realizowane w najnowoczesniejszej pracowni jezykowej w Gminie Goleniów; nowoczesne tablice i systemy interaktywne, sale komputerowe, radiowęzeł, gazetka szkolna, akademia piłkarska, akademia sztuk walki, zajęcia szachowe, scianka wspinaczkowa oraz szeroka gamma innych zajęć pozalekcyjnych. Do dyspozycji mamy nowego szkolnego minibusa co umozliwia nam poruszanie sie w kierunku wielu wspaniałych miejsc w naszym kraju jak równiez poza jego granicami.

Zapraszamy - Zespół Szkół Prywatnych "Szkolna 13" w Goleniowie sp. z o.o., ul. Szkolna 13, 72-100 Goleniów.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Nauk Społecznych w Otwocku
  Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Nauk Społecznych jest dynamicznie rozwijającą się Uczelnią Wyższą na terenie powiatu otwockiego. Misją Uczelni jest kształcenie wysoko wykwalifikowanych kadr dla organizacji samorządowych, społecznych i przedsiębiorstw, w ścisłym powiązaniu z zapotrzebowaniem gospodarki regionu.

Oferujemy kształcenie na studiach I stopnia na następujących kierunkach:
- administracja,
- zarządzanie

Oraz studiach I stopnia inżynierskich:
- informatyka,
- gospodarka przestrzenna
a także studiach podyplomowych:
- zarządzanie kadrami,
- zarządzanie nieruchomościami,
- MBA.
Kontakt:
www.wspins.edu .pl
dziekanat@wspins.edu.pl
05-400 Otwock, ul. Armii Krajowej 13
tel/fax: 22 719-52-15
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Szkolenia i kursy na Śląsku
  Wykładowcy i trenerzy Europejskiego Centrum Kształcenia PRESTIGE to wybrani wysoce praktyczni profesjonaliści - zespół wysokiej klasy ekspertów. Zatrudniamy do prowadzenia szkoleń tylko aktywnych zawodowo menedżerów posiadających unikalną wiedzę i praktyczne podejście. Doświadczenie w biznesie, talent pedagogiczny, charyzma oraz życzliwe podejście do uczestników szkolenia – to ich główne cechy.

Nasz programy szkoleniowe mają charakter autorski i mogą być konstruowane uwzględniając wcześniejszą analizę potrzeb Klienta. Realizując szkolenia na zlecenie w danej firmie optymalnie dopasujemy program, skuteczną metodę dydaktyczną, najlepszego wykładowcę oraz czas i miejsce szkolenia.

Oferujemy Państwu umiejętności i wiedzę w oparciu o potrzeby rynku polskiego oraz zmiany w prawie jakie nastąpiły po przystąpieniu Polski do UE.

Nasz atut to pełna elastyczność i szybka reakcja na zmiany oraz wdrażanie coraz to nowych zagadnień i proponowanie ich w formie dostosowanej do Państwa potrzeb - konferencje, seminaria, szkolenia otwarte, szkolenia in company, szkolenia menedżerskie, szkolenia outdoorowe, warsztaty itd. Szkolimy działy kadr, finansów, logistyki, obsługi klienta, marketingu, specjalistów działów handlowych i wiele innych. Zapraszamy do serwisu http://eck-prestige.pl
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. Liceum Ogólnokształcące Kraków
  Jeżeli Twe potomstwo skończyło niedawno naukę w gimnazjum i chciałoby kontynuować edukację w w szkole ponadgimnazjalnej, to liceum ogólnokształcące w Krakowie jest doskonałym wyjściem. Lekcje prowadzi wyłącznie doświadczona kadra pedagogiczna, jaka naciska przede wszystkim na rozwijanie się każdego młodego człowieka. Kadra pedagogów rzetelnie wybiera metody uczenia, dostosowując je do chęci i poziomu dzieci. Dodatkowo to prywatne liceum gwarantuje idealne metody kształcenia dla dowolnego ucznia. Zapewnia dokładne przygotowanie się do egzaminu dojrzałości. To liceum w Krakowie jest przepustką na dowolne studia w kraju.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Stroiki na Boże Narodzenie
  Chcesz skorzystać ze znakomitej oferty na kurs florystyki? Koniecznie sprawdź co przygotowaliśmy w ramach naszych usług. Akademia Florystyki Kraków zaprasza wszystkich którzy chcą poszerzać swoją wiedzę, zapraszamy wszystkich którzy szukają rozmaitych opcji związanych z ogłoszeniami florysta praca. Kursy florystyczne profesjonalnie i w niskich cenach
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0