Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Studia podyplomowe Zarządzanie systemami informatycznymi - IT Governance - Wydział Zarządzania AGH
ID linku 6696
Tytuł Studia podyplomowe Zarządzanie systemami informatycznymi - IT Governance - Wydział Zarządzania AGH
Url http://www.itg.zarz.agh.edu.pl/
Opis Absolwenci studiów nabędą kwalifikacje niezbędne do zarządzania systemami informatycznymi i technologiami informacyjnymi w przedsiębiorstwach . Ponadto zdobędą umiejętności podejmowania decyzji dotyczących ww. systemów i technologii w złożonym otoczeniu, w warunkach niepewnej i niepełnej informacji oraz ryzyka.
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe agh   wydział zarządzania   wydział zarządzania   rekrutacja   studia podyplomowe   it governance   zarządzanie systemami informatycznymi   technologie informacyjne w przedsiębiorstwach   program studiów   kontakt   pliki do pobrania
Data Dec 22, 2009
Imię kontaktowe Robert
Email wyślij email do Robert
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Budownictwo studia Warszawa
  Studia licencjackie, magisterskie i studia podyplomowe Warszawa na wysokim poziomie -Wszechnica Polska Szkoła Wyższa. Administracja, filologia angielska, filologia hiszpańska bezpieczeństwo wewnętrzne, budownictwo, pedagogika, finanse i rachunkowość studia Warszawa. Zapraszamy głodnych wiedzy i nauki na studia. Studia dla cudzoziemców, uczelnie Warszawa, mazowieckie. Kliknij link i zobacz więcej.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. Szkoły policealne
  Uczelnia i szkoła artystyczna, szkoła teatralna - KSA - Szkoły policealne Kraków. Szkoła projektowania ubioru, projektowanie mody, projektowanie ubioru. Edukacja - warsztaty aktorskie, szkolenia VM, kursy i warsztaty fotograficzne, projektowanie mody oraz projektowanie ubioru, szkolenie Visual Merchandising. Szkoła fotografii, szkoła mody - szkoła teatralna Kraków zaprasza. Szkoły policealne KsA
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Szkoła nauki jazdy - Wrocław
  Szkoła jazdy Autofan z Wrocławia prowadzi szkolenia kierowców na kategorie A, A1 i B. Część teoretyczna szkolenia odbywa się w dwóch salach wykładowych zlokalizowanych w różnych częściach miasta - dzięki temu łatwiej wybrać dogodne dla siebie miejsce szkoleń. Praktyczna nauka jazdy prowadzona jest na placu manewrowym znajdującym się w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego WORD-u Kursy prawa jazdy rozpoczynają się w każdy poniedziałek i środę - dzięki temu każdy dopasuje dla siebie dogodne terminy. Doświadczeniu instruktorzy zapewniają od lat wysoką zdawalność egzaminów .
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. Szkolenia
  Dobra uczelnia? Popularny ale również przyszłościowy kierunek studiów? To wszystko i wiele więcej znajdziesz u nas. Wejdź na stronę janski.edu.pl by przekonać sie co możemy zaoferować naszym studentom oraz słuchaczom kursów. Proponujemy kursy i szkolenia przygotowawcze do studiów a także kursy zawodowe, tematyczne. Szkolimy w systemie dziennym oraz zaocznym na kierunkach takich jak zarządzanie, turystyka i rekreacja, stosunki międzynarodowe, pedagogika, oraz kilku innych. U nas również toczy się nauka na studiach podyplomowych, które są świetnym ukoronowaniem wykształcenia. Warto zapisać się na wybrany kierunek studiów na zbliżający sie rok akademicki, by juz teraz skorzystać z ulg i rabatów, jakie oferuje nasza uczelnia. Pobieramy czesne rozłożone na wygodne, niskie raty, tak aby studiowanie nie było ciężarem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sekretariacie uczelni a także za pośrednictwem witryny internetowej.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Szkolne Mleko - szkolne picie mleka
  Fundacja MLEKO DLA SZKÓŁ MLEKO DLA ZDROWIA - popularyzuje picie świeżego mleka wśród dzieci. Mamy nadzieję dotrzeć do jak największej liczby dzieci i każdemu z nich zapewnić codzienny dostęp do kartonika świeżego mleka, promując szkolne picie mleka.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0