Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Studia podyplomowe Zarządzanie systemami informatycznymi - IT Governance - Wydział Zarządzania AGH
ID linku 6696
Tytuł Studia podyplomowe Zarządzanie systemami informatycznymi - IT Governance - Wydział Zarządzania AGH
Url http://www.itg.zarz.agh.edu.pl/
Opis Absolwenci studiów nabędą kwalifikacje niezbędne do zarządzania systemami informatycznymi i technologiami informacyjnymi w przedsiębiorstwach . Ponadto zdobędą umiejętności podejmowania decyzji dotyczących ww. systemów i technologii w złożonym otoczeniu, w warunkach niepewnej i niepełnej informacji oraz ryzyka.
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe agh   wydział zarządzania   wydział zarządzania   rekrutacja   studia podyplomowe   it governance   zarządzanie systemami informatycznymi   technologie informacyjne w przedsiębiorstwach   program studiów   kontakt   pliki do pobrania
Data Dec 22, 2009
Imię kontaktowe Robert
Email wyślij email do Robert
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Szkoła Tańca Jacek Jelinek
  Skuteczna nauka tańca: standardowe, latynoamerykańskie, nowoczesne. Dzieci od 5-go roku życia, młodzież, dorośli. Gwarancja dobrej zabawy i prostych kręgosłupów. Nasze kursy tańca prowadzą doświadczeni profesjonaliści. Każdego kursanta otaczamy fachową opieką i dbamy, by mógł rozwijać swoje umiejętności. Nauka w miłej, przyjaznej atmosferze sprawia, że taniec staje się coraz większą przyjemnością.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. Szkolenia
  Dobra uczelnia? Popularny ale również przyszłościowy kierunek studiów? To wszystko i wiele więcej znajdziesz u nas. Wejdź na stronę janski.edu.pl by przekonać sie co możemy zaoferować naszym studentom oraz słuchaczom kursów. Proponujemy kursy i szkolenia przygotowawcze do studiów a także kursy zawodowe, tematyczne. Szkolimy w systemie dziennym oraz zaocznym na kierunkach takich jak zarządzanie, turystyka i rekreacja, stosunki międzynarodowe, pedagogika, oraz kilku innych. U nas również toczy się nauka na studiach podyplomowych, które są świetnym ukoronowaniem wykształcenia. Warto zapisać się na wybrany kierunek studiów na zbliżający sie rok akademicki, by juz teraz skorzystać z ulg i rabatów, jakie oferuje nasza uczelnia. Pobieramy czesne rozłożone na wygodne, niskie raty, tak aby studiowanie nie było ciężarem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sekretariacie uczelni a także za pośrednictwem witryny internetowej.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Studia Wrocław ceny
  Nosząc się z zamiarem studiowania na państwowej lub prywatnej uczelni we Wrocławiu, warto zadbać wcześniej o uzyskanie dobrych wyników z egzaminu maturalnego. Znaczna część szkół wyższych uwzględnia ten element podczas procesu rekrutacji. Niezwykle ważny jest również termin złożenia wymaganych dokumentów. Jeśli interesują was bieżące informacje o rekrutacji oraz ofertach edukacyjnych wrocławskich szkół wyższych, to koniecznie trzeba zajrzeć na stronę www.uczelniewroclaw.uczelnie.pl.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. Szkoły Wyższe
  Cosinus Łódź - Studia wyższe I stopnia. Kierunki administracja i socjologia - administracja publiczna, praca i zabezpieczenia społeczne, socjologia organizacji i zarządzania oraz socjologia zbiorowości terytorialnych. Szkoła wyższa w Łodzi - zaoczne. Studia, Uczelnie, Szkoły Wyższe, Wydział Nauk Społecznych i Humanistycznych - studenci, rekrutacja, profil kształcenia.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Ośrodek Szkolenia Kierowców w Warszawie - ABC-Trans
  Kursy nauki jazdy oraz jazdy doszkalające w kategoriach A i B. Promocyjne kursy prawo jazdy w wybranych kategoriach na terenie Warszawy i okolic. Zajęcia teoretyczne prowadzimy również w systemie weekendowym w dogodnych godzinach dla kursantów. Zajęcia praktyczne umawiane indywidualnie z kursantem prawa jazdy.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0