Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Kancelaria adwokacka Warszawa
ID linku 13378
Tytuł Kancelaria adwokacka Warszawa
Url http://www.jkopczynski.pl
Opis Kancelarie adwokackie pomagają w rozwiązaniu sporów między klientami, ale również zespoły adwokackie reprezentują swoich klientów przed sądem. Kancelaria adwokacka Janusza Kópczyńskiego reprezentuje swoich klientów przed sądami cywilnymi w wielu sprawach. Najczęściej są to sprawy związane ze spadkiem, czy podważeniem testamentu oraz o naruszenie posiadania, ustanowienie drogi koniecznej czy eksmisję. Kancelaria prawnicza J.Kópczyńskiego reprezentuje także swoich klientów w sprawach rodzinnych przed sądem oraz w sprawach karnych przed sądem karnym i prokuraturą, a także przed sądem pracy w sprawach dotyczących nieprzestrzegania przepisów BHP przez pracodawcę czy nie wypłacania należnej pensji za pracę na odpowiednią umowę. Bardzo duże doświadczenie zawodowe oraz pozytywne opnie klientów zapewniają, że na pewno kancelaria J.Kópczyńskiego nie zawiedzie oczekiwań klientów. Za równo tych, którzy zlecą swoją sprawę, jak i tych, którzy przyjdą jedynie po poradę prawną.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria adwokacka warszawa   adwokat   adwokat warszawa   dobry adwokat
Data Jun 1, 2011
Imię kontaktowe Amigo69
Email wyślij email do Amigo69
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. kancelaria adwokacka Borcz i Partnerzy
  Kancelaria adwokacka Borcz i Partnerzy to zespół doświadczonych adwokatów, którzy zdobyli uznanie na terenie województwa Podkarpackiego, jak i na terenie całej Polski. Adwokatom tym asystują młodzi ludzie - świeżo upieczeni absolwenci kierunku prawo na Uniwersytecie Rzeszowskim. Kancelaria swym działaniem obejmuje takie dziedziny prawa jak prawo gospodarcze, prawo cywilne (głównie rozwody, alimenty i separacje). Adwokaci z kancelarii zajmują się również postępowaniem w sprawach karnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Śliwowski Nowak Adwokaci Spółka Partnerska
  Zapraszamy serdecznie na stronę internetową kancelarii Kancelaria Adwokacka Śliwowski i Nowak - www.snkancelaria.pl. Jest to oficjalna strona należąca do kancelarii cieszącej się ogromnym uznaniem wśród okolicznych mieszkańców Sosnowca i przyległości. Kancelaria Adwokacka Śliwowski i Nowak oferuje kompleksową pomoc swoim klientom na wielu płaszczyznach. Prowadzona jest przez dwoje młodych i ambitnych prawników. Dzięki ich pędowi do wiedzy i wiecznej chęci rozwoju kancelaria ta wciąż rozwija się.

SN Kancelaria
ul. Baczyńskiego 12
41-203 Sosnowiec
32 307 63 19
sekretariat@snkancelaria.pl
http://snkancelaria.pl/
NIP: 6443527991
REGON: 367604009
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Windykacja Śląsk - skutecznie 100 % Promes Finanse Sp.z o.o.
  PROMES FINANSE Sp. z o.o. Skuteczna i szybka windykacja wierzytelności. Prosta procedura podjęcia współpracy. Wykup wierzytelności oraz Giełda Długów. Monitoring płatności, pieczęć prewencyjna. Brak opłat wstępnych - wynagradzani jesteśmy tylko prowizją od wyegzekwowanych kwot. Tel: 032-720-60-30 fax: 032-720-29-99. e-mail: biuro@promes-finanse.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. kancelariaolsztyn.com
  Nasza kancelaria prawna mieszcząca się w Olsztynie oferuje swym klientom szeroki zakres usług prawnych. Specjalizujemy się między innymi w prawie cywilnym, pomagamy w sprawach o zapłatę i egzekucję należności, o odszkodowanie, dotyczących nieruchomości. Pomagamy także w prawie karnym, gdzie prowadzimy obronę w postępowaniu przygotowawczym i sądowym, składamy wnioski o odroczenie wykonania kary, przerwy w wykonaniu kary.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. mediacje gospodarcze
  Masz jakiś konflikt ze swoim wspólnikiem, domownikiem, członkiem rodziny lub inna osobą lub instytucją a nie koniecznie chcesz pójść z tym do sądu. Jest na to rozwiązanie. Potrzebujesz mediatora, czyli osoby która będzie uczestniczyć we wspólnych rozmowach z obiema stronami konfliktu. Będziesz mógł spokojnie przedstawić swoje argumenty i wspólnie ustalicie najbardziej
satysfakcjonujące rozwiązanie dla obu stron. Zapraszam do zapoznania się z moja ofertą. Działamy na terenie całego kraju.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0