Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Prawnik Warszawa
ID linku 13462
Tytuł Prawnik Warszawa
Url http://www.kancelariawawa.pl
Opis Profesjonalna kancelaria prawna z siedzibą w centrum Warszawy, której właścicielką jest prawnik Danuta Konopka-Bogusz. Specjalizujemy się w zakresie prawa cywilnego, handlowego, karnego oraz rodzinnego. Zajmujemy się także sprawami odnośnie prawa nieruchomości, pracy i prawa spółek handlowych oraz działalności gospodarczej. Ponadto świadczymy usługi porad prawnych przez internet, które są niezwykle przydatne osobom, mającym krótkie i konkretne zapytania - jest to szybka i tania forma prostej pomocy prawnej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria prawna   prawnik warszawa   porady prawne   usługi prawne   doradztwo prawne
Data Jun 11, 2011
Imię kontaktowe Szymon
Email wyślij email do Szymon
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria Adwokacka Łukasz Dziurkiewicz
  Kancelaria adwokata Łukasz Dziurkiewicza z siedzibą przy ul. M.Kopernika 9 w Legionowie. Świadczymy profesjonalne i wszechstronne usługi w zakresie wszystkich dziedzin prawa. Ponadto oferujemy pomoc w zakresie negocjacji przed wszczęciem postępowania oraz po jego zakończeniu. Koszt dostosowany jest do stopnia skomplikowania i wagi sprawy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Odszkodowania lublin
  Działająca w Lublinie kancelaria rady prawnego Lexim prowadzona jest przez radcę prawnego Annę Cąkała. Specjalizuje się w prawie procesowym oraz reprezentacji stron w sporach sądowych. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Klienci mogą też skorzystać z prowadzenia spraw z tytułu odszkodowania. Kancelaria wyróżnia się wysokim poziomem staranności zawodowej oraz rzetelną analizą sytuacji klienta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Kancelaria Prawa Rodzinnego Adwokat Paweł Stolarek Rozwód Alimenty
  Kancelaria Prawa Rodzinnego prowadzona jest przez Adwokata Pawła Stolarka. Siedzibą Kancelarii jest miasto Radom. Kancelaria posiada filie w Szydłowcu i Orońsku. Kancelaria prowadzi sprawy w zakresie specjalizacji, a mianowicie w sprawach o: podział majątku dorobkowego po ustaniu wspólności małżeńskiej, rozwód, separację, alimenty, władzę rodzicielską, kontakty z dzieckiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. adwokat Warszawa
  Świadczymy w pełnym zakresie pomoc prawną głównie na rzecz przedsiębiorców w tym przedsiębiorców międzynarodowych, jak i na rzecz osób fizycznych. Prawnicy Kancelarii mają duże doświadczenie w prowadzeniu negocjacji umów handlowych z podmiotami krajowymi oraz zagranicznymi. Kancelaria świadczy również pomoc przy prowadzeniu na rzecz Klientów due dilligence, służymy także pomocą w przygotowaniu i implementacji procedur wewnętrznych niezbędnych w prowadzeniu przedsiębiorstw i ich sprawnym zarządzaniu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii prawnej. Dysponujemy bardzo doświadczoną ekipą, która jest w stanie podjąć się prowadzenia nawet najtrudniejszych spraw. Nie odmawiamy pomocy nikomu kto jej potrzebuje. Zajmujemy się obsługą administracji publicznej, prawem zamówień publicznych, usługami windykacyjnymi, doradztwem podatkowym pod kątem prawnym i wieloma innymi usługami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0