Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Prawnik Warszawa
ID linku 13462
Tytuł Prawnik Warszawa
Url http://www.kancelariawawa.pl
Opis Profesjonalna kancelaria prawna z siedzibą w centrum Warszawy, której właścicielką jest prawnik Danuta Konopka-Bogusz. Specjalizujemy się w zakresie prawa cywilnego, handlowego, karnego oraz rodzinnego. Zajmujemy się także sprawami odnośnie prawa nieruchomości, pracy i prawa spółek handlowych oraz działalności gospodarczej. Ponadto świadczymy usługi porad prawnych przez internet, które są niezwykle przydatne osobom, mającym krótkie i konkretne zapytania - jest to szybka i tania forma prostej pomocy prawnej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria prawna   prawnik warszawa   porady prawne   usługi prawne   doradztwo prawne
Data Jun 11, 2011
Imię kontaktowe Szymon
Email wyślij email do Szymon
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Dostałeś nakaz zapłaty z e-sądu w Lublinie? Sprawdź bezpłatnie, czy musisz zapłacić.
  Nakaz zapłaty otrzymany z E-sądu w Lublinie nie zawsze oznacza, że musisz płacić firmie windykacyjnej, bankowi czy innemu podmiotowi, który Cię pozwał! W rzeczywistości bardzo często zdarza się, że firmy windykacyjne kierując sprawę do elektronicznego postępowania upominawczego chcą wykorzystać jego specyfikę i szybko uzyskać nakaz zapłaty np. w przedawnionej sprawie.

Dlatego jeżeli otrzymałeś nakaz zapłaty z E-sądu w Lublinie, za którego sprawą ktoś stara się wykorzystać Twoją niewiedzą procesową i zmusić Cię do zapłaty nieistniejącego lub przedawnionego długu - skontaktuj się z Nami niezwłocznie! Jak najszybciej wypełnij formularz kontaktowy, zadzwoń +48 730 83 83 03, odwiedź naszą siedzibę lub napisz maila kontakt@skutecznysprzeciw.pl.

Koniecznie skontaktuj się z nami również w wypadku, kiedy o swojej sprawie dowiedziałeś się dopiero od komornika. Jeżeli nakaz zapłaty nie został Ci dostarczony bez Twojej winy (np. zmieniłeś adres zamieszkania) to istnieje duże prawdopodobieństwo, że uda Nam się przywrócić termin do wniesienia sprzeciwu, co w konsekwencji może pozwolić Ci na zgodne z prawem uchylenie się od spłaty wadliwego długu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Adwokat alimenty katowice
  Dostałeś pozew rozwodowy, a może czekasz na sprawę o opiekę nad dziećmi? Nie masz jeszcze adwokata? Zgłoś się do Kancelarii Adwokackiej Adwokata Jacka Sosnowskiego, który pomoże Ci w tej trudnej i emocjonującej sprawie. Kancelaria służy pomocą aż do prawomocnego zakończenia postępowania. Więcej na www.adwokatrodzinny.katowice.pl.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Windykacja
  Blog edukacyjny poruszający przede wszystkim zagadnienia związane z windykacją należności na etapie przedsądowym, sądowym oraz w komorniczym postępowaniu egzekucyjnym. Z porad i sugestii zawartych we wpisach blogera korzystają nie tylko wierzyciele ale także dłużnicy. Bloger to doświadczony windykator a jednocześnie właściciel firmy windykacyjnej i jako autor wspierany jest konsultacjami prawników oraz komorników. Zazwyczaj codziennie na blogu pojawia się nowy, praktyczny wpis.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Prawnik i Radca prawny dla dzielnic Ochota i Bielany
  Nasza Kancelaria to zespół sprawdzonych prawników, którzy mogą zaoferować swoim Klientom pomoc prawną z różnych gałęzi prawa. Nasi prawnicy posiadają wieloletnią praktykę w zakresie prowadzenia obsługi prawnej firm oraz pomocy zwykłym obywatelom. Pełne wsparcie prawne mogą uzyskać firmy działające na terenie dzielnic Ochota, Żoliborz i Wola. Pomoc prawna obejmuje kompleksową obsługę, na którą składają się doraźne porady prawne, reprezentacja w sądzie lub windykacja prawna. Podkreślić należy, iż wszyscy nasi prawnicy, w tym radcowie prawni są należycie przygotowani do świadczenia pomocy i ponoszą za to odpowiedzialność. Z pomocy prawników naszej kancelarii może skorzystać także każda osoba fizyczna zamieszkująca dzielnice Ochota, Wola i Żoliborz. Wybrany przez Klienta prawnik zapewnia wsparcie w zwykłych i codziennych sprawach jak np. sprawy rodzinne o alimenty lub rozwód. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług. Każdy nasz radca prawny oferuje zniżki oraz zapewnia dobry kontakt z Klientem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. radca prawny gdańsk
  Radca prawny to osoba, która dzięki swojej fachowej wiedzy i doświadczeniu doradzi, pomoże bądź rozwiąże problem prawny klienta. Zespół radców prawnych z wieloletnią praktyką i najwyższym odsetkiem skutecznych działań prawnych tworzy kancelarię Kołodziejczyk & Minkowski z Gdańska. W ofercie usługi z prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa lokalowego i spółdzielczego, prawa nieruchomości, prawa administracyjnego, prawa konsumenckiego, windykacji należności czy prawa zamówień publicznych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0