Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Port Skubianka nowe miejsce turystyczna nad Zalewem Zegrzyńskim
ID linku 13752
Tytuł Port Skubianka nowe miejsce turystyczna nad Zalewem Zegrzyńskim
Url http://ww.port-skubianka.pl
Opis Port Skubianka to nowe magiczne miejsce na żeglarskiej i turystycznej mapie zalewu zegrzyńskiego. Port oferuje usługi w zakresie cumowania, oraz zimowania jachtów, łodzi motorówek. Szukamy inwestorów chcących wspomóc odbudowę infrastruktury turystycznej. Oferujemy najnisze ceny i pełne bezpieczeństwo przechowywanego sprzętu
Kategoria Turystyka > Inne
Słowa kluczowe zimowanie   jachtów   żaglówek   motorówek   łodzi   cumowanie   zalew   zegrzyński
Data Aug 15, 2011
Imię kontaktowe Marek Patalas
Email wyślij email do Marek Patalas
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Port Skubianka nowe miejsce turystyczna nad Zalewem Zegrzyńskim
  Port Skubianka to nowe magiczne miejsce na żeglarskiej i turystycznej mapie zalewu zegrzyńskiego. Port oferuje usługi w zakresie cumowania, oraz zimowania jachtów, łodzi motorówek. Szukamy inwestorów chcących wspomóc odbudowę infrastruktury turystycznej. Oferujemy najnisze ceny i pełne bezpieczeństwo przechowywanego sprzętu
Kategoria:   Turystyka > Inne


2. Trawlis Marzanna Lisowska ogrodnictwo
  Firma TRAWLIS Marianna Lisowska świadczy profesjonalne usługi ogrodnicze w pełnym zakresie na terenie województwa zachodniopomorskiego, a zwłaszcza na terenie Pyrzyc, Szczecina i Stargardu Szczecińskiego i okolic.Firma specjalizuje się w projektowaniu, zakładaniu i pielęgnacji ogrodów oraz trawników. Zajmuje się także pielęgnacją działek rekreacyjnych, koszeniem trawników, cięciem krzewów, sadzeniem roślin i ogólnie pojętym ogrodnictwem. Zimą swiadczymy usługi odśnieżania alejek i chodników.
Kategoria:   Dom > Ogrody


3. Klub Inwestorów Kapitałowych
  Klub Investorów Kapitałowych sp. z o.o. to próba przeniesienia idei klubów inwesrtorów na grunt polskiego prawa handlowego. Klub prowadzi własne inwestycje w akcje spółek giełdowych i nie notowanych na giełdzie , w surowce, metale szlachetne i inne papiery wartościowe. Dodatkowo klub świadczy usługi z zakresu obsługi internetu i informatyki - pozycjonowania i reklam w wyszukiwarkach internetowych.
Kategoria:   Internet > Pozycjonowanie


4. Nasz ekologiczny dom
  Nasz Eko Dom to firma będąca autoryzowanym przedstawicielem wiodącego producenta szybkich ekologicznych domów modułowych - firmy CB Silesia. Oferowane domy wykonywane są w całości na podstawie austriackiej technologii i w znacznym stopniu z austriackiego certyfikowanego drewna. Dzięki temu każdy dom otrzymuje 30 letnią gwarancję na konstrukcję. Świadczy to o jego wysokiej jakości i staranności budowy. Domy posiadają znakomity współczynnik przenikalności, dzięki czemu posiadaja bardzo niskie koszty eksploatacji.
Cecha charakterystyczną oferowanych domów jest także czas potrzebny do ich powstania. Praktycznie w ciągu dwóch miesięcy można wprowadzic sie do swojego wymarzonego domu. Sam montaż domu na działce trwa 3 do 7 dni.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


 Inne wpisy w Turystyka > Inne
1. Fruwać.pl - tanie bilety lotnicze
  Tanie bilety lotnicze, rezerwacje biletów lotniczych, wyszukiwarka połączeń. To wszystko czeka na Ciebie w serwisie Fruwać.pl. Ponad 1000 linii lotniczych i przewoźników w jednym miejscu. Wygodna rezerwacja wybranych przelotów przez Internet. Tylko sprawdzone i wiarygodne linie lotnicze. Z nami masz pewność, że żadna okazja nie przeleci Ci koło nosa.
Kategoria:   Turystyka > Inne


2. Ośrodek wczasowy Złota Plaża
  Ośrodek wczasowy Złota Plaża zaprasza turystów z całej Polski do odwiedzin i skorzystania z naszej oferty wypoczynkowej. Mieścimy się w miejscowości Łazy, położonej kilka minut od popularnego, nadmorskiego kurortu jakim jest Mielno. Oferujemy wspaniałe warunki dla dorosłych i dzieci oraz niezapomniane wrażenia.
Kategoria:   Turystyka > Inne


3. Szlaki turystyczne - Szlaczki.pl
  Szlaczki.pl to portal turystyczny o charakterze społecznościowym. W portalu publikowane są newsy i artykuły na takie tematy, jak: szlaki turystyczne, turystyka górska, sprzęt i odzież turystyczna. W serwisie znajduje się też forum, na którym, użytkownicy mogą wymieniać się wrażeniami z odbytych wypraw.
Kategoria:   Turystyka > Inne


4. Półwysep atrakcje
  Polwysep.org.pl to nowy turystyczno - informacyjny portal traktujący o miejscowościach położonych na półwyspie helskim oraz pobliskim - rozwijającym się kurorcie Pucku. Na stronie znajdziesz informacje, opisy obiektów turystycznych i możliwości aktywnego spędzania czasu, muzeów, lokali gastronomicznych, rozrywkowych, pubów w takich miejscach jak Hel, Jurata, Jastarnia, Władysławowo, Puck czy mniejszych ale równie urokliwych Kuźnicy i Chałupach.
Kategoria:   Turystyka > Inne


5. Suwałki Turystyka
  Turystyka to jeden z najistotniejszych obszarów, jaki jest promowany w obrębie Partnerstwa Ponadregionalnego dla Polski Wschodniej. Gminy zawiązały współpracę, której zamysłem jest reklamowanie atrakcyjnych i niedocenianych regionów wschodnich. Regiony te wyróżniają się doskonałym położeniem geograficznym i przyrodniczym, które może być z pożytkiem wykorzystywane przez podmioty gospodarcze, które umieszczą swoje inwestycje w Suwałkach. Obszary wschodnie są ciągle pomijane przez dużych inwestorów, nieświadomych, że tkwi w nich ogromny potencjał. Zachęcamy wszystkich do oglądania naszej strony www oraz do zapoznania się z treściami promocyjnymi.
Kategoria:   Turystyka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0