Kategorie w katalogu

Aktualności 655
Biznes i ekonomia 6110
Dom 3332
Firmy wg branży 8322
Internet 4145
Komputery 747
Kultura i sztuka 566
Motoryzacja 910
Muzyka 333
Nauka 788
Rozrywka 851
Społeczenstwo 481
Sport 579
Turystyka 1901
Zdrowie i uroda 2986
Zwierzęta i rośliny 317
Kurs Blender.org w Warszawie
ID linku 14622
Tytuł Kurs Blender.org w Warszawie
Url http://autocadkursy.pl/blender-kursy.php
Opis Renomowany ośrodek szkoleniowy zaprasza na kurs tworzenia grafiki komputerowej 2D i 3D, animacji, tworzenia krótkich filmów.
Zajęcia prowadzą sprawdzeni wykładowcy, którzy mogę pochwalić się bogatymi osiągnięciami zawodowymi. Ścieżka szkoleniowa z Blendera została podzielona na dwa etapy. Pierwszy etap stanowi szkolenie od podstaw do technik zaaawansowanych. Drugi etap to szkolenie eksperckie, opisuje techniki koronujące dzieło jakimi są animacje tworzone w Blenderze.
Kategoria Nauka > Inne
Słowa kluczowe Blender szkolenie   Blender kurs   kurs tworzenia animacji   kurs tworzenia grafiki 3D
Data Dec 4, 2011
Imię kontaktowe Bartłomiej
Email wyślij email do Bartłomiej
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Kurs Blender.org w Warszawie
  Renomowany ośrodek szkoleniowy zaprasza na kurs tworzenia grafiki komputerowej 2D i 3D, animacji, tworzenia krótkich filmów.
Zajęcia prowadzą sprawdzeni wykładowcy, którzy mogę pochwalić się bogatymi osiągnięciami zawodowymi. Ścieżka szkoleniowa z Blendera została podzielona na dwa etapy. Pierwszy etap stanowi szkolenie od podstaw do technik zaaawansowanych. Drugi etap to szkolenie eksperckie, opisuje techniki koronujące dzieło jakimi są animacje tworzone w Blenderze.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. Blender 2.60+ kursy
  Zachęcam Państwa do zapoznania się z programem kursu Blendera 3D : "Bledner od podstaw". Kurs ten przeznaczony jest dla osób zaczynających pracę z Blenderem serii 2.60 lub nowszymi wersjami. Kierowany jest głównie do mieszkańców woj. mazowieckiego i ten trwa 25h godz. lekcyjnych, przy czym zajęcia odbywają się zazwyczaj w ciągu 2 kolejnych weekendów.
Program szkolenia jest udokumentowany materiałami audio-video, których próbkę można obejrzeć na stronie.
Kategoria:   Nauka > Inne


 Inne wpisy w Nauka > Inne
1. Przedszkole Prywatne - Bluszczykowe Przedszkole
  Nasze przedszkole jest bajecznie kolorowe, wyposażone w sprzęty i zabawki stwarzające dzieciom warunki do wszechstronnego rozwoju zgodnego z ich indywidualnymi możliwościami. Pragniemy, aby Państwa dzieci czuły się w naszym przedszkolu szczęśliwymi i radosnymi, aby każdy dzień był dla nich wspaniałym odkrywaniem siebie i otaczającego świata.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. Przedszkola Bambino Ursus
  Przedszkole Bambino wchodzi w skład Stowarzyszenia Przedszkoli Niepublicznych. Zapewnia wysoki poziom nadzoru pedagogicznego oraz medycznego. Przedszkole podlega kontrolom Kuratorium Oświaty i Wychowania, Sanepidu i Straży Pożarnej. Uczestniczy w stałych dyskusjach z ustawodawcą dotyczących dotowania przedszkoli przez samorządy lokalne, by w ten sposób zmniejszyć koszty jakie ponoszą rodzice, posyłając swoje dzieci do danego przedszkola.
Kategoria:   Nauka > Inne


3. Komunikacja interpersonalna - kurs audio
  Internetowy kurs dotyczący komunikacji interpersonalnej - jak w ciągu 21 dni stać się lepszym w komunikacji z innymi ludźmi.

Co da Ci ten kurs?

- wzmocnisz pewność siebie w kontaktach z innymi osobami
- nauczysz się innego sposobu wyrażania swoich próśb, potrzeb i poleceń,
- zrozumiesz, jaki wpływ ma wypowiadane słowo na Ciebie i na innych
- zrozumiesz, co robisz nie tak, i dlaczego inni świadomie to wykorzystują
- nauczysz się sposobów skutecznej komunikacji, które po wprowadzeniu w życie pozwolą Ci na uzyskanie satysfakcjonujących kontaktów z innymi na płaszczyźnie osobistej, rodzinnej i zawodowej,

Kurs jest dostępny on-line, bez wychodzenia z domu. Uczysz się kiedy chcesz i kiedy masz na to czas i ochotę.
Kategoria:   Nauka > Inne


4. Pomoc w pisaniu prac
  Strona WWW www.pracemagisterskie.net to portal oferujący wszelkiego rodzaju pomoc w pisaniu prac naukowych. Dzięki zaangażowaniu kadry oraz przystępnym stawkom studenci otrzymują wysokiej jakości prace zweryfikowane w programie plagiat. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez cały czas i zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Nauka > Inne


5. Przedszkole Kolorowy Balonik Warszawa
  W naszym przedszkolu Kolorowy Balonik zapewniamy wszystkim dzieciom najwyższe standardy pomieszczeń, w których przebywają. Zgodnie z wymaganiami, wszystkie pomieszczenia posiadają odpowiednią powierzchnię i wysokość oraz nasłonecznienie. Wszystkie osoby pracujące z naszymi dziećmi odbyły szkolenie BHP i PPOŻ oraz posiadają aktualną książeczkę badań Sanepidu. Wychowawcy ukończyli kurs udzielania pierwszej pomocy.
Kategoria:   Nauka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0