Kategorie w katalogu

Aktualności 654
Biznes i ekonomia 6076
Dom 3317
Firmy wg branży 8287
Internet 4125
Komputery 745
Kultura i sztuka 565
Motoryzacja 904
Muzyka 332
Nauka 787
Rozrywka 848
Społeczenstwo 481
Sport 578
Turystyka 1893
Zdrowie i uroda 2957
Zwierzęta i rośliny 316
Kurs Blender.org w Warszawie
ID linku 14622
Tytuł Kurs Blender.org w Warszawie
Url http://autocadkursy.pl/blender-kursy.php
Opis Renomowany ośrodek szkoleniowy zaprasza na kurs tworzenia grafiki komputerowej 2D i 3D, animacji, tworzenia krótkich filmów.
Zajęcia prowadzą sprawdzeni wykładowcy, którzy mogę pochwalić się bogatymi osiągnięciami zawodowymi. Ścieżka szkoleniowa z Blendera została podzielona na dwa etapy. Pierwszy etap stanowi szkolenie od podstaw do technik zaaawansowanych. Drugi etap to szkolenie eksperckie, opisuje techniki koronujące dzieło jakimi są animacje tworzone w Blenderze.
Kategoria Nauka > Inne
Słowa kluczowe Blender szkolenie   Blender kurs   kurs tworzenia animacji   kurs tworzenia grafiki 3D
Data Dec 4, 2011
Imię kontaktowe Bartłomiej
Email wyślij email do Bartłomiej
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Kurs Blender.org w Warszawie
  Renomowany ośrodek szkoleniowy zaprasza na kurs tworzenia grafiki komputerowej 2D i 3D, animacji, tworzenia krótkich filmów.
Zajęcia prowadzą sprawdzeni wykładowcy, którzy mogę pochwalić się bogatymi osiągnięciami zawodowymi. Ścieżka szkoleniowa z Blendera została podzielona na dwa etapy. Pierwszy etap stanowi szkolenie od podstaw do technik zaaawansowanych. Drugi etap to szkolenie eksperckie, opisuje techniki koronujące dzieło jakimi są animacje tworzone w Blenderze.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. Blender 2.60+ kursy
  Zachęcam Państwa do zapoznania się z programem kursu Blendera 3D : "Bledner od podstaw". Kurs ten przeznaczony jest dla osób zaczynających pracę z Blenderem serii 2.60 lub nowszymi wersjami. Kierowany jest głównie do mieszkańców woj. mazowieckiego i ten trwa 25h godz. lekcyjnych, przy czym zajęcia odbywają się zazwyczaj w ciągu 2 kolejnych weekendów.
Program szkolenia jest udokumentowany materiałami audio-video, których próbkę można obejrzeć na stronie.
Kategoria:   Nauka > Inne


 Inne wpisy w Nauka > Inne
1. Kurs pilotażu
  Jedyny w kraju amatorski klub, w którym spełniamy lotnicze marzenia każdego z Państwa. Centrum lotnictwa Aeroteka zaprasza na lotnisko Warszawa-Babice. Nasz niezwykle szeroki wachlarz usług z zakresu lotnictwa obejmuje wszelkiego rodzaju szkolenia oraz doszkalanie. Oferujemy profesjonalny kurs pilotażu oraz pozwalamy zdobyć uprawnienia do holowania szybowców. Oferujemy ponadto loty czarterowe, syndykat oraz loty widokowe w tym fascynujący lot nad Warszawą. Nauka latania w naszym centrum to wielogodzinna praktyka oraz nabywanie niezbędnej wiedzy teoretycznej. Pracujemy na najlepszych, produkowanych seryjnie samolotach. Prowadzimy także sprzedaż samolotów oraz ich wynajem.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. stronawiedzy.pl
  Stronawiedzy.pl Zastanawiasz się, w jaki sposób przygotować się do egzaminu, aby zdać go jak najlepiej? A może stoisz przed wyborem między zamieszkaniem w akademiku lub wynajęciem pokoju, bądź też rozważasz studiowanie drugiego kierunku? Portal edukacyjny Stronawiedzy.pl z pewnością pomoże ci w podjęciu decyzji. Jest on bowiem adresowany do wszystkich kształcących się osób i ma na celu dostarczenie szeregu najbardziej potrzebnych wiadomości i podpowiedzi w zakresie szeroko rozumianej edukacji i wynikających stąd rozmaitych kwestii praktycznych.
Kategoria:   Nauka > Inne


3. Lekcje rysunku
  W mojej szkole, zdobędziesz niezbędne kwalifikacje potrzebne do rysowania, nauczysz się zasad na jakich opiera się sztuka rysunku. Zrozumiesz czym jest architektura oraz nabędziesz umiejętność nadawania postacią cieni, rysować martwą naturę, oddać głębię albo odpowiednio rzucić efekt światła na konkretny przedmiot. Realizuj osobiste marzenia - przyjdź i nie zmarnuj spersonalizowanych zdolności.
Kategoria:   Nauka > Inne


4. Ośrodki konferencyjne Warszawa
  Strona Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza proponuje gościom wirtualny spacer po swoich wnętrzach. Używając myszki, siedząc wygodnie przed komputerem można zobaczyć jak wyglądają sale konferencyjne i szkoleniowe. Na stronie Centrum odbiorca znajdzie niezbędne informacje o usługach i lokalizacji budynku. Autorzy akcentują bardzo dobre położenie logistyczne ? w centrum Mokotowa, blisko galerii handlowej, z dobrym dojazdem do lotniska i centrum.
Kategoria:   Nauka > Inne


5. Tłumaczenia konferencyjne Kraków
  Jeśli poszukujesz tłumaczy przysięgłych z języka łotewskiego, wietnamskiego, tureckiego, serbskiego i innych niestandardowych to serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej tłumaczy z Krakowa. Nasi tłumacze przysięgli wspiorą swoim doświadczeniem i merytoryczną wiedzą Twojej firmie w rozpoczęciu kontaktów biznesowych w obszernym zakresie języków. Jeśli bardzo pilnie poszukujesz sprawdzonego partnera, który będzie realizował dla Twojej firmy tłumaczenia pisemne i ustne, to natychmiast odwiedź stronę internetową biura tłumaczeń Sigillum z Krakowa. Biuro funkcjonuje już od 1954 r. i oferuje współcześnie tłumaczenia z najbardziej rzadkich języków takich jak na przykład: łotewskiego, wietnamskiego, tureckiego, serbskiego. Usługi są przygotowane z myślą o indywidualnych klientach, jak także organizacjach. Nasze realizacje przechodzą odpowiednią procedurę kontroli jakości. Jeśli potrzebujesz wiarygodnego partnera w zakresie realizacji tłumaczeń to Sigillum gwarantuje bardzo wysoki poziom swoich usług.
Kategoria:   Nauka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0