Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Lobster - agent ubezpieczeniowy Ergo Hestii – Aleksandra Łukasik – Katowice i okolice 50
ID linku 15122
Tytuł Lobster - agent ubezpieczeniowy Ergo Hestii – Aleksandra Łukasik – Katowice i okolice 50
Url http://www.lobster.org.pl
Opis Ekstraszybkie przeliczenia składki ubezpieczenia wraz z dojazdem - Katowice centrum (biuro), Sosnowiec, Ruda Śl., Czeladź, Będzin, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Bytom, Gliwice. OC, AC samochodu, firmy, nieruchomości, ochrona zdrowia oraz życia, grupówki już od 3 zatrudnionych osób, polisy turystyczne, gwarancje ubezpieczeniowe, OC działalności firm. Tel. 0606-188-311, aleksandra.lukasik@ag.ergohestia.pl, ola.lobster@gmail.com

Od ponad dwóch lat jestem agentem wyłącznym towarzystwa ubezpieczeniowego Ergo Hestia. Moja działalność zawsze ma na względzie korzyść klienta. W swojej pracy kieruję się rzetelnym doborem ubezpieczenia dla każdej osoby. Podczas wyliczania składki polisy zawsze biorę pod uwagę wszelkie aktualne obniżki, jak również promocje - co, znając pracę innych ubezpieczeniodawców - wcale nie jest takie oczywiste. Jestem agentką mobilną (posiadam auto, laptopa z dostępem do internetu, drukarkę przenośną), dlatego też bez zbędnych problemów jestem w stanie dotrzeć do swoich klientów. Wszelkich informacji o danym ubezpieczeniu przedstawiam osobiście, telefonicznie lub też mailowo. Wszystkie kalkulacje polis wykonuję gratis oraz bez zbędnej zwłoki. Zachęcam również do odwiedzania mojej strony, gdzie znajdziecie informacje na temat różnych promocji, m. in. darmowej nauki gry w squasha! Oferuję:
- klasyczne ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NNW, Assistance),
- ubezpieczenia nieruchomości od ognia i innych żywiołów,
- polisy ochrony zdrowia/życia, w tym ubezpieczenia grupowe dla pracowników,
- kompleksowe ubezpieczenia majątków firmowych (nieruchomości, samochody, OC działalności, wszelkiego rodzaju gwarancje ubezpieczeniowe, wadialne
- ubezpieczenia na czas wyjazdów turystycznych itd.

Jeżeli cenią sobie Państwo szybką, kompleksową i wysokiej jakości obsługę w zakresie ubezpieczeniowej, wsparcie w zakresie doboru warunków polisy i doradztwo w tych kwestiach – polecam się życzliwej pamięci i zapraszam do współpracy!
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe ubezpieczenia   agent   Hestia   Ergo   ubezpieczenie   tanie   agencja   insure   ubezpieczeniowy   ochrona   towarzystwo   Czeladź   śląsk   Katowice   śląskie   Łukasik   Lobster   samochód   dom   mieszkanie   na życie   zdrowia   majątek   odszkodowanie   polisa   polisy   OC
Data Feb 2, 2012
Imię kontaktowe Aleksandra Łukasik
Email wyślij email do Aleksandra Łukasik
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Ubezpieczenia PZU
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu tych wszystkich, którym marzy się idealnie dobrane ubezpieczenie. Czy będzie to akurat oferta PZU? Cóż, nic łatwiejszego zweryfikować atrakcyjność oferty proponowanej przez najstarszego ubezpieczyciela w Polsce. W naszym nowym serwisie, pzu-kalkulator.pl, znajdziesz:

- kalkulator PZU OC, za pomocą którego wyliczysz składkę;
- szczegółowo opisanę ofertę ubezpieczenia PZU, uwzględniając różne sektory rynku, nie tylko polisy komunikacyjne;
- wzory najbardziej potrzebnych dokumentów (m.in. wypowiedzenie umowy OC);
- spis placówek i agencji, reprezentujących PZU.

Zapraszamy do skorzystania z możliwości informacyjnych, jakie daje nasz serwis.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. Allianz Dąbrowski | Ubezpieczenia i Inwestycje Warszawa
  Doradcy Ubezpieczeniowo Finansowi Allianz. Pełen zakres ubezpieczeń majątkowych, na życie, zdrowotnych i emerytalnych oraz fundusze inwestycyjne i produkty bankowe. Profesjonalne porady finansowe oraz dobór rozwiazań do indywidualnych potrzeb klientów według najwyższych europejskich standardów. Nie czekaj, pomyśl o zabezpieczeniu swojego majątku, rodziny i stabilności finansowej w przyszłości już dzisiaj. Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. Porównanie ubezpieczeń
  Witryna owu.edu.pl zaprasza do odwiedzenia strony na której zebrano ogólne warunki ubezpieczeń (OWU) od różnych ubezpieczycieli (np. PZU, WARTA, Generali) wedle kryterium rodzaju ubezpieczeń: ubezpieczenia OC, autocasco (AC), ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia domu i mieszkania czy ubezpieczenia podróżnego. Przed podpisaniem umowy z Ubezpieczycielem, niejeden zapomina o uważnym przeczytaniu jej warunków. W konsekwencji później człowiek jest rozczarowany, ponieważ nie znał wszystkich zasad działania polisy i dużo na tym stracili np. nie wiedział, że nie jest chroniony na wypadek kradzieży auta i próżno liczył na odszkodowanie. Serwis jest takim miejscem gdzie można rozwiać wątpliwości na ten OWU. Myślisz o kupnie Autocasco Generali? Koniecznie poczytaj OWU Autocasco Generali. A może rozważasz możliwość ubezpieczenia domu w towarzystwie PZU? Nie zapomnij przed decyzją przyjrzeć się bliżej OWU PZU. Co więcej, na stronie można znaleźć wiele ciekawych wiadomości o ubezpieczeniach np. jak ważną rolę w OWU Autocasco pełni, wydawać by się mogło, niepozorny kluczyk od samochodu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. Kalkulator OC
  Kalkulator ubezpieczenia OC jest narzędziem, które umożliwia w łatwy i przyjemny sposób znalezienie towarzystwa ubezpieczeniowego, oferującego najtańsze OC. Porównywarka ubezpieczeń działa podobnie w większości multiagencji, mogą się natomiast pojawić pewne różnice w funkcjonalności. Analiza, dokonana przez twórców portalu oc-kalkulator.pl, przedstawia wszystkie te różnice i działania najpopularniejszych porównywarek, takich jak ipolisa.pl.
Co jasne, nie każdy kalkulator ubezpieczeń jest rzetelny i intuicyjny. Opinię o nich można wyrobić sobie dzięki rankingowi porównywarek. Przy jego ustalaniu wzięto pod uwagę estetykę, jasność pytań, długość formularza i realność cen wyliczanych przez kalkulator.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. Broker ubezpieczeniowy - Ryszard Nieżorawski | ubezpieczenia | fundusze inwestycyjne
  Broker ubezpieczeniowy Ryszard Nieżorawski.
Nowoczesne metody oszczędzania. Ubezpieczenia firm, ubezpieczenia na życie, programy oszczędnościowe. Pomoc w obliczaniu emerytury. Poznaj rynek finansowy funduszy inwestycyjnych.
Naucz się aktywnego oszczędzania. Skorzystaj z porady Brokera. Broker
doradzi, bez żadnych zobowiązań.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0