Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Ranking OFE
ID linku 5850
Tytuł Ranking OFE
Url http://www.rankingofe.eu
Opis Porównaj wszystkie firmy i wybierz najlepsze OFE na rynku. Dane aktualizowane ze strony KNF Komisji nadzoru finansowego. Ranking Otwartych Funduszy Emerytalne OFE 2009, Zapisy do OFE on-line, Informacje które pomogą ci wybrać. Co to jest losowanie OFE, stopa zwrotu oraz prowizja funduszy. Zapisz się do OFE samodzielnie i nie daj się wylosować przez ZUS. Już teraz zadbaj o swoją emeryturę. Dowiedz się więcej o OFE .
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe Ranking OFE   Otwartych   Funduszy   Emerytalnych   Fundusze   Emerytalne   OFE   Ranking
Data Nov 23, 2009
Imię kontaktowe maciej
Email wyślij email do maciej
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Ranking OFE
  Porównaj wszystkie firmy i wybierz najlepsze OFE na rynku. Dane aktualizowane ze strony KNF Komisji nadzoru finansowego. Ranking Otwartych Funduszy Emerytalne OFE 2009, Zapisy do OFE on-line, Informacje które pomogą ci wybrać. Co to jest losowanie OFE, stopa zwrotu oraz prowizja funduszy. Zapisz się do OFE samodzielnie i nie daj się wylosować przez ZUS. Już teraz zadbaj o swoją emeryturę. Dowiedz się więcej o OFE .
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. Fundusze Emerytalne Ranking
  Ranking Otwartych Funduszy Emerytalne OFE, Sprawdź aktualne notowania OFE 2009, Zapisz się do OFE teraz, nie czekaj na losowanie ZUS, Zapisy on-line, ING, Generali, AVIVA, PZU, Polsat. Porównaj wszystkie firmy i wybierz najlepsze OFE na rynku. Dane aktualizowane ze strony KNF Komisji nadzoru finansowego. Sprawdź ranking i zmień swój otwarty fundusz emerytalny na lepszy. Już teraz zadbaj o swoją emeryturę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Ubezpieczenia samochodowe OC
  Obowiązek ubezpieczania swojego samochodu to coś o czym musi pamiętać każdy kierowca. NA blogu Specjalistka.net prowadzonym przez doświadczonego agenta ubezpieczeniowego przeczytasz wartościowe informacje, które zmienią twoje podejście do tematu ubezpieczeń. Zacznij oszczędzać kupując najlepsze OC dla swojego samochodu - odwiedź Specjalistka.net.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. MARIA DORONIEWICZ ubezpieczenia
  Mające siedzibę w Górkach Małych w województwie śląskim Centrum Ubezpieczeń Maria Doroniewicz gorąco zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Zajmujemy się doradztwem ubezpieczeniowym a naszymi odbiorcami są zarówno klienci indywidualni jak również przedsiębiorstwa. Proponujemy szeroki wybór ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, osobowych czy na życie a także dla podmiotów gospodarczych. Pomagamy w doborze najkorzystniejszego rozwiązania z oferty wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych. Zapewniamy skuteczną pomoc i atrakcyjne ceny. Szczegóły oferty zamieszczone są na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. Multiagencja Ubezpieczeniowa Anna Norwicz
  Postępujący kryzys gospodarczy , a dodatkowo masowe bankructwa korporacji sprawiają, że część Polaków traci zaufanie do banków. Jest to olbrzymia szansa dla organizacji parabankowych, które oferują szeroki zakres usług finansowych. Należą do nich: kredyty, pożyczki pieniężne , a oprócz tego ubezpieczenia. Warszawa, jako duże miasto, jest miejscem funkcjonowania wielu organizacji parabankowych.
Zasadnicza różnica między bankiem a innymi organizacjami z branży finansowej polega na tym, że parabanki prowadzą własną działalność bez żadnego nadzoru , a ponadto nierzadko bez odpowiedniej licencji. Doliczają więc wiele ukrytych cen, których nie mogą pobierać banki. Przekłada się to na mniej lukratywne kredyty, lokaty , a ponadto ubezpieczenia. Bronisze oraz inne podwarszawskie miejscowości są szczególnie narażone na działalność nieuczciwych firm.
Dobrze jest skonsultować się z doradcą finansowym, zanim zdecyduje się korzystać z jakiegokolwiek kredytu bądź ubezpieczenia. Ożarów , a dodatkowo inne niewielkie miejscowości są w ogromnej liczbie przypadków odwiedzane poprzez przedstawicieli organizacji parabankowych, którzy za wszelką cenę preferują pozyskać nowych kontrahentów. Dlatego tak ważna jest opinia specjalisty, dzięki której uda się wybrać najkorzystniejszą ofertę.
Należy wielokrotnie się zastanowić, zanim zdecyduje się skorzystać z oferty jakiejkolwiek korporacji z branży finansowej. Można bowiem bardzo wiele stracić.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. Ubezpieczenia Czarnyszewicz
  Jesteśmy doświadczoną agencją oferującą ubezpieczenia wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych. Działamy od 2001 roku. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala zapewnić naszym klientom skuteczną ochronę ubezpieczeniową. Dostosowujemy produkty ubezpieczeniowe do konkretnych zamówień i potrzeb naszych klientów tak, by byli oni zadowoleni z naszych usług a ubezpieczenie gwarantowało pełną ochronę życia bądź mienia.
Ubezpieczamy osoby prywatne i podmioty gospodarcze.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. Ubezpieczenie samochodu
  Ubezpieczenia samochodowe OC AC - praktyczne informacje i oferty dobrych ubezpieczycieli online. Znajdziesz tu informacje czym kierować się przy wyborze ubezpieczenia pojazdu, jak zrezygnować z umowy OC, jak starać się o pełne odszkodowanie z OC sprawcy zdarzenia, jak przeprowadzić darowiznę samochodu oraz jak sprowadzić samochód z UE. Dodatkowo forum wymiany myśli, opinii i doświadczeń z ubezpieczeniami OC i AC.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0