Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Świąder
ID linku 15330
Tytuł Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Świąder
Url http://www.kancelaria-swiader.pl
Opis Konkretne podejście, ambicja oraz uparte dążenie do celu - są to cechy, charakteryzujące każdego z prawników zatrudnianych w naszej kancelarii adwokackiej. Dzięki temu, że stawiamy na uznanych specjalistów o ogromnej wiedzy możemy powiedzieć, iż firma nasza jest solidna, skuteczna oraz niezwykle rzetelna.

Specjalizujemy się w dwóch gałęziach prawa, a mianowicie w tematyce prawa egzekucyjnego oraz prawa upadłościowego. Są to obszary specjalizacji, które nie są powszechne na rynku usług prawniczych. Ponadto oferta Kancelarii oferuje świadczenie pomocy prawnej w sprawach z zakresu prawa handlowego, prawa pracy, prawa rzeczowego.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Adwokat Łódź   Kancelaria Adwokacka Łódź   Prawnik Łódź   Porady prawne   pomoc prawna   Usługi prawne
Data Feb 28, 2012
Imię kontaktowe Michał
Email wyślij email do Michał
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria prawna
  Skuteczna kancelaria prawna Olga Wawrzynkiewicz - prawnik, adwokat Poznań, woj. Wilekopolskie. Doświadczona kancelaria adwokacka w Poznaniu świadczy usługi prawne dla firm i ludzi prywatnych. Prawo rodzinne, karne, cywilne, pracy i prawo medyczne oraz rozwód. Profesjonalna pomoc prawna i sprawy cywilne - serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami - doświadczony adwokat i prawnik Poznań.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Notariusz Zabrze - notariuszzabrze.pl
  Czynności notarialne pełnione przez Adriannę Górzny pozwalają uzyskać zainteresowanym klientom niezbędne dokumenty oraz akty. W zakres wykonywanych prac wchodzi m.in.: sporządzanie aktów notarialnych i aktów poświadczenia dziedziczenia, spisywanie protokołów lub składanie wniosków o wpis w księdze wieczystej. Adriana Górzny to notariusz w Zabrzu, który od 2004 zdobywa praktyczną wiedzę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Koper Kancelaria
  Radca Prawny Adam Koper i Adwokat Ewa Koper prowadza dla Państwa kancelarię adwokacką na terenie Małopolski realizując usługi między innymi dla klientów z Oświęcimia. Jeśli szukacie pomocy przy reprezentowaniu w sprawach sądowych możecie zdecydować się na współpracę z tą kancelarią. Realizowana pomoc będzie wykonana przy zachowaniu indywidualnego podejścia do potrzeb klienta, który najczęściej oczekuje pełnego wsparcia.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Odszkodowania komunikacyjne Solace
  Spośród działających w Polsce agencji odszkodowawczych na szczególną uwagę zasługuje niewątpliwie Solace podmiot, którego początek działalności datuje się na 2009 rok. W tym czasie swoje sprawy w jej ręce złożyła ogromna liczba klientów, którzy dzięki wysokiej skuteczności kancelarii mogą zaświadczyć o kompetencjach i rzetelności zatrudnianych przez Solace specjalistów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. adwokat Warszawa
  Świadczymy w pełnym zakresie pomoc prawną głównie na rzecz przedsiębiorców w tym przedsiębiorców międzynarodowych, jak i na rzecz osób fizycznych. Prawnicy Kancelarii mają duże doświadczenie w prowadzeniu negocjacji umów handlowych z podmiotami krajowymi oraz zagranicznymi. Kancelaria świadczy również pomoc przy prowadzeniu na rzecz Klientów due dilligence, służymy także pomocą w przygotowaniu i implementacji procedur wewnętrznych niezbędnych w prowadzeniu przedsiębiorstw i ich sprawnym zarządzaniu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0