Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6252
Dom 3381
Firmy wg branży 8460
Internet 4223
Komputery 759
Kultura i sztuka 573
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 492
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3066
Zwierzęta i rośliny 321
szkolenia hr
ID linku 17473
Tytuł szkolenia hr
Url http://www.csroe.pl
Opis Jeśli poszukują Państwo godnego zaufania partnera biznesowego, który zajmie się szkoleniami pracowników z różnych dziedzin umiejętności interpersonalnych czy marketingu to Centrum Szkoleń ROE będzie do tego idealnie się nadawało. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. Współpracujemy ze świetnymi fachowcami i profesorami z wielu różnych dziedzin życia, którzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami. To wszystko sprawia, że Państwa pracownicy będą bardziej wydajni w pracy.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe szkolenia dla firm   szkolenia hr   szkolenia wrocław   szkolenia zarządzanie
Data Dec 7, 2012
Imię kontaktowe Michal
Email wyślij email do Michal
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Konsulting Kraków - akademiasokrates.pl
  Każdy z Was może osiągnąć sukces zawodowy pod warunkiem, że mocno w to uwierzycie. Jako agencja rozwoju dobrze wiemy, że blokady psychologiczne to najczęstszy powód zaniechania swojej kariery. Jeśli jesteś człowiekiem indywidualnym i chcesz się rozwijać z najlepszymi, to zapraszamy na AkademiaSokrates.pl po więcej informacji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Szkolenia unijne Kraków
  Europoint- Firma szkoleniowa z Krakowa. Zajmujemy się realizacją specjalistycznych szkoleń oraz doradztwa w zakresie tematyki Unii Europejskiej. Podstawowym szkoleniem firmy Europoint jest "Specjalista ds. pozyskiwania dotacji z Unii Europejskiej". Nasza działalność dotyczy także wspierania projektów dotowanych w zakresie merytorycznym jak i finansowym. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w organizacji szkoleń z pozyskiwania funduszy unijnych i doradztwa. Realizujemy szkolenia z tematyki realizacji projektów zgodnie z wytycznymi Realizujemy dodatkowo szkolenia z tematyki komercjalizacji, innowacji i zarządzania własnością intelektualną. Szkolenia kierowane są do osób prywatnych, pracowników naukowych, urzędników państwowych,organizacji pozarządowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Coaching Kraków
  Coaching Balance specjalizuje się w działaniach mających na celu otwieranie przed ludźmi nowych perspektyw osobistego rozwoju. Swoje biuro ma w Częstochowie. Tam proponuje zainteresowanym działania z zakresu coachingu, psychoterapii, szkoleń, programu rozwojowego z końmi, a także doradztwa. Jej działania opierają się na inspirowaniu, motywowaniu i wspieraniu. Firma ma zasłużone referencje, które wskazują na umiejętności i kompetencje.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. OSK KONOPIŃSKI Szkoła nauki jazdy
  Nie masz jeszcze prawa jazdy? Najwyższy czas to zmienić. Zapisz się na kurs prawa jazdy kategorii A bądź B prowadzony przez Ośrodek Szkolenia Kierowców KAROL KONOPIŃSKI. Nasi doświadczeni, bardzo dobrze wykwalifikowani i mili instruktorzy oraz wykładowcy dołożą wszelkich starań, by odbyte przez Ciebie zajęcia przełożyły się na Twój sukces w trakcie egzaminu państwowego. Z pewnością pomogą im w tym oświetlony plac manewrowy, na którym znajdują się jeden tor jazdy dla kategorii A, dwa tory jazdy dla kategorii B i górka do ćwiczeń jazdy po wzniesieniu oraz bardzo dobrze wyposażona salka wykładowa. Najlepszym dowodem na wysoką jakość świadczonych przez nas usług jest znaczne grono naszych usatysfakcjonowanych klientów. Dodatkowe informacje na temat naszej oferty możesz znaleźć na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Oąrodek Szkolenia Kierowców Nawigator
  OSK Nawigator oferuje kursy jazdy kat. B, jazdy doszkalające, ponadto oferuje badania lekarskie i materiały szkoleniowe gratis. Mamy w swojej ofercie liczne rabaty i promocje. Nawigator jest gwarancją sukcesu. Specjalną ofertę kierujemy do osób zapracowanych, którzy chcieliby uczyć się we własnym tempie i dogodnej porze. Dla nich przygotowaliśmy indywidualny kurs nauki jazdy. Nasi instruktorzy dostosują się do Twoich potrzeb.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0