Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Rozliczenie roczne
ID linku 18012
Tytuł Rozliczenie roczne
Url http://pity-2012.net/
Opis Rozlicz się na spokojnie!
Instruktaż podatkowy
Witaj! Nasz portal umożliwi Ci oswojenie się z bieżącym prawem i wszystkimi modyfikacjami w przepisach. Powiemy, jakie ulgi masz prawo odliczyć i jak przeznaczyć swój 1% dla potrzebujących. Zawsze dobrze jest znać mechanizmy działania fiskusa, aby lepiej zadbać o potencjalne efekty własnego wysiłku.
Deklaracje podatkowe w Sieci?
Z biegiem czasu coraz bardziej naturalne staje się rozliczanie podatków w Sieci. Ważne aby Program PIT 2013 był pewny, obowiązujący i efektywny. Program, który można pobrać z naszej witryny został dokładnie przetestowany, ma także uznanie Instytutu Polskiej Księgowości. E-deklaracje są zaktualizowane zgodnie z bieżącymi zmianami w przepisach. Oprogramowanie na naszej witrynie wykonuje rozliczenie roczne 2013 każdego typu.
Terminy i UPO
Koniecznie pamiętaj o terminach, w jakich trzeba złożyć zeznania podatkowe za rok 2012. Spóźnienia oznaczają poważne kłopoty. Jeśli wykonujesz rozliczenie roczne przez program PIT 2012 / 2013, wydrukuj UPO. To jedyna gwarancja wysłania PIT drogą elektroniczną. UPO uznawane jest na równi z przekazem pocztowym i trzeba je przechowywać 5 lat od końca roku.
Dzielimy się wiedzą w trosce o spokój i komfort Podatników. Czytaj naszą stronę na bieżąco!
Kategoria Biznes i ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe pit 2012   pit 36   pit 37   rozliczenia roczne   podatki   pit
Data Dec 28, 2012
Imię kontaktowe Wojtek
Email wyślij email do Wojtek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Podatki
1. TAX-NET Katowice
  TAX-NET to biuro rachunkowe z Katowic, mające także oddziały w Mikołowie, Zabrzu oraz Bytomiu i Warszawie. Zaletą Biura TAX-NET jest z pewnością duże doświadczenie w branży usług księgowych i nie tylko. TAX-NET świadczy całościowe wsparcie dla biznesu, obejmujące także usługi doradztwa finansowego i podatkowego oraz wirtualnego biura. Profesjonalna i skuteczna obsługa oparta na wiedzy i kompetencjach to powody, dla których warto współpracować z Biurem i gwarancja satysfakcji Klienta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


2. Biuro rachunkowe Bydgoszcz KT Services
  KT Services - Biuro Rachunkowe Bydgoszcz. Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym świadczącym usługi zarówno dla firm jednoosobowych jak i przedsiębiorstw. Cechuje nas profesjonalizm, elastyczność, komunikatywność i wysoka jakość świadczonych usług.
Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe i na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje tak aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Oferujemy usługi w zakresie:
- obsługa księgowa
- kadry i płace
- usługi z zakresu rejestracji nowej działalności
- doradztwo podatkowe
- doradztwo finansowe
- doradztwo leasingowe
- doradztwo BHP
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


3. CRU Płace Poznań
  CRU Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń Sp. z o.o. to doświadczony team profesjonalistów, jaki specjalizuje się w obsłudze księgowej również potężnych spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rozliczaniu firm, wskutek czemu zaświadczamy usługi rachunkowe na najwyższym poziomie. Nasze Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń zaprząta się również prowadzeniem ewidencji kadrowo-płacowej m.in. przygotowywaniem list płac, deklaracji PIT 4, PIT 11, PIT 8, sporządzaniami deklaracji do ZUS, druków RMUA dla pracowników, zakładaniem akt osobowych, obsługą zwolnień medycznych, urlopów. Szerzej pod adresem internetowym.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


4. Rozliczenie podatku z Austrii
  Każdy kto pracuje w Austrii na pewno musi zrobić rozliczenie podatku. Biuro Tłumaczeń Krzysztof Wolny to firma, która zajmuje się pomocą w rozliczeniu podatku z Austrii. Na stronie internetowej znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o zwrocie podatku. Jeśli będziesz potrzebował pomocy to możesz skorzystać z naszej oferty.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


5. Pity2015.com
  Chcesz rozliczyć swój podatek na 2015 rok? W takim razie ściągnij na swój dysk twardy oprogramowanie PIT Format - niewielkich rozmiarów aplikacja, dzięki której autentycznie nikt nie powinien miewać większych problemów z rozliczeniami. Dwa fakty na temat programu: jest całkowicie darmowy, a do tego z jego obsługą poradzą sobie nawet całkowici laicy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0