Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
ADWOKACI SJS Prawo rodzinne
ID linku 18861
Tytuł ADWOKACI SJS Prawo rodzinne
Url http://sjsadwokaci.pl/
Opis Odpowiednia i efektywna pomoc prawna jest naszym priorytetem i celem, do którego dążymy, decydując się na każdą sprawę. Kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski gwarantuje Państwu nie tylko wytrawną radę, ale dodatkowo tajność i kompletną dyskrecję. Doskonale znamy prawo i wszystkie regulacje prawne, dlatego nie ma dla nas sprawy, w których nie wiedzielibyśmy, jakie kroki powinno się podjąć. Najistotniejsze jest dla nas poprawne czynienie naszych obowiązków i dochodzenie praworządności ściśle z prawem. Więcej szczegółów na stronie:
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Dobry adwokat   Postępowanie sądowe   Prawo korporacyjne   Prawo administracyjne   Prawo rodzinne   Obsługa prawna nieruchomości   Adwokat kraków   Skuteczny adwokat   Dobry adwokat kraków   Adwokat odszkodowania   Kancelaria prawna kraków   Kancelaria prawna nieruchomości   Kan
Data Feb 5, 2013
Imię kontaktowe pan Jan
Email wyślij email do pan Jan
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Adwokat Remigiusz Sołtys - Katowice
  Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sołtys z siedzibą w Katowicach oferuje kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych jak również usługi doradcze w zakresie prawa rodzinnego, karnego, cywilnego administracyjnego i prawa pracy. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny poświęcając jej należytą uwagę. Zapewniamy elastyczne warunki współpracy i ceny dostosowane do możliwości finansowych klienta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Pozew obligacje getback
  Skuteczne reprezentowanie klientów w sprawach, w których występują getback obligacje pomoc prawna oferuje ta kancelaria adwokacka. Ma ona duże doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw, w których chodzi o pomoc w odzyskaniu środków getback. Korzystając z tak fachowej pomocy, można liczyć na to, że uda się rozwiązać całą sprawę w niezwykle polubowny sposób pod każdym względem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Lexshop.com.pl
  Jeśli chcesz tanio uzyskać dostęp do profesjonalnych i skutecznych wzorów pism prawniczych oświadczeń, pozwów, skarg, zażaleń, apelacji, regulaminów, sprzeciwów, wniosków, wezwań i wielu innych, skorzystaj z oferty LexShop.com.pl. Zapewniamy szeroki wybór pism z każdej dziedziny prawa, pisanych przez profesjonalnych prawników z doświadczeniem. Dodatkowo, pomagamy odpowiednio uzupełnić pisma tak, by stały się narzędziem prawnym pozwalającym zrealizować Twoje cele.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Sukcesja w biznesie
  Nasza kancelaria prawna Polaszek i Rosada jest miejscem, w jakim mogą Państwo liczyć na fachową pomoc w zakresie przedsiębiorstw rodzinnych. Pomagamy w sytuacjach, gdy założyciel firmy odchodzi niespodziewanie. Oferujemy przy tym także ochronę interesów spółki i pozostałych wspólników w trakcie procesu sukcesji, dostosowujemy zapisy w umowach spółek do wyzwań związanych z sukcesją. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. adwokat Warszawa
  Świadczymy w pełnym zakresie pomoc prawną głównie na rzecz przedsiębiorców w tym przedsiębiorców międzynarodowych, jak i na rzecz osób fizycznych. Prawnicy Kancelarii mają duże doświadczenie w prowadzeniu negocjacji umów handlowych z podmiotami krajowymi oraz zagranicznymi. Kancelaria świadczy również pomoc przy prowadzeniu na rzecz Klientów due dilligence, służymy także pomocą w przygotowaniu i implementacji procedur wewnętrznych niezbędnych w prowadzeniu przedsiębiorstw i ich sprawnym zarządzaniu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0