Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Windykacja
ID linku 19814
Tytuł Windykacja
Url http://pamietnikwindykatora.pl
Opis Blog edukacyjny poruszający przede wszystkim zagadnienia związane z windykacją należności na etapie przedsądowym, sądowym oraz w komorniczym postępowaniu egzekucyjnym. Z porad i sugestii zawartych we wpisach blogera korzystają nie tylko wierzyciele ale także dłużnicy. Bloger to doświadczony windykator a jednocześnie właściciel firmy windykacyjnej i jako autor wspierany jest konsultacjami prawników oraz komorników. Zazwyczaj codziennie na blogu pojawia się nowy, praktyczny wpis.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe firma windykacyjna   komornik   odzyskiwanie długów
Data Jun 11, 2013
Imię kontaktowe Robert
Email wyślij email do Robert
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Windykacja Łódź
  Jeśli masz dowolny problem istoty prawnej a rezydujesz w pobliżu Łodzi to skorzystaj z posług Kancelarii Prawnej Bartosza Kul. Rzeczowa kancelaria kieruje usługi w obrębie windykacja Łódź jak również odszkodowania Łódź.
Radca prawny Łódź ułatwi Ci rozwiązać kwestie prawne z zakresu prawa spadkowego, frachtowego, rodzinnego lub także prawa pracy. Jeśli Twoja osoba czy też ktoś z Twoich bliźnich ucierpiał w zdarzeniu, Kancelaria załatwi dla Ciebie odszkodowanie oraz zadośćuczynienie za przeżytą krzywdę. Poprowadzi zagadnienia o stwierdzenie zyskania spadku, rozkład spadku i dodatkowo zachowek. Zajmie się zagadnieniami rozwodowymi, alimentacyjnymi a także dotyczącymi władzy rodzicielskiej nad małoletnimi dziećmi. Użyczy rady w obszarze rozwiązania stosunku pracy jak również poprowadzi sprawy o gratyfikację zaległego honorarium.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. ADRIANA DUKS-TANIEWSKA pozbawienie władzy rodzicielskiej gdańsk
  Adrianna Duks-Taniewska to adwokat z wieloletnim doświadczeniem, która przyjmuje klientów w swojej Kancelarii Adwokackiej w Gdańsku. Oferta kancelarii obejmuje udzielanie porad prawnych i reprezentowanie interesów klientów przed sądami, prokuraturą, organami administracji i organami ścigania. Reprezentujemy interesy naszych klientów w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, pracowniczego i administracyjnego. Zajmujemy się ponadto obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Dokładne informacje o świadczonych usługach prawnych zamieszczamy na stronie internetowej - zachęcamy do jej odwiedzenia!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Kancelaria Prawna we Wrocławiu - Anna Klisz
  W naszej ofercie znajdą Państwo pomoc prawną świadczoną na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Osoba podejmująca współpracę z naszą firmą ma zapewnioną pełną dyskrecję, lojalność i zaangażowanie ze strony kompetentnych i kulturalnych pracowników. Każdą sprawę szczegółowo analizujemy, by w ten sposób sprawnie i pozytywnie znaleźć jej rozwiązanie. Działamy głównie w obszarze prawa cywilnego, gospodarczego, obrotu nieruchomości.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Lexpatronum.pl, kancelaria z Krakowa
  Kancelaria Prawna Lex Patronum z Krakowa zajmuje się stałą obsługą prawną firm oraz świadczy szereg usług prawnych na rzecz osób indywidualnych. Zespół adwokatów i radców prawnych z kancelarii prowadzi przede wszystkim sprawy z obszaru prawa gospodarczego, cywilnego, pracy, patentowego, autorskiego i karnego. Oferta obejmuje porady prawne, reprezentowanie klientów przed sądami, pisma procesowe, negocjacje, opiniowanie umów, windykację długów, pozyskiwanie odszkodowań.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Legaleo - Kancelaria Adwokacka Wojas Pawlak
  Kancelaria adwokacka Legaleo to laureat konkursu Orły Prawa roku 2018. Naszą kancelarię wyróżnia szeroki zakres usług, a do tego pełne zaangażowanie w każdą sprawę. Nasze biuro znajduje się w samym centrum Gliwic, konkretnie na jego rynku. Jeżeli szukasz adwokata, który przejmie Twoją sprawę rozwodową, karną czy cywilną - skontaktuj się z nami, a na pewno Ci pomożemy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0