Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6403
Dom 3470
Firmy wg branży 8645
Internet 4341
Komputery 771
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 964
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3180
Zwierzęta i rośliny 326
Komornik Sądowy Kraków
ID linku 34695
Tytuł Komornik Sądowy Kraków
Url https://www.komornikherda.pl/
Opis Szymon Herda jest Komornikiem Sądowym przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia. Kancelaria Komornicza w Krakowie pracuje w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku. W zakresie spraw prowadzonych przez komornika są egzekucje komornicze, jak również licytacje ruchomości oraz nieruchomości dłużnika.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria komornicza kraków   komornik sądowy kraków   komornik kraków   komornik sądowy szymon herda
Data Mar 23, 2020
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Odszkodowaniacentrum.pl - bezpłatna pomoc dla osób poszkodowanych w wypadkach
  Grupa kapitałowa Omni Finances jest właścicielem firmy Odszkodowania Centrum. Firma zajmuje się świadczeniem rozbudowanych usług w ramach pomocy dla klientów, którzy przychodzą z prośbą o pomoc w odzyskaniu odszkodowania, w tym z tytułu szkód rzeczowych i osobistych, wypadków w pracy, czy też szkodach górniczych i energetycznych. Firma ma na koncie ponad 14000 zwieńczonych sukcesem spraw dla klientów z całej Europy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. ŁUKSZ WĘGŁOWSKI obsługa prawna Świnoujście
  Kancelaria Adwokata Łukasz Węglowski świadczy kompleksowe usługi prawnicze w zakresie prawa karnego, rodzinnego oraz cywilnego na każdym etapie postępowania. Adwokat najczęściej bierze udział w procesach związanych ze sporami rodzinnymi, o rozwód, alimenty, podział majątku, o odszkodowania, o dziedziczenie, pracowniczych, administracyjnych, karnych i innych. Prowadzone są sprawy w sądach, ale Klienci są też reprezentowani przed innymi instytucjami. W Kancelarii przygotowywane są ponadto różnego rodzaju pisma, procesowe i wydawane opinie. Na stronie internetowej znajdą Państwo dane kontaktowe i więcej przydatnych wiadomości.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Kancelaria adwokacka Płock
  Kancelaria Adwokacka należy do adwokat Ewy Paszko. Jej siedziba znajduje się w Płocku, ale usługi świadczy na terenie całej Polski. Doradza w zakresie prawa i reprezentuje klientów przed sadami, organami powszechnymi, państwowymi i samorządowymi. Specjalnością kancelarii jest prawo cywilne, pracy, rodzinne, spadkowe i karne. Zapewnia pełną obsługę prawną podmiotom gospodarczym, oferuje przygotowywanie projektów umów cywilno-prawnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Doradztwo w zakresie prawa podatkowego
  Kancelaria Radcy Prawnego - Dariusz Sobczyński - obsługa prawna przedsiębiorców i doradztwo w zakresie prawa podatkowego. Radca prawny, kancelaria Łódź - zakres usług prawnych dla przedsiębiorców. Doradztwo podatkowe (podatki karno skarbowe), przekształcanie spółek i rejestracja spółek, prawo karne skarbowe, gospodarcze oraz prawo administracyjne i prawo pracy. Kancelaria zaprasza - audyty poprawności rozliczeń podatkowych, obsługa prawno-podatkowa - radca prawny Łódź.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria prawna KL Law Polska Sp. z o.o.
  Nasi adwokaci i radcowie prawni mogą Państwa reprezentować przed sądami powszechnymi i administracyjnymi na terenie miasta Gdańsk, Gdynia, Sopot (Trójmiasto) i Warszawa, a także z uwagi na specjalizację kancelarii i zainteresowanie Klientów zagranicznych, na terenie całego kraju. Udzielamy szeroko rozumianych porad prawnych, sporządzamy pisma procesowe, opinie prawne i inne dokumenty występujące w obrocie. Specjalizujemy się we wszelkich sprawach transgranicznych, związanych między innymi z handlem pomiędzy polskimi, a angielskimi i hiszpańskimi przedsiębiorcami, a także pomagamy rozwiązywać problemy prawne polskich obywateli w zakresie polskiego prawa, a mieszkających na terenie Wielkiej Brytanii lub Hiszpanii. Nasi prawnicy prowadzą sprawy z zakresu m.in. prawa handlowego, prawa karnego, prawa cywilnego i prawa imigracyjnego. Zajmujemy się upadłością konsumencką, windykacją należności, odszkodowaniami. Reprezentujemy naszych klientów na gruncie sporów i spraw rodzinnych (rozwód, alimenty itp.), spraw spadkowych i dotyczących prawa autorskiego. Dodatkowo możemy się podjąć wszelkich spraw na terenie jurysdykcji Anglii, Walii i Hiszpanii, bądź udzielić porady prawnej w zakresie prawa angielskiego lub hiszpańskiego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0