Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Adwokat Katowice
ID linku 20393
Tytuł Adwokat Katowice
Url http://www.draga-buchta.pl
Opis Wysokie kompetencje, doświadczenie, wiedza i umiejętności, a przede wszystkim skuteczność to niektóre cechy charakteryzujące ofertę kancelarii prawnej Ewa Draga-Buchta. W ofercie kancelarii znajdziecie Państwo usługi w zakresie obejmującym między innymi sporządzanie odwołań w postępowaniach administracyjnych związanych z w/w decyzjami ; zawieranie umów najmu pomieszczeń - reprezentowanie klienta w postępowaniach sądowych związanych z umowami dostaw, z wykonanymi pracami budowlanymi, w sporach pracowniczych i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą właśnie tej kancelarii prawnej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Adwokat Katowice   Kancelaria Katowice   Kancelaria prawna Katowice   Prawnik Katowice   Porady prawne Katowice   Radca prawny Katowice
Data Aug 24, 2013
Imię kontaktowe Adrian
Email wyślij email do Adrian
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Pomoc prawna
  Adwokat Poznań - Olga Wawrzynkiewicz-Jabłonska - profesjonalna kancelaria adwokacka oferuje usługi prawne. Pomagamy osobom indywidualnym i przedsiębiorcom. Kompleksowe doradztwo i porady prawne, obsługa rynku medycznego, reprezentowanie przed sądem: rozwód, separacja, sprawy cywilne, alimenty, prawo karne, medyczne, pracy i rodzinne. Prawnik i adwokat Poznań - kancelaria prawna w Poznaniu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Kancelaria prawna KWW Łódź - radca prawny, adwokat Łódź, prawo gospodarcze
  Kancelaria KWW w Łodzi specjalizuje się w takich dziedzinach jak prawo gospodarcze, handlowe, cywilne. Do Państwa dyspozycji pozostaje adwokat i radca prawny.Kancelaria świadczy pomoc w sprawach o odszkodowania, windykacja, rejestracja spółek.
Naszym priorytetem jest działanie mające na celu zapobieżenie powstaniu oraz efektywne rozwiązywanie istniejących problemów prawnych w Państwa codziennym życiu oraz prowadzonej działalności gospodarczej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Komornik łódź śródmieście - komornikglowacka.pl
  Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Widzewa Joanna Głowacka specjalizuje się w dochodzeniu należności, na które został wydany sądowny nakaz zapłaty. Wierzyciel ma pewność co do właściwości działań komornika oraz braku skarg na jego działania. W celu uzyskania większej ilości informacji, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Adwokat Prawo Pracy Poznań
  Jeżeli jesteś właścicielem firmy i zatrudniasz pracowników, to czasami może się zdarzyć, że będziesz zmuszony dochodzić swoich praw w sądzie. W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii. Jeżeli Państwo potrzebujecie, nasz prawnik prawo pracy Poznań pomoże w rozwiązaniu problemów z pracownikami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Prawna Invictus
  Posiadasz polisę na życie, polisolokatę lub inny produkt finansowy jednak zapisy w umowach są dla Ciebie niekorzystne? W takich sytuacjach najlepiej skorzystać z porad doświadczonych prawników, którzy od wielu lat specjalizują się w doradzaniu swoim klientom oraz pomagają im w starciu z gigantami finansowymi takimi jak banki oraz firmy ubezpieczeniowe. Jesteśmy także przedstawicielami naszych klientów w procesach zbiorowych przeciwko firmom oraz instytucjom narażającym swoim klientom na duże straty.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0