Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
NOTARIUSZ WARSZAWA
ID linku 22125
Tytuł NOTARIUSZ WARSZAWA
Url http://notariusze-ochota.pl
Opis Kancelaria Notarialna znajduje się w Warszawie, przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7a (środkowe wejście, lokal na parterze) - w budynku biurowym Business Center Bitwy Warszawskiej, zlokalizowanym w dzielnicy Ochota.

W Kancelarii istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego dostępu do internetu - Wi-Fi. Budynek przystosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W biurowcu znajduje się parking podziemny dla gości, a w pobliżu ogólnodostępne miejsca postojowe (brak strefy płatnego parkowania).

Notariusz udziela bezpłatnych informacji w ramach dokonywanej czynności, zarówno na miejscu w Kancelarii, jak też telefonicznie oraz w formie elektronicznej, również w języku angielskim.

Notariusz dokonuje następujących czynności:
sporządza akty notarialne,
sporządza akty poświadczenia dziedziczenia,
sporządza poświadczenia,
doręcza oświadczenia,
spisuje protokoły,
sporządza protesty weksli i czeków,
przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne,
sporządza wypisy, odpisy, i wyciągi dokumentów,
sporządza na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń, i innych dokumentów,
sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów,
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe notariusz Warszawa   notariusz   akt notarialny   poddanie się egzekucji   notariusz centrum   notariusz Śródmieście  
Data May 6, 2014
Imię kontaktowe Zygmunt
Email wyślij email do Zygmunt
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Cognitor - kancelaria adwokacja
  Cognito to kancelaria prawna działająca od 1996 roku. Siedziba kancelaria obecnie usytuowana jest w Zabrzu. Adwokaci reprezentują Klientów przed sądami w Zabrzu, Bytomiu oraz Rudzie Śląskiej. Kancelaria udziela porad prawnych, zapewnia zastępstwo w procesach cywilnych i obronę oskarżonych w procesach karnych, sporządza pisma procesowe, opiniuje dokumenty. W zakresie działalności znalazła się stała obsługa prawna firm, prowadzenie spraw spadkowych i rozwodowych. Prawnicy z kancelarii specjalizują się w zagadnieniach prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, pracy, handlowego, gospodarczego, administracyjnego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Prawnik Łódź
  Kancelaria radców prawnych zachęca do korzystania ze swoich usług. Właśnie tu możesz skorzystać z całościowych porad związanych z różnymi sferami prawa i otrzymasz je szybko, tanio i w miłej atmosferze. Jedna z najistotniejszych specjalności naszej kancelarii to prowadzenie sporów sądowych. Interpretujemy zawsze ryzyko wyników każdego sporu, rzetelnie pouczamy o nich odbiorców. Zajmujemy się prawem gospodarczym, postępowaniami w materiach zamówień publicznych, procesami prawa pracy bądź też spojonych z prawem cywilnym. W podobny sposób specjalizujemy się w prawie lekarskim, prawie własności intelektualnej, prawie konkurencji. Nasi specjaliści mają solidne doświadczenie i znajdą rozwiązanie z prawie każdej sytuacji, nawet tej niezwykle pokrętnej. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zachęcamy na naszą witrynę internetową, gdzie można zdobyć więcej wiadomości. Z nami z pewnością prawo nie będzie już dla ciebie problemem i wesprzemy cię w każdym przypadku złączonym z prawem!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Pisma Prawne - Małgorzata Szatańska
  Posiadam szerokie doświadczenie w pisaniu pism procesowych i przedprocesowych. Oferuję również pisanie umów dotyczących różnych dziedzin prawa cywilnego – gospodarczego, rodzinnego, autorskiego itp. Pisma zawierają wszystkie niezbędne dla powodzenia Państwa sprawy postanowienia, bez niedozwolonych klauzul.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Notarialna Simona Krukowska
  Chcesz sporządzić akt poświadczenia dziedziczenia? Odwiedź kancelarię notarialną Simona świadczącej profesjonalna usługę dotyczącą sporządzania rozmaitych aktów, wpisów czy wyciągów dokumentów. To doświadczony zespół, który w swoim dorobku ma tysiące wykonanych usług, dzięki czemu nasz asortyment nieustannie się powiększa. Ponadto każdy z naszych klientów może liczyć na najwyższą jakość wykonywanych usług i pełną dyskrecję.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria adwokacka Płock
  Kancelaria Adwokacka należy do adwokat Ewy Paszko. Jej siedziba znajduje się w Płocku, ale usługi świadczy na terenie całej Polski. Doradza w zakresie prawa i reprezentuje klientów przed sadami, organami powszechnymi, państwowymi i samorządowymi. Specjalnością kancelarii jest prawo cywilne, pracy, rodzinne, spadkowe i karne. Zapewnia pełną obsługę prawną podmiotom gospodarczym, oferuje przygotowywanie projektów umów cywilno-prawnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0