Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Negocjacje
ID linku 22641
Tytuł Negocjacje
Url http://www.adamgnych.pl
Opis Proponujemy szeroki wachlarz szkoleń biznesowych, rozwojowych oraz NLP. Naszą ofertę kierujemy w stronę klientów indywidualnych (szkolenia otwarte) oraz korporacyjnych (szkolenia zamknięte). Szkolenia prowadzą trenerzy, psycholodzy i mówcy z całego świata. Przygotowaliśmy szeroki wybór szkoleń z zakresu umiejętności negocjacyjnych oraz technik sprzedaży i obsługi klienta. Ponadto proponujemy także szkolenia obejmujące wykorzystanie umiejętności osobistych w biznesie.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe zarządzanie   adam gnych   sprzedaż   szkolenia   negocjacje
Data Jul 15, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Kurs księgowości
  Uczęszczając na szkolenia przeprowadzane przez CEDOZ interesanci będą mogli rozszerzyć swój zakres wiedzy z obszaru rachunkowości i księgowości. CEDOZ posiada bowiem szeroką ofertę kursów, z których skorzystać mogą zarówno pracownicy działów płacowych, czy też osoby, które zwyczajnie muszą zmienić branżę. Z propozycji kursów skorzystać mogą również osoby niepracujące, prowadzone są także szkolenia w postaci korespondencyjnej. CEDOZ posiada również status jednostki oświatowej, absolwenci kursów honorowani są też otrzymaniem stosownego certyfikatu. Właściciele firm mogą sami zaprojektować ścieżkę edukacyjną pracowników.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. DEMOS warsztaty szkoleniowe
  Jeśli szukają Państwo profesjonalnej oraz doświadczonej firmy szkoleniowo-konsultingowej, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą Demos z Warszawy. Działamy w branży od wielu lat, możemy pochwalić się dużym doświadczeniem i doskonałą znajomością nowoczesnych metod. Pomagamy uaktywnić potencjał pracowników lub zespołów w firmach oferując wsparcie z zakresu zarządzania, coachingu, przywództwa, human resources, planowania bądź wielu innych. Każdorazowo współpracujemy z Klientem określając oczekiwania i dobierając indywidualną metodę działania. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. http://mobilne-szkoleniakosmetyka.pl
  Firma Estetiqa oferuje mobilne zabiegi kosmetyczne. Usługa firmy polega na dojeździe do domu klienta i wykonania tam zamówionego zabiegu. Oprócz przedłużania rzęs, czy też stylizacji paznokci metodą Shellac, dostępne są zabiegi na twarz, dla dłoni i stóp. Szkolenia natomiast odbywają się w profesjonalnym centrum szkoleniowym, dysponującym odpowiednim sprzętem do nauki stylizacji paznokci przez uczestników.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. ASECURA szkoday komunikacyjne
  Firma Asecura z Knurowa to przedsiębiorstwo funkcjonujące w specjalizacyj likwidacji szkód. Nasza firma odróżnia się spośród innych indywidualnym nastawieniem do Klienta, fachowością a także dokładnością. Proponujemy Państwu kilka rodzajów usług. Są to: telefoniczna, wstępna oraz całościowa likwidacja szkód razem z raportami końcowymi. Na Państwa korzyść pracuje kilkudziesięciu, dobrze przygotowanych do swojego fachu, rzeczoznawców. Przeprowadzane przez nich oględziny odbywają się zawsze szybko, dokładnie oraz terminowo. Nigdy nie zawodzimy i nie zwodzimy swoich Klientów. Naszą mocną stroną jest także kooperacja z takimi partnerami jak: Armatura Kraków SA lub Generali TU SA. Nasze przedsiębiorstwo prowadzi również szkolenia specjalistyczne i kursy produktowe dla Towarzystw Ubezpieczeniowych. Szczegóły świadczonych przez nas usług, znajdziecie na naszej stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Szkoła filmowa warszawa - amafilmacademy.pl
  Szukasz nowych możliwości rozwoju? Fascynuje Cię kino i przemysł filmowy? Wybierz naukę w szkole filmowej AMA FILM ACADEMY działającej w Warszawie i Krakowie. Tym, co nas wyróżnia, jest stawianie praktyki na pierwszym miejscu. Nasi studenci już w trakcie kursu pracują na planie i mają aktywny kontakt ze sprzętem i technologią, co pozwala im na zdobywanie cennego doświadczenia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0