Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Firma Prawnicza Katowice
ID linku 23238
Tytuł Firma Prawnicza Katowice
Url http://expertus-kancelaria.biz.pl
Opis Prawnik Radosław Widerak posiada ponad piętnastoletnie praktyki ugruntowane dużym doświadczeniem zawodowym. Jego firma prawnicza zajmuje się prowadzeniem negocjacji, zawieraniem ugód oraz prowadzeniem spraw sądowych. Szczególnym wyzwaniem i zaszczytem jest prowadzenie spraw trudnych, o wysokim stopniu skomplikowania i złożoności.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawnik   adwokat   mecenas   kancelaria
Data Sep 30, 2014
Imię kontaktowe Mateusz Z
Email wyślij email do Mateusz Z
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Dobry
  Dobry adwokat Marcin i Józef Kuczyński - kancelaria adwokacka Warszawa, mazowieckie. W ofercie obsługa prawna firm, porady prawne i doradztwo prawne na wysokim poziomie - windykacja, rozwód, odszkodowania, prawo karne, spadki i alimenty. Kancelaria adwokacka zaprasza do kontaktu - adwokat i prawnik Warszawa i okolice.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. mediacje gospodarcze
  Masz jakiś konflikt ze swoim wspólnikiem, domownikiem, członkiem rodziny lub inna osobą lub instytucją a nie koniecznie chcesz pójść z tym do sądu. Jest na to rozwiązanie. Potrzebujesz mediatora, czyli osoby która będzie uczestniczyć we wspólnych rozmowach z obiema stronami konfliktu. Będziesz mógł spokojnie przedstawić swoje argumenty i wspólnie ustalicie najbardziej
satysfakcjonujące rozwiązanie dla obu stron. Zapraszam do zapoznania się z moja ofertą. Działamy na terenie całego kraju.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. kancelaria adwokacka grudziądz
  Aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług prawnych Kancelaria Adwokacka Grażyna Jędras - Szulta zatrudnia najlepszych prawników z wielu dziedzin prawa w tym prawa rodzinnego, karnego czy spadkowego. To wszystko sprawia, że możemy poszczycić się wyjątkową skutecznością w prowadzeniu trudnych spraw. Dzięki nam wielu naszych klientów zakończyło trwające lata procesy rozwodowe i uzyskało należne im prawa. Dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Prawnik Gdańsk
  Poszukujesz sprawdzonego radcy prawnego? - Kancelaria Grochola & Buczkowski - serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pomocy prawnej. Naszym celem jest świadczenie na rzecz klientów zarówno prywatnych jak i firm.nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdziesz pakiety obsługi prawnej a także krótkie (jednorazowe) konsultacje z prawnikiem. Dajemy gwarancję, że sprawy nam powierzone rozpatrujemy z dużym zaangażowaniem, bezpieczne i szybkie rozwiązanie zleconych nam spraw i problemów. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat, a także zapoznacie się z naszą pełną ofertą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. ŁUKSZ WĘGŁOWSKI obsługa prawna Świnoujście
  Kancelaria Adwokata Łukasz Węglowski świadczy kompleksowe usługi prawnicze w zakresie prawa karnego, rodzinnego oraz cywilnego na każdym etapie postępowania. Adwokat najczęściej bierze udział w procesach związanych ze sporami rodzinnymi, o rozwód, alimenty, podział majątku, o odszkodowania, o dziedziczenie, pracowniczych, administracyjnych, karnych i innych. Prowadzone są sprawy w sądach, ale Klienci są też reprezentowani przed innymi instytucjami. W Kancelarii przygotowywane są ponadto różnego rodzaju pisma, procesowe i wydawane opinie. Na stronie internetowej znajdą Państwo dane kontaktowe i więcej przydatnych wiadomości.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0