Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Firma Prawnicza Katowice
ID linku 23238
Tytuł Firma Prawnicza Katowice
Url http://expertus-kancelaria.biz.pl
Opis Prawnik Radosław Widerak posiada ponad piętnastoletnie praktyki ugruntowane dużym doświadczeniem zawodowym. Jego firma prawnicza zajmuje się prowadzeniem negocjacji, zawieraniem ugód oraz prowadzeniem spraw sądowych. Szczególnym wyzwaniem i zaszczytem jest prowadzenie spraw trudnych, o wysokim stopniu skomplikowania i złożoności.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawnik   adwokat   mecenas   kancelaria
Data Sep 30, 2014
Imię kontaktowe Mateusz Z
Email wyślij email do Mateusz Z
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Windykacja Śląsk - skutecznie 100 % Promes Finanse Sp.z o.o.
  PROMES FINANSE Sp. z o.o. Skuteczna i szybka windykacja wierzytelności. Prosta procedura podjęcia współpracy. Wykup wierzytelności oraz Giełda Długów. Monitoring płatności, pieczęć prewencyjna. Brak opłat wstępnych - wynagradzani jesteśmy tylko prowizją od wyegzekwowanych kwot. Tel: 032-720-60-30 fax: 032-720-29-99. e-mail: biuro@promes-finanse.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Kancelaria Anczewska Puńko
  Kancelara ta stworzona została kilkanaście lat temu przez zespół adwokatów i radców prawnych o dużym doświadczeniu. Kancelaria ta powstała kilkanaście lat temu na terenie Wrocławia. Można tutaj znaleźć poradę dotyczącą prawa rodzinnego, karnego i spadkowego. Zapraszamy na stronę internetową www.kancelariaea.pl oraz na oficjalnego facebooka firmy.

Anczewska i Puńko Kancelaria Adwokacko-Radcowska Spółka Cywilna
ul. Rybacka 7/205
53-656 Wrocław
71 780 45 15
biuro@kancelariaea.pl
https://kancelariaea.pl/
NIP: 8971862624
REGON: 161484013
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. eKancelaria24.pl porady prawne w sieci
  Porady prawne w sieci.
W dobie Internetu, ciągłego braku czasu, zabiegania w życiu codziennym, zdarza się, iż pilnie potrzebujemy drobnej porady prawnej. Pójście do prawnika, do kancelarii prawnej, wiąże się z dużymi kosztami już za samo przyjście, nie mówiąc o całkowitej kwocie za kompleks usług prawniczych. Idealnym rozwiązaniem jest nasz internetowy portal porad prawnych. Tworząc go doszliśmy do wniosku, iż czas i pieniądze są bardzo ważne i należy je szanować.

Nasze porady przygotowywane są przez ekspertów z dużym doświadczeniem zawodowym. Zadając nam pytanie masz pewność uzyskania rzetelnej i kompletnej porady prawnej, często popartej odpowiednimi paragrafami, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Wystarczy wysłać zapytanie wypełniając formularz kontaktowy lub na e-mail: biuro@ekancelaria24.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. odzyskiwanie odszkodowań OC promesco.pl
  Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się walką z agentami ubezpieczeniowymi. Z naszych danych wynika, że kierowcy otrzymują zbyt małe odszkodowania z tytułu wypadków. Jest to nieuczciwe, dlatego jeśli miałeś kiedykolwiek problem ze swoim ubezpieczycielem, to możemy Ci pomóc. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Poznań
  Kancelaria prawna Siciarz & Siciarz, świadczy profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw na terenie Poznania. Prowadzimy sprawy w zakresie prawa karnego, skarbowego, cywilnego, wykroczeń, pracy, gospodarczego i handlowego, administracyjnego, budowlanego i rodzinnego. Zainteresowane osoby zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0