Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Najlepszy adwokat Nowy Sącz
ID linku 23302
Tytuł Najlepszy adwokat Nowy Sącz
Url http://www.adwokat-nowysacz.info
Opis Nasza profesjonalna kancelaria adwokacka świadczy usługi prawne dla podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Ofertę kierujemy głównie dla mieszkańców województwa małopolskiego, jednak w razie konieczności, pomoc prawna udzielana jest na terenie całej Polski. Specjalizuje się w następujących dziedzinach: prawo cywilne, prawo karne, prawo administracyjne, prawo handlowe, prawo pracy, prawo prasowe.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe rozwód   mecenas   kancelaria adwokacka   adwokat   Nowy Sącz
Data Oct 6, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Adwokat Łódź Kancelaria Adwokacka Monika Piech-Balicka, porady prawne
  Kancelaria Adwokacka Monika Piech-Balicka, Łódź ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 17 m 2 tel-fax 042 633 45 45. Porady prawne i doradztwo. Pomoc i obsługa prawna dla osób fizycznych i firm z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i karnego. Przygotowywanie pism procesowych, formułowanie i opiniowanie umów. Sprawy rozwodowe, pisanie pozwów. Dochodzenie alimentów na dzieci i na rzecz małżonka. Podziały majątków. Rozwody z orzekaniem o winie. Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Wszystkie sprawy prowadzone są przez doświadczonych prawników, z którymi Klient ma bezpośredni kontakt i może uzyskać wszelkie informacje na temat prowadzonej sprawy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań dokładnie analizujemy sprawę. Uległeś wypadkowi i jesteś rozczarowany wysokością odszkodowania? Zgłoszenie szkody i korespondencja z firmą ubezpieczeniową to dla Ciebie udręka? Czujesz się bezsilny wobec uzbrojonego w armię prawników ubezpieczyciela? Od lat skutecznie bronimy interesów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, którym towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają wypłaty należnego odszkodowania lub je zaniżają. Na samym początku informujemy Klienta o jaką kwotę odszkodowania może się ubiegać i jakie ma szanse na wywalczenie tej sumy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Usługi prawne Tarnów
  Szukasz miejsca, w którym znajdziesz odpowiedzi na nurtujące cię zagadnienia prawne? Zapraszamy do tarnowskiej kancelarii Sed Lex. Nasz doświadczony i kompetentny prawnik w sposób przystępny i rzeczowy udzieli ci profesjonalnej pomocy w dziedzinach prawa cywilnego, rodzinnego, prawa pracy a także gospodarczego i administracyjnego. Możesz również liczyć na pomoc przy pisaniu dokumentów oraz reprezentowaniu podczas spraw sądowych czy innych postępowań. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów również drogą mailową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Radca prawny, kancelaria - prawnik Skierniewice
  Kancelarie radcy prawnego Malka & Fastyn - prawnik Skierniewice. Porady radcy prawnego, kancelaria w Skierniewicach. Radca prawny Marcin Fastyn, Krzysztof Malka. Doświadczeni prawnicy, specjaliści m.in. od problematyki prawnej nieruchomości, prawa cywilnego, administracyjnego, bankowego, ubezpieczeniowego i gospodarczego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Adwokat Bydgoszcz - Bartosz Hernacki
  Kancelaria prawna w Bydgoszczy oferuje konsultacje oraz porady na temat prawa. Kancelaria prawna reprezentuje klientów na wszystkich etapach postępowań sądowych w sprawach cywilnych, karnych, karno-skarbowych oraz w sprawach administracyjnych. Kancelaria adwokacka działa w obrębie Bydgoszczy oraz całego kraju. Oferujemy konsultacje prawne także dla przedsiębiorstw.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Radca Prawny Kraków
  Doskonale wiemy, jak w dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć radcę prawnego, który doradzi odpowiednio i stosunkowo tanio. Niestety, nie jest to łatwe i wręcz można powiedzieć jest to bardzo skomplikowane. Dlatego nasza kancelaria prawna Kraków świadczy swoje usługi zarówno w obsłudze prawnej Klientów, jak również w sferze doradczej. Jesteśmy doświadczonym i nowoczesnym zespołem, dzięki temu możemy Państwu pomóc, nawet w bardzo trudnych pytaniach i zagadnieniach. Zachęcamy do kontaktu, gwarantujemy, że nie będzie Państwo żałować podjętego wyboru.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0