Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Kancelaria Komornicza w Będzinie
ID linku 34656
Tytuł Kancelaria Komornicza w Będzinie
Url http://www.komornik-bedzin.pl/
Opis Kancelaria Komornicza w Będzinie numer III prowadzona jest przez Komornika Sądowego Przemysława Nowińskiego. To Komornik przy Sądzie Rejonowym w Będzinie. Komornik prowadzi między innymi licytacje praz egzekucje komornicze. Na stronie znajdują się wszystkie prowadzone licytacje ruchomości oraz nieruchomości w Będzinie i okolicach.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria komornicza w będzinie   komornik w będzinie   komornik sądowy będzin   komornik będzin
Data Mar 20, 2020
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Radcy prawni Gdańsk
  Nasza pomoc prawna to doradztwo prawne w zakresie optymalnych zapisów w umowach tak aby zabezpieczyć naszego klienta przed ewentualnymi niedogodnościami związanymi z procesem budowy, który owa umowa obejmuje. Kancelaria prawna, zwłaszcza taka, której podstawowym zadaniem jest obsługa prawna firm musi dostrzegać nieustannie rosnące znaczenie jakie mają nowe dziedziny prawa. Do niedawna radca prawny nie musiał przejmować się na przykład kwestią własności intelektualnej. Radca prawny z naszej kancelarii będzie również brał udział w negocjacjach tak aby możliwie odciążyć klienta i wskazać najbardziej optymalne rozwiązanie pozwalające na bezpieczne funkcjonowanie jego przedsiębiorstwa w ramach danej umowy. Kancelaria Renke i Partnerzy uwzględnia również specyfikę prawa zagranicznego w przypadku firm, które działają na rynku zagranicznym i podpisują na nim umowy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Kancelaria adwokacka Wrocław - kancelaria-borowski.pl
  Nasza kancelaria prawna oferuje obsługę prawną o stałym charakterze i jednorazowe doradztwo przede wszystkim dla przedsiębiorców. Pomożemy w restrukturyzacji spółek, zajmiemy się reprezentacją w sprawach sądowych. Jeśli zdecydujecie się na nasza pomoc możecie liczyć na to, że sprawy prawne będą załatwianie z indywidualnym podejściem i tym samym będą korzystnie załatwione dla waszej firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Prawnik
  W usługach biura adwokackiego Aleksandry Kutymy klienci odnajdą rzetelną pomoc prawną między innymi w zakresie prawa karnego. Klienci liczyć mogą chociażby na wsparcie prawne obejmujące wszelkie czynności związane z reprezentowaniem interesantów w postępowaniu sądowym lub przedsądowym. Na prośbę klientów firma może też pomóc w złożeniu zażalenia, czy też skargi kasacyjnej. Firma adwokacka oferuje swoje usługi na obszarze Warszawy, jednak interesanci spoza miasta mogą skorzystać chociażby z możliwości otrzymania porady online za pośrednictwem mieszczącego się w witrynie internetowej formularza kontaktowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Obsługa prawna firm - lexnord.com
  Jeżeli szukacie Państwo prawnika - Katowice i okolice, zapraszamy do kontaktu z kancelarią LexNord, o której więcej znaleźć można na stronie internetowej www.LexNord.com. Polecamy się zarówno firmom, jak i równie dobrze osobom prywatnym. W ofercie kancelarii LexNord znajdują się między innymi prawo cywilne, gospodarcze, zamówień publicznych, spory z bankami czy odszkodowania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Porady prawne - adwokatmdp.pl
  Kancelaria adwokacka z siedzibą w Warszawie. Najważniejsze specjalizacje do dyspozycji klientów indywidualnych oraz biznesowych to prawo cywilne, w tym wyjaśnianie skomplikowanych przepisów. Prawnik tworzy profesjonalne umowy wykorzystywane w obrocie gospodarczym, reguluje kwestie spadkowe, dotyczące rozwodów, czy ustalenia ojcostwa. Sprawami zarządza adwokat Małgorzata Durlej-Piotrowska
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0