Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Adwokat Warszawa
ID linku 23444
Tytuł Adwokat Warszawa
Url http://obronca.com.pl
Opis Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie wyspecjalizowała się w świadczeniu usług prawnych z zakresu spraw rodzinnych, o odszkodowania oraz karnych, związanych z postępowaniami odszkodowawczymi.

W kancelarii pracują trzy zespoły ds. odszkodowań oraz jeden zespół prawnych ds. z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego.

Klientom zapewniamy kompleksową pomoc prawną. Usługi prawne Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka w szczególności polegają na doradztwie prawnym, sporządzaniu pism oraz reprezentowaniu interesów klientów przed sądami i innymi osobami, organami władzy.

Pomagamy prowadząc sprawy sądowe przed sądami wszystkich instancji.

Prawo rodzinne i opiekuńcze
Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne w sprawach:
-rozwód
-podział majątku
-dzieci- kontakty, alimenty, władza, wykorzystywanie seksualne,

W sprawach rodzinnych kancelaria założona przez Adwokata Roberta Ofiara współpracuje ze specjalistami zaangażowanymi w problemy rodziny.

Prawo odszkodowań
Kancelaria Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka pomaga uzyskiwać odszkodowania od 2008 roku.

Posiadamy bogate i różnorodne doświadczenie w sprawach odszkodowawczych, w szczególności o odszkodowania za wypadki komunikacyjne z ubezpieczenia OC, odszkodowanie za błąd lekarski oraz w sprawach dekretowych- grunty warszawskie.

Kancelaria zakres usług prawnych
Posiadamy uprawnienia do reprezentowania mocodawców przed Sądem Najwyższym. Wielokrotnie mieliśmy możliwość działać w sprawach skargowych przed SN.

Adwokat Robert Ofiara należy do ORA w Warszawie, Izba Adwokacka Warszawska. Kancelaria w swojej działalności przestrzega norm etycznych dotyczących zawodowych pełnomocników.

Adwokat Warszawa Centrum
Kancelaria adwokacka ma siedzibę w Śródmieściu, w odległości 200 metrów od Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy i dla Warszawy Śródmieścia.

Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka sprawy odszkodowawcze prowadzi na terenie całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu!
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria adwokacka warszawa   adwokat rozwody warszawa   rozwód adwokat   kancelaria odszkodowania   odszkodowanie za niesłuszny areszt   odszkodowania błąd lekarski
Data Oct 19, 2014
Imię kontaktowe Agnieszka
Email wyślij email do Agnieszka
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Radca prawny Warszawa, woj. mazowieckie
  Woźnicki Malecha Krzeminski Noga Kancelaria Prawnicza - Warszawa. click here - Twój wybór to nasza oferta. Prawnik, Radca prawny, adwokat, syndyk Warszawa, woj. Mazowieckie. Obsługa prawna i podatkowa procesów restrukturyzacyjnych - restrukturyzacja zadłużenia spółki, windykacja należności. Naruszenie praw akcjonariuszy mniejszościowych, wyłudzenie zwrotu podatku VAT, narażenie podatku na uszczuplenie, Wyłudzenie funduszy unijnych. Działanie na szkodę spółki, pranie brudnych pieniędzy, odpowiedzialność członków zarządu spółki, zamówienia publiczne, stwierdzenie nieważności czy też unieważnienie i uchylenie uchwał. Serdecznie zapraszamy dalej - okazja, kliknij teraz w link i zobacz więcej na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Śliwowski Nowak Adwokaci Spółka Partnerska
  Zapraszamy serdecznie na stronę internetową kancelarii Kancelaria Adwokacka Śliwowski i Nowak - www.snkancelaria.pl. Jest to oficjalna strona należąca do kancelarii cieszącej się ogromnym uznaniem wśród okolicznych mieszkańców Sosnowca i przyległości. Kancelaria Adwokacka Śliwowski i Nowak oferuje kompleksową pomoc swoim klientom na wielu płaszczyznach. Prowadzona jest przez dwoje młodych i ambitnych prawników. Dzięki ich pędowi do wiedzy i wiecznej chęci rozwoju kancelaria ta wciąż rozwija się.

SN Kancelaria
ul. Baczyńskiego 12
41-203 Sosnowiec
32 307 63 19
sekretariat@snkancelaria.pl
http://snkancelaria.pl/
NIP: 6443527991
REGON: 367604009
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Polisolokaty pozew zbiorowy
  Masz problemy z bankiem? Podpisałeś umowę, a później wykryłeś w niej nieuczciwe zapisy? Nazywam się Jacek Sosnowski i jestem adwokatem z Warszawy prowadzącym bloga umożliwiającego nawiązanie walki z nieuczciwą instytucją finansową. Charakteryzuje największe problemy branży, interpretuję przepisy, pomagam multimedialnie i osobiście wszystkim czytelnikom.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Polecamy
  Konsorcjum Prawne działające w takich miastach jak Tarnów, Tuchów, Brzesko, Dąbrowa Tarnowska, Kraków poleca swoje usługi. Oferujemy najlepszą pomoc prawną, opieka fachowców takich jak prawnik czy adwokat z wieloletnim doświadczeniem, wiedzą w przeróżnych sprawach. To właśnie działa w taki sposób, że kiedy ma być sprawnie i tanio to właśnie nasza kancelaria prawna jest najlepszym rozwiązaniem
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Adwokacka Warszawa
  Solidna oraz fachowa kancelaria adwokacka występująca jako partner dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą, to jeden z kluczowych warunków osiągania sukcesów rynkowych. Mariusz Kalejta z Warszawy pomaga przedsiębiorcom rozwiązywać wszelkie trudne sytuacje związane z prawem handlowym, jak również przeprowadza z dobrym skutkiem windykacje należności. Prócz tego obsługa prawna obejmuje: prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo karne, karno-skarbowe i administracyjne. Kancelaria przeprowadza też skuteczne negocjacje oraz uczestniczy w mediacjach. Prawnik w swojej pracy stosuje zawsze etyczne zasady i troszczy się w głównej mierze o dobry interes Klienta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo
Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0