Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Kancelaria Prawa Karnego
ID linku 23453
Tytuł Kancelaria Prawa Karnego
Url http://www.adwokat-slask.com
Opis Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym jak również rodzinnym. Prowadzimy sprawy rozwodowe, o separację. Walczymy o uzyskanie winy w rozpadzie pożycia, zasądzenie wysokich alimentów czy ustalenie opieki nad małoletnim.

Oferujemy też pomoc w sprawach administracyjnych bez względu na przedmiot postępowania.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdej sprawy i kompletne zaangażowanie.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria   adwokat   prawnik   rozwód   alimenty   prawo   lex   pro lex   ruda śląska   śląsk
Data Oct 23, 2014
Imię kontaktowe Tomek
Email wyślij email do Tomek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Promanus.pl - Odzyskiwanie odszkodowań
  Centrum Doradztwa Promanus proponuje klientom szeroki zakres usług prawniczych. Zapewniamy możliwość pomocy w każdej sprawie. Gwarantujemy, że określonymi czynnościami zajmie się najlepszy specjalista z danej dziedziny prawa. Możliwe jest to dzięki temu, że zatrudniamy adwokatów i prawników o różnorodnej specjalizacji, którzy wzajemnie uzupełniają swoje kompetencje. Pracują u nas wyłącznie doświadczeni ludzie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Adwokaci Głogów - mjpadwokaci.pl
  Kancelaria adwokacka Głogów Mil-Jankowska Pręda Adwokaci Spółka Partnerska świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów biznesowych w zakresie spraw podatkowych, karnych, skarbowych, windykacji należności a także wspiera Klientów w prowadzeniu bieżących spraw poprzez doradztwo, sporządzanie opinii prawnych, udział w negocjacjach, zabezpieczanie transakcji i wiele więcej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Obsługa Prawna Poznań
  Proszę zajrzeć na stronę internetową www.Kancelaria-Gawecki.pl, ponieważ poznańska kancelaria o której właśnie więcej pod tym adresem to w tym momencie najbardziej wskazany wybór dla wszystkich przedsiębiorców szukających obsługi prawnej na bardzo wysokim poziomie. Można śmiało powiedzieć, że jeżeli mowa o audycie, księgowości czy obsłudze prawnej, to oferuje ona bardzo wysoki poziom.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Radca Prawny - rescogitans.pl
  Kancelaria Prawna Res Cogitas specjalizuje się w prawie dotyczącym spółek handlowych, administracyjnym, nieruchomości, budowlanym, obsłudze firm oraz windykacji należności. Wszystkie sprawy rozpatrywane są w trybie indywidualnym, aby każdy z klientów mógł liczyć na optymalne rozwiązanie jego kwestii prawnych. Szczegółowe informacje na temat działania kancelarii można znaleźć bezpośrednio na stronie kancelarii lub kontaktując się pod podanym numerem telefonu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Radców Prawnych kancelaria-gk.pl
  Pod adresem www.kancelaria-gk.pl znajdziecie Państwo informacje o renomowanej kancelarii prawnej z Krakowa - jej dokładna nazwa to GK Kancelaria Radców Prawnych. Można śmiało powiedzieć, że w przypadku prawa cywilnego, rodzinnego, opiekuńczego, gospodarczego, administracyjnego oraz pracy, jest to taka kancelaria, która każdemu ze swoich Klientów może zagwarantować obsługę prawną na najwyższym poziomie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0