Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
kancelaria adwokacka Borcz i Partnerzy
ID linku 6664
Tytuł kancelaria adwokacka Borcz i Partnerzy
Url http://www.borcz.pl
Opis Kancelaria adwokacka Borcz i Partnerzy to zespół doświadczonych adwokatów, którzy zdobyli uznanie na terenie województwa Podkarpackiego, jak i na terenie całej Polski. Adwokatom tym asystują młodzi ludzie - świeżo upieczeni absolwenci kierunku prawo na Uniwersytecie Rzeszowskim. Kancelaria swym działaniem obejmuje takie dziedziny prawa jak prawo gospodarcze, prawo cywilne (głównie rozwody, alimenty i separacje). Adwokaci z kancelarii zajmują się również postępowaniem w sprawach karnych.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Kancelaria adwokacka   adwokat   porady prawne Rzeszów   adwokaci   prawo gospodarcze
Data Dec 20, 2009
Imię kontaktowe Daniel
Email wyślij email do Daniel
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelarie prawne
  Strona zrzeszająca trzy kancelarie prawne obejmujące swoimi kompetencjami usługi windykacji, porad adwokackich oraz prawnych. Kancelarie prawne różnią się doświadczeniem i pozycją na rynku. Zwracając się do prawnika z przypadkowo wybranej kancelarii nie mamy pewności, czy otrzymamy pomoc, na której nam zależy. Dlatego też uruchomiliśmy kompendium wiedzy na temat porad prawnych i sprawdzonych kancelarii adwokackich oraz prawnych. Podane na stronie adresy są sprawdzone i godne zaufania. Oferujemy możliwość odnalezienia kancelarii adwokackiej, doradców podatkowych, księgowych oraz specjalistów od prawa spadkowego w różnych częściach kraju.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Kancelaria Prawna Poznań
  Kancelaria Radcy Prawnego Paragraf mieści się w Poznaniu. Głównym obszarem działalności kancelarii jest współpraca z podmiotami gospodarczymi polegająca na ich stałej i kompleksowej obsłudze prawnej. Zakres obsługi prawnej obejmuje zakładanie i przekształcanie spółek, windykację należności, odszkodowania, prawo pracy, reprezentowanie przedsiębiorstwa przed urzędami i sądami, a także obsługę prawna inwestycji finansowych pozyskanych ze środków UE. Kancelaria Paragraf świadczy swoje usługi również dla osób fizycznych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Prawo i przepisy, kdeksy i ustawy
  Prawo-przepisy to witryna rekomndująca publikacje prawnicze, kodeksy i dzienniki ustaw w formie elektronicznej pdf.Pobieraj aktualności przepisów podatkowych bezpłatnie.
Teraz wszelkie publikacje prawne i finansowe są przygotowane w formacie ebook PDF i możesz teraz czytać bezpośrednio na Twoim komputerze lub w telefonie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Odszkodowanie za opóźniony lot
  Poznaj swoje prawa do uzyskania odszkodowania od linii lotniczej! Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło się, że Twój lot został odwołany, opóźniony lub nie wpuszczono Cię na pokład samolotu, serwis Prawo Pasażera kompleksowo zajmie się Twoją sprawą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie prawopasazera.pl!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Sprawy frankowe Głogów - preda.info
  Uwadze wszystkich frankowiczów z Głogowa, Legnicy i sąsiednich miejscowości polecamy wyjątkowo okazyjną ofertę dostępną w kancelarii adwokackiej Preda. Jeśli potrzebujesz fachowej porady specjalistów w zakresie spraw frankowych, to już dzisiaj sprawdź, w jaki sposób mogą Ci pomóc tamtejsi eksperci . Niezbędne informacje w dowolnym momencie na stronie preda.info.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0