Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Kancelaria Prawna Invictus
ID linku 24729
Tytuł Kancelaria Prawna Invictus
Url http://www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl/
Opis Posiadasz polisę na życie, polisolokatę lub inny produkt finansowy jednak zapisy w umowach są dla Ciebie niekorzystne? W takich sytuacjach najlepiej skorzystać z porad doświadczonych prawników, którzy od wielu lat specjalizują się w doradzaniu swoim klientom oraz pomagają im w starciu z gigantami finansowymi takimi jak banki oraz firmy ubezpieczeniowe. Jesteśmy także przedstawicielami naszych klientów w procesach zbiorowych przeciwko firmom oraz instytucjom narażającym swoim klientom na duże straty.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe opłaty likwidacyjne   pozew zbiorowy   rezygnacja z polisy   polisolokaty
Data Mar 26, 2015
Imię kontaktowe Michal
Email wyślij email do Michal
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Adwokat prawo pracy Warszawa
  Szukasz kancelarii prawnej świadczącej usługi na najwyższym poziomie? Chciałbyś troskę o swoje interesy zlecić prawnikom, którzy dołożą wszelakich starań by zadbać o Twoje dobro? Skorzystaj z usług naszej kancelarii prawnej. Zajmujemy się wsparciem prawnym w zakresie takich dziedzin prawa jak kodeks pracy, prawo cywilne, prawo handlowe czy też dochodzenie zadośćuczynień. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Nasze działania cechują się ścisłością i skutecznością. Skorzystaj z naszych usług – na głównym miejscu zawsze stawiamy interes naszych klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Promanus.pl - Odzyskiwanie odszkodowań
  Centrum Doradztwa Promanus proponuje klientom szeroki zakres usług prawniczych. Zapewniamy możliwość pomocy w każdej sprawie. Gwarantujemy, że określonymi czynnościami zajmie się najlepszy specjalista z danej dziedziny prawa. Możliwe jest to dzięki temu, że zatrudniamy adwokatów i prawników o różnorodnej specjalizacji, którzy wzajemnie uzupełniają swoje kompetencje. Pracują u nas wyłącznie doświadczeni ludzie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Radca Prawny
  Kancelaria zajmuje się sprawami cywilnymi, administracyjnymi, prawem pracy, rodzinnym, handlowym, windykacją odszkodowaniami. Reprezentujemy przedsiębiorców przez Urzędem Zamówień Publicznych, Sądami, urzędami
Prawo cywilne, rozwód, alimenty, egzekucja, rejestracja spółek, gospodarczym, prawo zamówień publicznych Syców Oleśnica, Kępno Ostrzeszów Międzybórz Trzebnica Milicz Kobyla Góra
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria TMH - kancelaria radcy prawnego
  Kancelaria THM Z Rzeszowa oferuje profesjonalne usługi w zakresie porad prawnych oraz reprezentowania klientów na sali sądowej. Wieloletnie doświadczenie i dogłębna znajomość zagadnień z dziedziny prawa pracy, prawa podatkowego czy prawa rejestracji spółek przez adwokatów pracujących w tej kancelarii to podstawa sukcesu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Adwokat Piotr Markowski
  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studia prawnicze ukończył w 2007 r. Praktykę zawodową rozpoczął w 2005 r. W latach 2007 – 2008 pracował w Wydziale Skarbu Państwa i Nieruchomości Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu, gdzie zdobył doświadczenie pozwalające na skuteczne prowadzenie postępowań o zwrot wywłaszczonych i znacjonalizowanych nieruchomości. W 2008 r. uzyskał pozytywny wynik egzaminu na aplikację adwokacką, którą odbywał pod patronatem znanego poznańskiego adwokata. W 2012 r. zdał pomyślnie egzamin adwokacki, po czym uzyskał wpis na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. W czasie odbywania aplikacji adwokackiej, a obecnie jako adwokat, wielokrotnie występując przed sądami i organami administracji publicznej na terenie całej Polski, uzyskał niezbędne doświadczenie pozwalające na rzetelne i skuteczne prowadzenie spraw klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0