Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Adwokat Remigiusz Sołtys - Katowice
ID linku 25133
Tytuł Adwokat Remigiusz Sołtys - Katowice
Url http://www.remigiuszsoltys.pl
Opis Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sołtys z siedzibą w Katowicach oferuje kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych jak również usługi doradcze w zakresie prawa rodzinnego, karnego, cywilnego administracyjnego i prawa pracy. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny poświęcając jej należytą uwagę. Zapewniamy elastyczne warunki współpracy i ceny dostosowane do możliwości finansowych klienta.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat   kancelaria prawna   kancelaria adwokacka
Data May 22, 2015
Imię kontaktowe Joy O. Comunism
Email wyślij email do Joy O. Comunism
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Odszkodowanie za opóźniony lot
  Poznaj swoje prawa do uzyskania odszkodowania od linii lotniczej! Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło się, że Twój lot został odwołany, opóźniony lub nie wpuszczono Cię na pokład samolotu, serwis Prawo Pasażera kompleksowo zajmie się Twoją sprawą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie prawopasazera.pl!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Odszkodowaniacentrum.pl - bezpłatna pomoc dla osób poszkodowanych w wypadkach
  Grupa kapitałowa Omni Finances jest właścicielem firmy Odszkodowania Centrum. Firma zajmuje się świadczeniem rozbudowanych usług w ramach pomocy dla klientów, którzy przychodzą z prośbą o pomoc w odzyskaniu odszkodowania, w tym z tytułu szkód rzeczowych i osobistych, wypadków w pracy, czy też szkodach górniczych i energetycznych. Firma ma na koncie ponad 14000 zwieńczonych sukcesem spraw dla klientów z całej Europy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Pozew obligacje getback
  Skuteczne reprezentowanie klientów w sprawach, w których występują getback obligacje pomoc prawna oferuje ta kancelaria adwokacka. Ma ona duże doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw, w których chodzi o pomoc w odzyskaniu środków getback. Korzystając z tak fachowej pomocy, można liczyć na to, że uda się rozwiązać całą sprawę w niezwykle polubowny sposób pod każdym względem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Przetargi warszawa - pierog.pl
  Jeśli szukasz specjalistów od prawa, którzy zajmują się kwestią zamówień publicznych, obsługi korporacyjnej, czy inwestycji budowlanych, to bardzo dobrze trafiłeś. Jesteśmy gronem doświadczonych prawników, którzy indywidualnie podchodzą do każdego klienta i w żadnym wypadku nie działają w oparciu o schematy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Adwokacka Łukasz Lewandowski Adwokat Kraków
  Kancelaria adwokacka w Krakowie, prowadzi sprawy, m.in. w zakresie prawa karnego, cywilnego (sprawy o zapłatę, odszkodowania, nieruchomości), rodzinnego (rozwody, alimenty), gospodarczego i spółek. Kancelaria udziela pomocy prawnej również w dziedzinie prawa pracy i prawa administracyjnego. Poza świadczeniem pomocy prawnej klientom indywidualnym, zajmuje się także stałą bądź doraźną obsługą prawną przedsiębiorców.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0